AquaView Daily 90 szt.

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

162,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Hit

AquaView Daily to jednodniowe soczewki kontaktowe, które nie wymagają regularnej pielęgnacji. Model ten wyróżnia się wysokim poziomem uwodnienia oraz tlenoprzepuszczalności, dzięki czemu jest niezwykle komfortowy w codziennym użytkowaniu. Higieniczny, jednodniowy tryb użytkowania ogranicza ryzyko rozwoju groźnych dla oczu infekcji. Soczewki wzbogacono o składnik nawilżający - hialuronian sodu.

Cechy charakterystyczne AquaView Daily

AquaView Daily to soczewki jednodniowe, które zapewniają komfort wyraźnego widzenia nawet przez kilkanaście godzin dziennie. Model ten został wykonany z materiału Bioxifilcon A, przez co szkła kontaktowe oferują użytkownikowi uwodnienie na poziomie 58%, dzięki czemu chronią one oczy przed nadmiernym wysuszaniem. Optymalny poziom tlenoprzepuszczalności (Dk/t=27) odpowiada natomiast za dostarczenie do wnętrza oka odpowiedniej dawki powietrza i zmniejszenie ryzyka infekcji czy podrażnień oczu. Wzrok jest również bardziej wypoczęty i mniej zmęczony.

AquaView Daily wzbogacone zostały o dodatkowy składnik nawilżający. Hialuronian sodu pozytywnie wpływa na komfort użytkowania, potęgując uczucie nawilżenia. Materiał soczewek jest miękki i jedwabisty, dzięki czemu szkła kontaktowe są niewyczuwalne na oku. Wyeliminowany został również problem tarcia powierzchniowego na linii soczewka-powieka. Asferyczna budowa soczewek zapewnia wyraźne widzenie na każdą odległość. Bez szumów, refleksów i zniekształceń. Zastosowanie filtrów UVA i UVB chroni wzrok przed niekorzystnym działaniem promieniowania słonecznego.

Dla kogo soczewki AquaView Daily?

AquaView Daily to soczewki jednodniowe, które mogą być stosowane zarówno codziennie, jak i okazjonalnie (zamiennie z korekcją okularową). Chętnie sięgają po nie osoby aktywne fizycznie oraz uczęszczające na basen. Model ten rekomendowany jest użytkownikom uskarżającym się na suchość oczu, podrażnienia oraz zaczerwienienie. Ze wyeliminowanie dyskomfortu odpowiedzialna jest zawartość dodatkowego składnika nawilżającego, którym jest hialuronian sodu. Soczewki jednodniowe chętnie wybierane są przez użytkowników, którzy z jakichś względów nie chcą zajmować się codzienną pielęgnacją szkieł kontaktowych. Nie wymagają zakupu płynu do czyszczenia oraz pojemniczka do przechowywania. Codziennie aplikuje się nową parę, aby wieczorem zdjąć ją z oczu i wyrzucić do kosza.

Soczewki AquaView Daily wybierane są przez użytkowników korzystających z tej formy korekcji wad wzroku od jakiegoś czasu, a także przez początkujących pacjentów. Odznaczają się łatwością aplikacji. Model dostępny w mocach ujemnych i dodatnich - dla krótkowidzów oraz dalekowidzów. Opakowanie 90 sztukowe to ekonomiczne rozwiązanie. W przypadku osób z tą samą wadą wzroku w obu oczach wystarczą na 45 dni codziennego stosowania. Pacjenci z różnowzrocznością mogą zdecydować się na dwa opakowania o różnej mocy, tworząc w ten sposób zestaw na 90 dni (3 miesiące).

Zobacz soczewki AquaView Daily w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AquaView Daily 90 szt.
Twoja ocena