Air Optix Colors 2 szt. 0,00

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Dostępność:

do 15 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Nasza cena:

79,48 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Nie posiadasz wady wzroku, jednak marzysz o tym, aby w bezpieczny i naturalny sposób zmienić kolor swoich oczu na zupełnie inny? Szukasz soczewek kontaktowych, które zapewnią Ci niesamowity look i jednocześnie wysoką jakość widzenia? Teraz to możliwe dzięki naszemu oryginalnemu produktowi, wypróbuj soczewki Air Optix Colors i zmień barwę swoich tęczówek na jeden z 12 pięknych kolorów!

Cechy charakterystyczne Air Optix Colors

Soczewki Air Optix Colors to produkt, który dostępny jest zarówno w mocach zerowych, jak i ujemnych oraz dodatnich. Oznacza to, że z powodzeniem mogą stosować go osoby posiadające wadę wzroku, ale również osoby, które żadnej wady nie posiadają. Podstawową zaletą tych szkieł kontaktowych jest fakt, że umożliwiają one w łatwy i w pełni bezpieczny sposób zmienić barwę naszej tęczówki na kompletnie inną. Do wyboru jest aż 12 niesamowitych kolorów, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie parę szkieł idealną dla siebie. Barwa tęczówki, którą zmieniamy za pomocą tych soczewek, jest niezwykle wyrazista i posiada wyjątkową głębię, a wszytko to jest możliwe dzięki zamknięciu koloru w materiale soczewki, nie na jej powierzchni. Sprawia to, że efekt jest niezwykle naturalny i bardzo żywy.

Dodatkową istotną informacją jest to, że soczewki Air Optix Colors zostały wykonane z innowacyjnego materiału Lotrafilcon B, dzięki czemu poziom ich przepuszczalności tlenowej jest bardzo wysoki, co w praktyce oznacza, że rogówka ma stały i swobodny dostęp do tlenu. Skutkuje to odpowiednim natlenieniem soczewki, dzięki czemu oczy ich użytkownika są odpowiednio nawilżone, świeże i pełne blasku przez cały dzień, a podrażnienia i zaczerwienienie oczu zmniejszone do minimum. Soczewki posiadają dodatkowo odporność na zanieczyszczenia oraz gromadzenie się osadów białkowych, dzięki czemu nasze oczy przez cały okres noszenia soczewek są wolne od wszelkich infekcji.

Dla kogo Air Optix Colors?

Soczewki Air Optix Colors to produkt wykonany z myślą o tych osobach, które marzą o zmianie koloru swoich oczu w prosty i bezpieczny sposób. W prezentowanej wersji po te innowacyjne szkła kontaktowe mogą sięgnąć osoby nie posiadające żadnej wady, są one bowiem dostępne w mocy zerowej. Produkt ten dedykowany jest każdej osobie, która chce nadać sobie oryginalnego i modnego wyglądu w prosty i bezpieczny sposób.

Soczewki Air Optix Colors dostępne są w kolorach: Honey, Pure Hazel, Sterling Gray, Green, Gray, Brilliant Blue, Brown, Blue, Gemstone Green.

Czas oczekiwania przy brakach na magazynie 10-15 dni roboczych

Zobacz soczewki Air Optix Colors w wersji z mocami korekcyjnymi:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaAir Optix
Ilość w opakowaniu2 sztuki
Kolor soczewkiAmethyst, Blue, Brilliant Blue, Brown, Gemstone Green, Green, Grey, Honey, Pure Hazel, Sterling Grey, True Sapphire, Turquoise
Dostępnośćdo 15 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Air Optix Colors 2 szt. 0,00
Twoja ocena