AquaView Color 2 szt. - zerówki

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Nasza cena:

60,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Hit

Marzysz o zmianie koloru swojej tęczówki w bezpieczny i naturalny sposób, jednak nie zmagasz się z żadną wadą wzroku? Idealną opcją dla Ciebie będą w takim razie AquaView Color, które dostępne są takie o mocach zerowych.

Cechy charakterystyczne AquaView Color

AquaView Color to innowacyjne szkła nowej generacji, które umożliwiają zmianę posiadanego koloru tęczówki na zupełnie inny, a wszystko to w bezpieczny i naturalny sposób. Produkt dostępny jest w 7 pięknych kolorach do wyboru, z pewnością więc każdy znajdzie odcień idealny dla siebie. Zmiana koloru tęczówki możliwa jest dzięki nadrukowaniu jej na powierzchni soczewki, dzięki czemu efekt jest jeszcze lepszy i wygląda naturalnie. Soczewki cechują się asferyczną budową oraz są bardzo cienkie, dzięki czemu ich noszenie jest wygodne i komfortowe a same szkła pozostają praktycznie niewyczuwalne dla oka podczas ich użytkowania.

Oprócz zmiany koloru soczewki, istotne są również inne funkcje szkieł. Soczewki AquaView Color zapewnią Ci również bezpieczeństwo oraz zdrowie podczas ich noszenia, co możliwe jest dzięki ich wysokiemu wskaźnikowi uwodnienia oraz przepuszczalności tlenowej. Dzięki tym parametrom, które dostępne są na wysokim poziomie, Twoje oczy podczas noszenia szkieł pozostają odpowiednio świeże i pełne blasku oraz maksymalnie nawilżone, nie musisz więc martwić się o niepożądane podrażnienia, nadmierne wysychanie oraz zaczerwienienie oczu. Produkt wyposażony został także w filtry UV, możesz więc być pewny, że w tych szkłach Twoje oczy będą odpowiednio chronione przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Szkła dedykowane są do noszenia w trybie dziennym, jedna para wystarczy Ci więc na okres 1 miesiąca noszenia. Jedyne, o czym należy pamiętać, to ich odpowiednia pielęgnacja za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych preparatów. W opakowaniu znajdziesz 2 sztuki soczewek w wersji plano, jest to więc idealna opcja na ich wypróbowanie, lub gdy chcesz skorzystać z nich podczas jakiejś specjalnej okazji. Brak mocy korekcyjnych to rozwiązanie dla osób bez wady wzroku, ale dążących do odmiany swojego wizerunku lub na specjalne okazje.

Dla kogo soczewki AquaView Color?

Powyższy produkt skierowany jest do osób, które chcą zmienić swój kolor tęczówki, jednakże nie zmagają się z żadną wadą wzroku. Teraz jest to możliwe dzięki soczewkom zerówkom AquaView Color, które posiadamy w swojej ofercie. To idealna opcja dla Ciebie jeżeli chcesz zmienić swój wygląd na krótki okres czasu, w sposób całkowicie bezpieczny i zdrowy dla Twoich oczu. Oprócz zmiany estetycznej produkt zapewni Ci również komfort i wygodę oraz ostry i wyraźny obraz w każdej sytuacji.

Zobacz soczewki AquaView Color w innych wielkościach opakowań i z mocami korekcyjnymi:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu2 sztuki
Kolor soczewkiAmethyst, Brown, Green, Grey, Honey, True Sapphire, Turquoise
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AquaView Color 2 szt. - zerówki
Twoja ocena