AquaView Color 6 szt. - zerówki

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

100,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Hit

Nowoczesne rozwiązania wykorzystywane w branży optycznej pozwalają obecnie na łatwą, szybką i efektowną zmianę koloru oczu. To możliwe między innymi dzięki kolorowym soczewkom kontaktowym AquaView Color, które teraz dostępne są także jako tzw. zerówki, czyli soczewki przeznaczone dla osób bez wad wzroku.

Cechy charakterystyczne AquaView Color

W pierwszej kolejności należy wspomnieć o funkcji zmiany koloru tęczówek. W AquaView Color twórcy wykorzystali nowoczesną technikę koloryzującą, dzięki której zapewniany efekt jest trwały i naturalny. Co więcej, dostępnych jest kilka różnorodnych kolorów, dzięki czemu każdy użytkownik może z łatwością znaleźć najbardziej odpowiadającą mu barwę, od tak delikatnej, jak miodowe złoto i brąz po jedyny w swoim rodzaju turkus czy ametyst. Zmiana wyglądu tęczówek może być więc duża i od razu przykuwająca uwagę lub polegająca tylko na podkreśleniu wrodzonego koloru oczu.

Soczewki AquaView Color dostępne są w formie tzw. zerówek. Już od lat soczewki kontaktowe nie są bowiem rozwiązaniem proponowanym wyłącznie osobom z wadami wzroku. Teraz mogą korzystać z nich także osoby o zdrowych oczach i nieposiadający problemów z widzeniem. W takim przypadku soczewki AquaView Color można potraktować po prostu jako akcesorium kosmetyczne.

Warto wspomnieć także o cechach AquaView Color mających bezpośredni związek z komfortem ich stosowania. To m.in. 55-procentowy stopień uwodnienia oraz wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej - elementy wynikające z zastosowanego, nowoczesnego materiału o nazwie Methafilcon A. Dzięki nim soczewki są nawilżone przez wiele godzin, od rana do wieczora, niwelując problem suchych, drażliwych oczu. Co równie ważne, AquaView Color nie tworzą między oczami a otoczeniem bariery, a wręcz przeciwnie - zapewniają stały i naturalny dopływ tlenu do rogówki, co utrzymuje ją w zdrowiu i chroni przed przedwczesnym zmęczeniem wzroku.

Z soczewkami kontaktowymi AquaView Color oczy są dodatkowo chronione przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego - to zasługa wzbogacenia struktury o nowoczesne filtry UVA/UVB, które działają niczym gąbka, pochłaniając niebezpieczne światło.

AquaView Color są przeznaczone do miesięcznego stosowania, co oznacza, że jedna para - jeśli tylko jest odpowiednio oczyszczana i przechowywana - wystarcza na około 30 dni. Pielęgnacja polega na usuwaniu zabrudzeń przy pomocy przeznaczonego do tego płynu oraz umieszczaniu soczewek na noc w pojemniku wypełnionym świeżą porcją tego właśnie płynu.

Największe zalety soczewek AquaView Color

 • Naturalna i efektowna zmiana koloru oczu - AquaView Color to kolorowe soczewki pozwalające na zmianę koloru oczu. Są odpowiednie zarówno dla osób chcących tylko podkreślić posiadaną barwę tęczówek, jak i dla użytkowników, którzy marzą o oryginalnym, wręcz magicznym wzroku.
 • Kilka kolorów do wyboru - twórcy soczewek AquaView Color są świadomi różnorodności potrzeb i oczekiwań klientów, dlatego proponują aż siedem kolorów, od tych naturalnych, jak zielone i brązowe, przez miodowe, po ametystowe i turkusowe.
 • Udoskonalona budowa - soczewki AquaView Color charakteryzuje asferyczny kształt i miękka, gładka oraz elastyczna powierzchnia, dzięki którym szybciej i dokładniej dopasowują się do oczu. W ten sposób są łatwiejsze w zakładaniu i niewyczuwalne przez cały czas użytkowania.
 • Całodniowe nawilżenie - wysoki stopień uwodnienia sprawia, że soczewki pozostają wilgotne przez wiele godzin od aplikacji. Nie musisz więc martwić się suchością oczu ani tym bardziej uczuciem piasku pod powiekami.
 • Dodatkowa ochrona przed UV - uzyskana dzięki wzbogaceniu AquaView Color o filtry UVA/UVB, które zabezpieczają oczy przed kontaktem ze szkodliwym promieniowaniem słonecznym.
 • Dla osób bez wady wzroku - AquaView Color dostępne są w formie tzw. zerówek, co oznacza, że możesz traktować je wyłącznie jako kosmetyczny, nie leczniczy dodatek i korzystać z nich nawet jeśli nie borykasz się z żadną wadą wzroku.

Dla kogo soczewki AquaView Color?

 • dla osób marzących o zmianie wrodzonego koloru tęczówek - na inny, ale naturalny lub całkowicie oryginalny;
 • dla osób o zdrowych oczach (bez wady wzroku);
 • dla osób poszukujących wyjątkowych sposobów na zmianę lub podkreślenie atrybutów swojego wyglądu;
 • dla osób oczekujących od soczewek maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu stosowania;
 • dla osób ceniących produkty renomowanych marek oraz nowoczesne rozwiązania (nie tylko optyczne);
 • dla osób niemających problemu z obowiązkiem dodatkowej pielęgnacji soczewek.

Zobacz soczewki AquaView Color w innych wielkościach opakowań i z mocami korekcyjnymi:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Kolor soczewkiAmethyst, Brown, Green, Grey, Honey, True Sapphire, Turquoise
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AquaView Color 6 szt. - zerówki
Twoja ocena