Air Optix Colors 2 szt.

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Dostępność:

do 15 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Nasza cena:

85,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Soczewki Air Optix Colors przeznaczone są do użytkowania miesięcznego. To rozwiązanie optyczne powstało z myślą o osobach, które marzą o całkowitej zmianie koloru oczu lub podkreśleniu naturalnej barwy tęczówki. Model ten dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych dla osób z nadwzrocznością oraz krótkowzrocznością. Zastosowane technologie pozwalają cieszyć się wysoką jakością widzenia w każdych warunkach.

Cechy charakterystyczne Air Optix Colors

Air Optix Colors zostały wykonane z silikonowo-hydrożelowego materiału Lotrafilcon B. Te sferyczne miesięczne soczewki doskonale przylegają do powierzchni oka, co pozwala na wyeliminowanie problemu tarcia na linii powieka-soczewka.

Zaletą tego modelu jest wysoka przepuszczalność tlenu (Dk/t = 138). Dzięki temu do oka dostarczana jest odpowiednia ilość powietrza, jest ono odpowiednio dotlenione i mniej skłonne do podrażnień czy zaczerwienienia. To rozwiązanie optyczne wykazuje dużą odporność na gromadzenie się na powierzchni szkieł kontaktowych osadów białkowych oraz innego typu zanieczyszczeń. Zastosowano tutaj unikalną technologię trwałej modyfikacji w plazmie, która zabezpiecza soczewki przed utratą nawilżenia, a tym samym korzystnie wpływa na komfort użytkowania.

Zastosowane technologie sprawiają, że Air Optix Colors zapewnia naturalny, głęboki efekt kolorystyczny. Barwa została zamknięta w materiale soczewek, a nie wyłącznie nadrukowana na ich powierzchni.

Dla kogo soczewki Air Optix Colors?

Air Optix Colors to soczewki miesięczne, które zostały zaprojektowane z myślą o osobach chcących całkowicie zmienić swój kolor oczu lub podkreślić naturalną barwę tęczówki. Dostępne moce sprawiają, że mogą z nich korzystać zarówno pacjenci z krótkowzrocznością, jak i z dalekowzrocznością. Model ten dostępny jest także w wersji zerowej dla osób bez wady wzroku.

Soczewki kontaktowe są wygodną alternatywą dla tradycyjnej korekcji wady wzroku za pomocą okularów, natomiast korekcyjne soczewki kolorowe dodatkowo posiadają walory wizerunkowe. W przypadku trybu miesięcznego konieczna jest właściwa pielęgnacja, aby zachować właściwości modelu i komfort użytkowania przez 30 dni.

2 sztuki w opakowaniu to idealny sposób na przetestowanie tego modelu soczewek przez miesiąc lub też wypróbowanie konkretnego koloru. Z tego rozwiązania mogą korzystać zarówno osoby z taką samą wadą wzroku w obu oczach, jak i osoby z różnowzrocznością, kupując dwa opakowania o różnych mocach.

Silikonowo-hydrożelowe soczewki Air Optix Colors to rozwiązanie skierowane również do osób, które dotychczas korzystały z kolorowych soczewek hydrożelowych i taki rodzaj nie spełniał w pełni ich oczekiwań.

Miesięczne soczewki kontaktowe Air Optix Colors wymagają systematycznej, codziennej pielęgnacji. Tylko w ten sposób zachowają swoje właściwości przez 30 dni. Po każdym zdjęciu soczewek z oczu należy zanurzyć je w pojemniczku ze specjalnym płynem do pielęgnacji, dezynfekcji oraz czyszczenia szkieł kontaktowych. Po kilku godzinach są one ponownie gotowe do użycia.

Air Optix Colors dostępne są w wersjach kolorystycznych: Honey, Pure Hazel, Sterling Gray, Green, Gray, Brilliant Blue, Brown, Blue, Gemstone Green.

Pomimo tego, że są to soczewki kolorowe (nazywane również kosmetycznymi), ich podstawową funkcją jest nie tylko zmiana koloru tęczówki oka, ale przede wszystkim zapewnienie wysokiej jakości widzenia w każdych warunkach.

Czas oczekiwania przy brakach na magazynie 10-15 dni roboczych

Zobacz soczewki Air Optix Colors w wersji bez mocy korekcyjnych:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaAir Optix
Ilość w opakowaniu2 sztuki
Kolor soczewkiAmethyst, Blue, Brilliant Blue, Brown, Gemstone Green, Green, Grey, Honey, Pure Hazel, Sterling Grey, True Sapphire, Turquoise
Dostępnośćdo 15 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Air Optix Colors 2 szt.
Twoja ocena