AquaView Daily 180 szt.

Ilość w opakowaniu:

180 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

180 sztuk

Nasza cena:

310,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Hit

AquaView Daily są jednodniowymi soczewkami kontaktowymi. Ich atutem jest m.in. brak konieczności codziennej pielęgnacji. Wyróżnia je wysoki poziom przepuszczalności tlenu i nawilżenia, a także dodatek w postaci hialuronianu sodu. Soczewki są komfortowe w użytkowaniu nawet przez kilkanaście godzin dziennie. Tryb jednodniowy uważany jest za jedno z najbardziej higienicznych rozwiązań. Model ten rekomendowany jest również użytkownikom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z taką formą korekcji wady wzroku.

Cechy charakterystyczne AquaView Daily

AquaView Daily to jednodniowe szkła kontaktowe, których zaletą jest zapewnienie wysokiego komfortu widzenia. Zachowują swe właściwości nawet przez kilkanaście godzin użytkowania. Soczewki wyprodukowano z materiału o nazwie Bioxifilcon A. Charakteryzują się wysokim poziomem uwodnienia (58%), dzięki czemu oczy zabezpieczone są przed nadmiernym wysuszeniem. Optymalna tlenoprzepuszczalność na poziomie Dk/t=27 zapewnia oczom dostarczenie odpowiedniej dawki powietrza. Są one właściwie dotlenione, co znacząco zmniejsza ryzyko pojawienia się podrażnień oczu czy rozwoju groźnych infekcji. Wzrok jest mniej zmęczony nawet po wielu godzinach noszenia soczewek.

Atutem szkieł AquaView Daily jest dodatkowy składnik nawilżający w postaci hialuronianu sodu. Zwiększa on komfort użytkowania szkieł kontaktowych, chroniąc przed szybkich wysychaniem oczu. Pozytywnie wpływa także na miękkość soczewek, dzięki czemu są one niewyczuwalne na oku. Wyeliminowano również problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka.

Wyraźne widzenie na każdą odległość możliwe jest m.in. dzięki zastosowaniu asferycznej budowy szkła kontaktowego. Model ten wykorzystuje też filtry UVA i UVB, których zadaniem jest ochrona przed niekorzystnym wpływem promieniowania słonecznego na wzrok.

Dla kogo soczewki AquaView Daily?

AquaView Daily jako model jednodniowy może być użytkowany codziennie, a także okazjonalnie (np. jako uzupełnienie korekcji okularowej). Soczewki są chętnie wybierane przez osoby aktywne fizycznie, uczęszczające na basen oraz unikające ograniczeń w postaci oprawek okularowych. Szkła kontaktowe dzięki temu, że zawierają dodatek w postaci hialuronianu sodu, zapewniają optymalny poziom nawilżenia. Tym samym chronią oczy przed nadmiernym wysuszaniem, suchością oraz podrażnieniami i zaczerwienieniem.

Modele jednodniowe polecane są również użytkownikom, którzy nie mają czasu na codzienną pielęgnację szkieł kontaktowych. Tym samym eliminują konieczność zakupu płynu do czyszczenia soczewek oraz pojemniczka do ich przechowywania. Codziennie po zdjęciu soczewek z oczu należy je wyrzucić, aby następnego dnia sięgnąć po kolejną, świeżą parę.

AquaView Daily dzięki prostocie użytkowania polecane są również pacjentom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą korekcji wady wzroku. Model ten sprzedawany jest w mocach dodatnich oraz ujemnych - dla dalekowidzów i krótkowidzów. W opakowaniu znajduje się 180 sztuk produktu. Jest to ekonomiczne pudełko, które wystarcza na 90 dni codziennego użytkowania w przypadku osób z tą samą wadą wzroku w obu oczach. Użytkownicy z różnowzrocznością mogą zdecydować się na zestawienie dwóch opakowań o różnych parametrach, zapewniając sobie tym samym zestaw na 180 dni (pół roku).

Zobacz soczewki AquaView Daily w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu180 sztuk
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AquaView Daily 180 szt.
Twoja ocena