AquaView Monthly 1 szt.

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

15,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Hit

Soczewki miesięczne są jednymi z najpopularniejszych - doceniane przez użytkowników na całym świecie, różnych stylach życia i wzrokowych potrzebach. Stanowią świetną alternatywę dla okularów korekcyjnych i odpowiednio dobrane mogą znacząco poprawić komfort codziennego życia. Zdarza Ci się odczuwać suchość oczu lub po prostu bardzo ważne jest dla Ciebie intensywne nawilżenie soczewek? W takim razie poznaj AquaView Monthly - ultranawilżone soczewki miesięczne wyprodukowane przez markę Interojo.

Cechy charakterystyczne AquaView Monthly

Najważniejszą funkcję w przypadku AquaView Monthly pełni wysoce uwodniony materiał Methafilcon A (to aż 55%), wzbogacony o hialuronian sodu - składnik znany ze swoich silnych właściwości nawilżających. Dzięki temu soczewki przyciągają cząsteczki wody i wiążą je w swoim obrębie, utrzymując korzystne nawilżenie nawet przez kilkanaście godzin! Niezależnie od tego, czy pracujesz przed komputerem, czy na świeżym powietrzu, wykonując dynamiczne ruchy - AquaView Monthly nie spowodują suchości ani drażliwości oczu.

W przypadku AquaView Monthly mamy do czynienia także ze zwiększonym parametrem tlenoprzepuszczalności, który jest dowodem na to, że soczewki zapewnią oczom swobodny dostęp do tlenu zamiast tworzyć grubą, nieprzepuszczalną barierę między nimi a otoczeniem. Dzięki temu oczy pozostaną zdrowe, odporne na infekcje i związane z tymi zaczerwienienie czy podrażnienia. Będą również dłużej wypoczęte.

W przypadku soczewek kontaktowych służących korekcji wzroku bardzo ważna jest jakość widzenia, jaką oferują. AquaView Monthly za sprawą udoskonalonej, asferycznej budowy, gwarantują widzenie w wysokiej rozdzielczości - ostre i nasycone, i to nawet w kiepskich warunkach oświetleniowych.

Jeszcze bardziej miękka, gładka i elastyczna powierzchnia zwiększa wygodę zakładania soczewek. Te szybko znajdują swoje miejsce i przylegają do oczu, pozostając niewyczuwalne przez cały czas stosowania. Komfort aplikacji potęguje delikatne zabarwienie po jednej ze stron - tej, która powinna zostać skierowana w stronę oczu. Stosowanie AquaView Monthly to również dodatkowa ochrona przed promieniowaniem słonecznym, jako że producent wzbogacił je o nowoczesne filtry UVA/UVB, blokujące szkodliwe promieniowanie UV.

AquaView Monthly to soczewki dostępne w szerokim zakresie mocy optycznych - ujemnych i dodatnich. Są więc odpowiednie dla krótkowidzów i dalekowidzów, zarówno z delikatną, jak i już zaawansowaną wadą wzroku. AquaView Monthly są przeznaczone do miesięcznego stosowania. To oznacza, że z jednej pary możesz korzystać nawet przez 30 dni. Wystarczy, że po wielogodzinnym stosowaniu soczewek dokładnie je oczyścisz i na kilka godzin, najlepiej nocą, umieścisz w pojemniku wypełnionym świeżą porcją płynu pielęgnacyjnego - wtedy soczewki odzyskują wszystkie swoje cenne właściwości i są znów gotowe do używania.

AquaView Monthly w opakowaniu z dokładnie jedną soczewką to opcja najlepsza dla osób, które chcą wypróbować ten konkretny produkt, ale jeszcze obawiają się, że może on nie sprostać ich oczekiwaniom. Wtedy rezygnując, nie musisz wyrzucać nowych, nienaruszonych jeszcze soczewek. Oszczędzasz więc sporo pieniędzy.

Największe zalety soczewek AquaView Monthly

 • Skład wzbogacony o składnik nawilżający - choć materiał wykorzystany do AquaView Monthly jest wysoko uwodniony, to producent wzbogacił go jeszcze o hialuronian sodu: składnik doskonale znany ze swoich silnie nawilżających właściwości. Nie musisz więc ani trochę obawiać się suchości oczu!
 • Wysoki parametr tlenoprzepuszczalności - dzięki niemu rogówka zyskuje stały dostęp do tlenu, a cały narząd wzroku utrzymuje się w dobrej kondycji: oczy są zdrowe i wypoczęte przez znacznie dłuższy czas.
 • Wysoka jakość widzenia - udoskonalona, asferyczna budowa soczewek przełożyła się na znacznie lepszą jakość widzenia oferowaną przez AquaView Monthly. Widziany obraz jest wyraźny, ostry, nasycony kolorami. Nie ma mowy o szumie, refleksach czy zamgleniach.
 • Duży wybór mocy optycznych - od -20,00 do +12,00 D, więc z AquaView Monthly może korzystać każdy krótko- i dalekowidz, zarówno borykający się z pogłębioną wadą wzroku, jak i w jej początkowym stadium.
 • Ochrona przed słońcem - strukturę AquaView Monthly wzbogacono o zestaw filtrów UVA/UVB, blokujących ponad 80% szkodliwego promieniowania ultrafioletowego, będącego przyczyną wielu groźnych chorób oczu.
 • Opakowanie na start - w opakowaniu AquaView Monthly znajdziesz jedną soczewkę. To propozycja stworzona z myślą o osobach, chcących wypróbować ten konkretny produkt, ale bojących się ich niedopasowania i utraty pieniędzy.

Dla kogo soczewki AquaView Monthly?

 • jeżeli chcesz znaleźć dobrą alternatywę dla okularów korekcyjnych;
 • jeżeli chcesz wypróbować nowy rodzaj soczewek;
 • jesteś krótko- lub dalekowidzem;
 • zdarza Ci się odczuwać suchość i podrażnienia oczu;
 • pracujesz, korzystając przede wszystkim z komputera i przez wiele godzin wpatrujesz się w jego ekran;
 • zależy Ci na maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie stosowania soczewek;
 • nie przeszkadza Ci konieczność codziennego oczyszczenia soczewek;
 • cenisz produkty, w których wykorzystano najnowsze rozwiązania technologiczne.

Zobacz soczewki AquaView Monthly w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AquaView Monthly 1 szt.
Twoja ocena