AquaView Daily 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

58,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Hit

Poszukujesz miękkich, sferycznych soczewek kontaktowych codziennej wymiany? AquaView Daily spełniają te wymagania, a dodatkowo charakteryzują się wysokim stopniem uwodnienia potęgowanym przez mocno nawilżający składnik: hialuronian sodu. Dzięki temu zapewniają całodniowy komfort stosowania, nawet w najbardziej dynamicznych i wymagających sytuacjach. Są idealne dla krótko- oraz dalekowidzów, zarówno sięgających po raz pierwszy po soczewki kontaktowe, jak i osób mających już doświadczenie z takim rozwiązaniem optycznym.

Cechy charakterystyczne AquaView Daily

U podstaw soczewek kontaktowych AquaView Daily znajduje się innowacyjny materiał Bioxifilcon A charakteryzujący się aż 58-procentowym stopniem uwodnienia. Całości dopełnia obecność mocno nawilżającego składnika: hialuronianu sodu. Dzięki temu soczewki spełniają oczekiwania użytkowników nawet najbardziej wymagających pod względem wilgotności - borykających się z syndromem suchego oka czy po prostu posiadających wrażliwe oczy. AquaView Daily pozostają bowiem intensywnie nawilżone nawet przez kilkanaście godzin od momentu aplikacji, a więc... przez cały dzień! Nie ma mowy o suchości, pieczeniu, zaczerwienieniu, uczuciu piasku pod powiekami.

Udoskonalony współczynnik przepuszczalności tlenowej (Dk/t = 27) to kolejna cecha, o której warto wspomnieć. Dlaczego? Bo bezpośrednio wiąże się z komfortem stosowania soczewek. Oznacza bowiem, że AquaView Daily nie odgradzają oczu od otoczenia, a zapewniają możliwość swobodnego przepływu tlenu z zewnątrz do rogówki, co jest bardzo ważne w kontekście jej zdrowia, a więc zdrowia całego narządu wzroku. Dobrze dotlenione oczy są odporne na infekcje i umożliwiają wyraźne, niezakłócone niczym widzenie.

W AquaView Daily udoskonalono także kształt (asferyczna budowa), dzięki czemu soczewki zapewniają widzenie w wysokiej rozdzielczości - nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Widziany obraz jest wyraźny, odpowiednio nasycony, pozbawiony jakichkolwiek przekłamań. Twórcy soczewek kontaktowych AquaView Daily poprawili również jakość powierzchni. Teraz jest ona jedwabiście miękka i bardziej elastyczna, co sprawia, że aplikacja soczewek jest jeszcze łatwiejsza, a założone pozostają niewyczuwalne przez cały czas noszenia. To dlatego, że soczewki błyskawicznie dopasowują się do oczu i utrzymują w jednej, początkowo obranej pozycji.

I choć opisane do tej pory cechy umiejscawiają soczewki AquaView Daily w czołówce, to producent na tym nie poprzestał. Wzbogacił je też o kompleks nowoczesnych filtrów UVA/UVB, które niczym gąbka pochłaniają szkodliwe promieniowanie. W ten sposób zmniejszają ryzyko wystąpienia groźnych chorób, a zwiększają komfort korzystania z soczewek poza domem.

Największe zalety soczewek AquaView Daily

 • Obecność składnika nawilżającego - hialuronian sodu, dodatkowy składnik obecny w soczewkach, potęguje ich już i tak bardzo atrakcyjny stopień nawilżenia. Dzięki temu AquaView Daily utrzymują swoją wilgotność na wysokim poziomie, przez cały dzień.
 • Dotlenione i zdrowe oczy - wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej pozwolił producentowi na stworzenie soczewek, które zapewniają rogówce swobodny dostęp do tlenu. Dzięki temu oczy są zdrowe, bo odporne na infekcje i dłużej pozostają wypoczęte.
 • Wyraźne widzenie - najwyższej jakości właściwości utleniające w połączeniu z udoskonaloną, asferyczną budową soczewek przekładają się na widzenie w wysokiej rozdzielczości. Koniec z zamgleniami i szumem! Obraz jest ostry i nasycony, i to nawet w niezbyt dobrych warunkach oświetleniowych.
 • Niewyczuwalność soczewek na oczach - jedwabiście gładki, miękki i elastyczny materiał sprawił, że soczewki jeszcze szybciej i dokładniej dopasowują się do indywidualnego kształtu oczu. Dzięki temu pozostają w jednym miejscu, niewyczuwalne nawet przez kilkanaście godzin użytkowania.
 • Ochrona przed promieniowaniem UV - uzyskana dzięki wzbogaceniu soczewek o kompleks filtrów UVA/UVB, które działają niczym chłonna gąbka - pochłaniają szkodliwe promieniowanie słoneczne, chroniąc wzrok przed pogorszeniem kondycji i groźnymi chorobami.
 • Nowa para każdego dnia - AquaView Daily są przeznaczone do jednodniowego trybu stosowania, co oznacza, że każdego dnia czeka na Ciebie nowa, nieskazitelnie czysta para, gotowa do założenia w każdym momencie.

Dla kogo soczewki AquaView Daily?

 • dla osób stawiających na pierwszym miejscu komfort oraz bezpieczeństwo;
 • dla krótko- i dalekowidzów;
 • dla osób o wrażliwych oczach i/lub borykających się z syndromem suchego oka;
 • dla osób aktywnych, podróżujących, lubiących przebywać poza domem;
 • dla osób oczekujących maksymalnie wyraźnego widzenia;
 • dla osób, które nie przepadają za koniecznością dodatkowej pielęgnacji soczewek.

Zobacz soczewki AquaView Daily w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AquaView Daily 30 szt.
Twoja ocena