Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do 20 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

160,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Astygmatyzm to jedna z trzech najczęstszych wad wzroku, polegająca na skupianiu załamanej wiązki promieni świetlnych w dwóch, a nie w jednym punkcie na siatkówce. Powoduje to powstawanie nieostrego obrazu, który z powodzeniem można skorygować soczewkami torycznymi. Stosowane do niedawna wyłącznie w okularach, powierzchnie cylindryczne pozwalają na załamywanie światła pod kątem prostym, co daje punktowe odbicie obrazu na siatkówce.

Są przykładem najnowocześniejszych soczewek torycznych, w których zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań gwarantujących komfortowe użytkowanie soczewek z jednoczesną perfekcyjną korektą wady wzroku.

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism będą najlepsze dla ...

Soczewki Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism dedykowane są osobom dotkniętym astygmatyzmem, zwłaszcza z towarzyszącą krótkowzrocznością lub nadwzrocznością, a także uciążliwą nadmierną suchością oka. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, opatentowanych przez Alcon – znanego na całym świecie producenta soczewek kontaktowych. Rozwiązania te służą zwiększeniu komfortu stosowania soczewek, co przekłada się na możliwość długotrwałego stosowania soczewek - miesięczne soczewki toryczne Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism mogą być używane przez kilkanaście godzin w ciągu dnia bez ryzyka podrażnień oczu. Opatentowane przez firmę Alcon technologie to:

  • technologia SmartShield, umożliwiająca zapobieganie osadzaniu się osadów białek i tłuszczów, dzięki czemu soczewki zachowują przejrzystość i ostrość widzenia;
  • technologia Moisture Matrix zapewniająca równomierne i długotrwałe zachowanie nawilżenia soczewki, co przekłada się na optymalne nawodnienie powierzchni oka;
  • technologia Precision Balance zapewniająca optymalne dopasowanie soczewki do kształtu oka oraz jej utrzymywanie się we właściwym położeniu;
  • wysoka tlenoprzepuszczalność, nawet pięciokrotnie wyższa niż w innych soczewkach, co pozwala na swobodny przepływ tlenu przez soczewkę.

Zalety soczewek torycznych Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism

Soczewki Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism mają lekką i miękką strukturę, co ułatwia ich zakładanie. Zastosowanie wspomnianych technologii, zwiększających komfort użytkowania soczewek, umożliwia ich stosowanie nawet u osób dotkniętych zespołem suchego oka. Dzięki szerokiej gamie mocy soczewek - od -12,00 do +6,00 - pozwala na idealne dopasowanie soczewek zarówno przez osoby z krótkowzrocznością, jak i nadwzrocznością. Soczewki Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism stanowią zatem uniwersalne rozwiązanie dla szerokiej grupy użytkowników soczewek kontaktowych.

Soczewki Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism to soczewki silikonowo - hydrożelowe wykonane z materiału Lotrafilcon B, który cechuje się zawartością wody na poziomie 33%. Przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym, a także przedłużonym - istnieje możliwość ich noszenia maksymalnie do 6 dni i 6 nocy bez przerwy. W celu wydłużenia żywotności soczewek i zwiększenia komfortu ich użytkowania warto jest oczyszczać je preparatem, zawierającym technologię HydraGlyde, czyli zaawansowaną formułę nawilżającą.

Sprawdź również inne soczewki toryczne marki Air Optix:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaAir Optix
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo 20 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism 6 szt.
Twoja ocena