AquaView Moist 2 weeks 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

52,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Hit

Soczewki jednodniowe i miesięczne nie są dla Ciebie? Wypróbuj więc coś pomiędzy - AquaView Moist 2 weeks, czyli dwutygodniowe soczewki kontaktowe renomowanego producenta, Interojo. W zależności od dobranych mocy, przeznaczone są do korygowania krótkowzroczności oraz nadwzroczności.

Cechy charakterystyczne AquaView Moist 2 weeks

Soczewki kontaktowe AquaView Moist 2 weeks tworzy materiał o nazwie Hioxifilcon A, charakteryzujący się wysokim poziomem uwodnienia oraz korzystnym współczynnikiem tlenotransmisyjności. Co to oznacza dla Ciebie? Że soczewki są doskonale nawilżone, nawet przez kilkanaście godzin i dzięki temu niezwykle komfortowe w stosowaniu, bo niewyczuwalne i niepowodujące suchości oczu. Z kolei atrakcyjna tlenoprzepuszczalność zapewnia dobre dotlenienie rogówki, co ma niebagatelne znaczenie w kontekście zdrowia całego narządu wzroku. W czasie korzystania z AquaView Moist 2 weeks ten jest odporny na infekcje i nie ulega szybkiemu zmęczeniu.

W wysokim komforcie stosowania ma swój udział również udoskonalona budowa soczewek - cieńsze krawędzie oraz miękka i bardziej elastyczna powierzchnia, za sprawą której AquaView Moist 2 weeks szybko i dokładnie przylegają do oczu. Utrzymują się w tym samym miejscu, więc nie podwijają ani tym bardziej nie wypadają. Pozostają niewyczuwalne przez cały czas stosowania. Zapewnia to także dużą łatwość aplikacji, tym bardziej, że soczewki mają jasnoniebieskie zabarwienie wyraźnie sygnalizujące, która strona powinna być skierowana w stronę oka, a która ku otoczeniu.

Skład soczewek AquaView Moist 2 weeks dopełnia obecność filtrów UV, skutecznie chroniących wzrok przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i promieniowania ultrafioletowego.

AquaView Moist 2 weeks to soczewki dwutygodniowe. Aby zapewniały maksymalne bezpieczeństwo i komfort, wymagają cowieczornego oczyszczenia i przechowywania nocą w pojemniczku wypełnionym świeżą porcją płynu pielęgnacyjnego - tak odzyskują wszystkie swoje cenne właściwości.

AquaView Moist 2 weeks dostępne są w szerokim zakresie ujemnych i dodatnich mocy korekcyjnych, więc są odpowiednie zarówno dla osób z lekkimi, jak i mocnymi wadami wzroku: krótko- oraz nadwzrocznością. AquaView Moist 2 weeks kupisz w opakowaniu zawierającym sześć pojedynczych soczewek. To duże, ekonomiczne opakowanie, odpowiednie przede wszystkim dla osób, które już wypróbowały ten konkretny produkt, wiedzą, czego się po nim spodziewać i świadomie chcą kontynuować przygodę z AquaView Moist 2 weeks. Osobom, które po raz pierwszy sięgają po nie, proponujemy mniejsze opakowania, także dostępne w naszym sklepie.

Największe zalety soczewek AquaView Moist 2 weeks

 • Nawilżone przez wiele godzin - wykorzystanie nowoczesnego materiału, o wysokim poziomie uwodnienia pozwoliło producentowi na stworzenie soczewek, które utrzymują korzystne nawilżenie przez wiele godzin od aplikacji. Idealne także dla osób o suchych oczach.
 • Swobodny przepływ tlenu do oczu - AquaView Moist 2 weeks nie tworzą nieprzepuszczalnej bariery między oczami a otoczeniem. Wręcz przeciwnie, korzystny parametr tlenotransmisyjności jest gwarancją swobodnego przepływu tlenu, dzięki któremu rogówka jest dotleniona, a cały narząd wzroku zdrowy i wypoczęty przez dłuższy czas.
 • Perfekcyjnie dopasowanie - cienkie krawędzie, miękkość i elastyczność soczewek przekładają się na ich błyskawiczne dopasowanie do indywidualnego kształtu oczu. Dzięki temu zakładanie ich jest łatwe, a AquaView Moist 2 weeks pozostają niewyczuwalne przez cały dzień.
 • Zabarwienie ułatwiające zakładanie - z myślą o początkujących użytkownikach twórcy zdecydowali się wzbogacić soczewki o niebieskie zabarwienie po jednej ze stron. Widoczne tylko na niezaaplikowanych nie wpływa na kolor oczu, za to eliminuje stres związany z pierwszymi soczewkowymi doświadczeniami.
 • Dodatkowa ochrona przed UV - AquaView Moist 2 weeks są niczym tarcza, chroniąca delikatny narząd wzroku przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. To zasługa filtrów UVA/UVB.
 • Jedna para na dwa tygodnie - już nie musisz wybierać wyłącznie między soczewkami jednodniowymi i miesięcznymi. Teraz możesz postawić na złoty środek, czyli dwutygodniowe soczewki AquaView Moist 2 weeks.

Kiedy wybrać soczewki AquaView Moist 2 weeks?

 • kiedy chcesz przejść z okularów korekcyjnych na soczewki i szukasz takich, które będą łatwe w zakładaniu i zapewnią pożądany komfort oraz bezpieczeństwo;
 • jeśli szukasz nowoczesnych soczewek z doskonałym składem i innowacyjnymi technologiami wykorzystanymi w produkcji;
 • jesteś krótko- lub dalekowidzem;
 • zdarza Ci się narzekać na suchość i drażliwość oczu;
 • spędzasz wiele godzin przed ekranem komputera;
 • jeśli nie masz problemu z obowiązkiem regularnego oczyszczania i pielęgnacji soczewek;
 • jeśli nie odpowiadają Ci soczewki jednodniowe ani miesięczne.

Zobacz soczewki AquaView Moist 2 weeks w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AquaView Moist 2 weeks 6 szt.
Twoja ocena