AquaView Daily Supreme 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

40,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Hit

Produkcja soczewek została zakończona. W magazynie posiadamy ograniczoną ich ilość. Przed złożeniem zamówienia proszę potwierdzić dostępność wybranych mocy w Biurze Obsługi Klienta.

Zmagasz się z nadmierną suchością oczu, oraz posiadasz wadę wzroku taką jak nadwzroczność lub krótkowzroczność? Szukasz szkieł idealnych, które zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo oraz pozwolą Ci widzieć dobrze i wyraźnie w każdej sytuacji? Wypróbuj zatem AquaView Daily Supreme i podaruj sobie komfort i perfekcję, na jaką zasługujesz.

Cechy charakterystyczne AquaView Daily Supreme

AquaView Daily Supreme to innowacyjne szkła kontaktowe stworzone z myślą o dalekowidzach oraz krótkowidzach. Zaprojektowane zostały za pomocą nowoczesnego materiału o nazwie Omafilcon A, dzięki czemu są niezwykle bezpieczne i całkowicie zdrowe w użyciu. Produkt ten cechuje się wysokim poziomem nawilżenia (62%), co oznacza, że podczas noszenia szkieł Twoje oczy nie będą ulegać nadmiernej suchości i związanym z tym podrażnieniom. Wręcz przeciwnie, będą świeże, wilgotne i pełne blasku, nawet przez cały dzień noszenia soczewek. Co równie istotne AquaView Daily Supreme posiadają także optymalny poziom przepuszczalności tlenowej, który zapewnia rogówce stały i swobodny dostęp do tlenu. Dzięki czemu oczy są cały czas świeże i wypoczęte, a przede wszystkim zdrowe i bezpieczne, co wiąże się także z wygodą i komfortem podczas ich noszenia.

Udoskonalony kształt soczewek AquaView Daily Supreme powoduje ponadto, że są one niezwykle wygodne i z łatwością dopasowują się do oka użytkownika, pozostając przez cały czas praktycznie niewyczuwalne. Produkt ten zapewni Ci ostre i wyraźne widzenie w każdej sytuacji, w wysokiej rozdzielczości, bez szumów, efektu halo oraz refleksów, i to niezależnie od oświetlenia panującego w danym miejscu. Szkła te zostały ponadto stworzone dla osób z różnymi wadami wzroku, dlatego dostępne są w szerokim zakresie mocy sferycznych. Soczewki te przeznaczone są do noszenia w trybie jednodniowym, w związku z tym nie wymagają od ich użytkownika żadnej codziennej pielęgnacji. Wieczorem po prostu wyrzucasz zużytą parę, a następnego ranka sięgasz po kolejną, czystą i świeżą. Opakowanie z 30 sztukami produktu to rozwiązanie pozwalające Ci na korekcję wady wzroku w ciągu jednego miesiąca - przy różnowzroczności - lub 15 dni - dla takiej samej wady wzroku w obu oczach.

Dla kogo soczewki AquaView Daily Supreme?

Soczewki AquaView Daily Supreme stworzone zostały dla dalekowidzów oraz krótkowidzów, więc posłużą osobom, które zmagają się z tymi wadami wzroku. Będzie to także doskonały wybór, jeżeli cenisz sobie codzienną wymianę szkieł i nie chcesz tracić swojego czasu na codzienne ich czyszczenie. Produkt ten zapewni Ci komfort i wygodę na najwyższym poziomie, warto więc wyposażyć się w niego, jeżeli od szkieł kontaktowych oczekujesz najwyższej jakości.

Zobacz soczewki AquaView Daily Supreme w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentSupervision
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AquaView Daily Supreme 30 szt.
Twoja ocena