Zestaw startowy AquaView Daily 10 szt.

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Nasza cena:

25,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Hit

Często borykasz się z problemem suchego oka i jego podrażnieniami? Szukasz produktu, który nie tylko zapewni Ci perfekcyjne widzenie, ale pozwoli także skutecznie pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości? Sięgnij po AquaView Daily - soczewki, które zapewnią Ci bezpieczeństwo, zdrowie oraz komfort na najwyższym poziomie.

Cechy charakterystyczne AquaView Daily

AquaView Daily to innowacyjne szkła kontaktowe wykonane z nowoczesnego, hydrożelowego materiału o nazwie Bioxiflcon A, który wyposażony został dodatkowo w hialuronian sodu. Dzięki temu wyjątkowemu składnikowi oraz optymalnemu poziomowi nawodnienia (58%) szkła są odpowiednio nawilżone, a oczy ich użytkownika są świeże i pełne blasku nawet przez kilkanaście godzin. Produkt cechuje się także odpowiednim poziomem przepuszczalności tlenowej, co oznacza, że rogówka oka ma zapewniony stały i w pełni swobodny dostęp do tlenu, dzięki temu oczy nie ulegają podrażnieniom ani nadmiernego wysychaniu. Ponadto, szkła cechują się unikalną budową, która zapewnia im jedwabistą miękkość. Dzięki temu, noszenie tych soczewek jest praktycznie niewyczuwalne dla oka i wiąże się z wysokim poziomem wygody i komfortu.

Asferyczna budowa szkieł zapewnia im ponadto cienkie krawędzie, oraz lekką krzywiznę tylnej części soczewki, dzięki czemu widziany dzięki nim obraz jest ostry i wyraźny, bez szumów, refleksów oraz efektu halo. Dodatkowo szkła te wyposażono w jeszcze jeden skuteczny walor, filtry UV, które zapewnią Twoim oczom maksymalny poziom ochrony przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Jeżeli zdecydujesz się na noszenie tych szkieł, z pewnością spotkasz się z wygodą, ponieważ soczewki te nie wymagają codziennego oczyszczania. Jednej pary soczewek używać możesz maksymalnie przez kilkanaście godzin, a po upłynięciu tego czasu wyrzucasz zużytą parę, a następnego ranka sięgasz po następną. Jest to idealna opcja dla osób, które nie lubią tracić swojego codziennego czasu na pielęgnację szkieł. W opakowaniu znajdziesz 10 sztuk soczewek, jest to więc doskonała ilość, jeżeli chcesz tylko wypróbować ten model.

Dla kogo soczewki AquaView Daily?

Soczewki jednodniowe AquaView Daily to produkt idealny dla tych osób, które borykają się z nadmierną suchością oka. Będą także świetną opcją dla Ciebie, jeżeli cenisz sobie użytkowanie szkieł w trybie jednodniowym i nie lubisz tracić swojego codziennego czasu na ich pielęgnację. Te wyjątkowe szkła pozwolą Twoim oczom zachować świeżość i blask na długo, oraz wolność przed podrażnieniami i wysychaniem oka.

Zobacz soczewki AquaView Daily w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu10 sztuk
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw startowy AquaView Daily 10 szt.
Twoja ocena