Acuvue RevitaLens MPDS 360 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

34,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Reklama

Jako codzienny użytkownik soczewek kontaktowych z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo ważna jest ich prawidłowa dezynfekcja oraz pielęgnacja. Na pewno wiesz również, że do tych czynności powinno się używać preparatów najwyższej jakości. Wypróbuj oryginalny i skuteczny płyn do soczewek ACUVUE® RevitaLens® i zadbaj o komfort i zdrowie Twoich oczu w każdej sytuacji.

Cechy charakterystyczne ACUVUE® RevitaLens®

Płyn ACUVUE® RevitaLens® to innowacyjny preparat służący do dezynfekcji soczewek kontaktowych, który został stworzony z wykorzystaniem składników najwyższej jakości. Produkt ten pomoże Ci skutecznie zadbać o dezynfekcję oraz oczyszczenie Twoich soczewek, eliminując 99,9% bakterii oraz grzybów, które mogły nagromadzić się na soczewce. Dodatkowo preparat usuwa także wszelkiego rodzaju bakterie oraz zanieczyszczenia, oraz skutecznie eliminuje gromadzenie się osadów białkowych i lipidów, dzięki czemu Twoje oczy podczas noszenia soczewek są w pełni zdrowe i bezpieczne. Oprócz dogłębnego oczyszczenia i dezynfekcji ten wysokiej jakości płyn do soczewek pozwoli Ci także głęboko nawilżyć soczewki, co przyczynia się do jeszcze bardziej komfortowego ich użytkowania w ciągu dnia.

Regularne stosowanie płynu do soczewek zwiększy także elastyczność szkieł, dzięki czemu staną się praktycznie niewyczuwalne dla oka, a ich noszenie będzie dużo bardziej wygodne. Dodatkowo produkt ten wpłynie także pozytywnie na jakość widzenia, dzięki czemu widziany obraz już zawsze będzie w pełni ostry i wyraźny. W ekonomicznym opakowaniu preparatu znajduje się 360 ml płynu do soczewek, w związku z tym produkt ten posłuży Ci długo, oraz będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeżeli regularnie dbasz o dezynfekcję swoich soczewek.

Dla kogo płyn ACUVUE® RevitaLens®?

Z profesjonalnego płynu do dezynfekcji soczewek korzystać powinien każdy ich użytkownik, który regularnie nosi je w ciągu każdego dnia. Produkt ten będzie dla Ciebie odpowiednim wyborem, jeżeli chcesz zadbać o zdrowie swoich oczu oraz zapewnić sobie wygodę podczas noszenia soczewek kontaktowych. Będzie to dla Ciebie także skuteczny preparat, jeżeli często zmagasz się z wysychaniem oraz podrażnieniami oczu. Płyn do soczewek ACUVUE® RevitaLens® pozwoli Ci pozbyć się tych nieprzyjemnych dolegliwości, oraz zapewni Ci wysokiej jakości dbałość o zdrowie i higienę Twoich oczu. Jeżeli potrzebujesz skutecznego i profesjonalnego płynu do dezynfekcji soczewek, nie czekaj i wybierz jeden z najlepszych produktów.

Zobacz płyn Acuvue RevitaLens MPDS w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentJOHNSON & JOHNSON
MarkaACUVUE®
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml9,72 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Acuvue RevitaLens MPDS 360 ml
Twoja ocena