AquaView Moist 12 szt.

Ilość w opakowaniu:

12 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

12 sztuk

Nasza cena:

114,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Hit

AquaView Moist to miesięczne soczewki kontaktowe, które zostały zaprojektowane z myślą o korygowaniu takich wad wzroku jak krótkowzroczność i nadwzroczność. Wykonano je z hydrożelowego materiału, który wykazuje optymalne parametry nawilżenia oraz tlenoprzepuszczalności. Dzięki delikatnemu zabarwieniu ich aplikacja jest ułatwiona, co z pewnością docenią początkujący użytkownicy tego rozwiązania optycznego.

Cechy charakterystyczne AquaView Moist

AquaView Moist to miesięczne soczewki kontaktowe, które zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiału hydrożelowego, Bioxifilcon B. Bardzo dobrze dopasowują się one do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika, co bezpośrednio przekłada się na komfort użytkowania. Atutem jest także dodatek hialuronianu sodu, który pozytywnie wpływa na nawilżenie szkła kontaktowego i ogranicza wysuszanie rogówki. Zmniejszone zostało również tarcie na linii soczewka-powieka. Delikatne niebieskie zabarwienie ułatwia aplikację i zdejmowanie szkieł kontaktowych z oczu.

Poziom nawilżenia soczewek wynosi 55%. Utrzymuje się on przez cały dzień, bez względu na to, czy produkt dopiero został otwarty, czy mija właśnie miesiąc od jego pierwszej aplikacji. Współczynnik przepuszczalności tlenu Dk/t wynosi 26. Wartość ta zapewnia właściwe dotlenienie oka, co minimalizuje ryzyko podrażnień oraz rozwoju groźnych infekcji. AquaView Moist wyposażone zostały również w filtry UV, które blokują dostęp do oka szkodliwego promieniowania UVA i UVB.

AquaView Moist to miesięczne soczewki, które wymagają regularnej pielęgnacji. Codziennie po zdjęciu szkieł kontaktowych z oczu należy je opłukać i wyczyścić w płynie do pielęgnacji soczewek, a następnie zanurzyć w pojemniczkach wypełnionych takim preparatem. Po kilku godzinach soczewki są ponownie gotowe do aplikacji.

Dla kogo soczewki AquaView Moist?

AquaView Moist z uwagi na miesięczny tryb użytkowania polecane są osobom, które korzystają z soczewek kontaktowych regularnie. Model ten zapewnia wysoki komfort widzenia przez 30 dni. Tryb miesięczny jest jednym z najchętniej wybieranych wśród użytkowników.

Wysoki poziom uwodnienia połączony z optymalnym współczynnikiem przepuszczalności tlenowej sprawia, że soczewki AquaView Moist chętnie wybierane są przez osoby z suchymi, wrażliwymi oczami, które skłonne są do podrażnień i zaczerwienienia. Na uwagę zasługuje również delikatne zabarwienie szkieł kontaktowych, co sprawia, że model ten rekomendowany jest osobom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z taką formą korekcji wad wzroku lub też uskarżającym się na problemy z prawidłową aplikacją soczewek. AquaView Moist zapewniają optymalny komfort widzenia na każdą odległość i w każdych warunkach. Model ten jest wygodną alternatywą dla tradycyjnych okularów korekcyjnych. Użytkownicy docenią nie tylko wygodę użytkowania, ale także brak ograniczeń, które występują w przypadku okularów (np. widzenie ograniczone oprawkami okularowymi, parujące szkła w okresie jesienno-zimowym). Soczewki dostępne są w mocach ujemnych i dodatnich - dla krótkowidzów oraz dalekowidzów.

W ekonomicznym opakowaniu umieszczono 12 sztuk szkieł kontaktowych. W przypadku osób z tą samą wadą wzroku w obu oczach zapewnione zostaje 6 miesięcy codziennego użytkowania. Pacjenci z różnowzrocznością mogą połączyć dwa opakowania soczewek, tworząc zestaw na cały rok.

Zobacz soczewki AquaView Moist w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu12 sztuk
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AquaView Moist 12 szt.
Twoja ocena