AquaView Monthly 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

36,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Hit

AquaView Monthly to soczewki kontaktowe przeznaczone do użytkowania w trybie miesięcznym. Zaprojektowano je z myślą o osobach z krótkowzrocznością i nadwzrocznością. Model ten wyróżnia się wysokim poziomem przepuszczalności tlenu oraz uwodnienia. Atutem jest także dodatek nawilżający w postaci hialuronianu sodu. Zastosowanie ultracienkich krawędzie zwiększa komfort użytkowania.

Cechy charakterystyczne AquaView Monthly

AquaView Monthly to miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone do noszenia w trybie dziennym. Zostały wyprodukowane z materiału o nazwie Methafilcon A. Stanowi on połączenie wysokiego poziomu uwodnienia (55%) oraz optymalnego współczynnika przepuszczalności tlenu (DK/t = 22). Atutem tego modelu jest również dodatek w postaci substancji nawilżającej - hialuronianu sodu. Jest on odpowiedzialny za zapewnienie uczucia nawilżenia przez cały dzień. Zapobiega również powstawaniu suchości oka oraz zmniejsza ryzyko pojawienia się podrażnień czy zaczerwienienia.

Na ostrość widzenia wpływa specjalna konstrukcja soczewek. Użytkownik może cieszyć się obrazem pozbawionym szumów, refleksów i efektu halo. Widziane kolory są nasycone i wiernie odwzorowane. AquaView Monthly uważane są również za jedne z najcieńszych szkieł kontaktowych. Dzięki temu ich aplikacja jest niezwykle prosta. Ponadto są one niewyczuwalne na oku, co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania. Model ten wyposażono również w filtry UV, które chronią wzrok przed niekorzystnym działaniem promieniowania słonecznego.

AquaView Monthly to miesięczne soczewki kontaktowe, które wymagają regularnej pielęgnacji. Należy je codziennie po zdjęciu z oczu wypłukać i wyczyścić w przeznaczonym do tego płynie do pielęgnacji soczewek. Następnie wystarczy włożyć je do pojemniczków i zalać preparatem. Po kilku godzinach soczewki kontaktowe są ponownie gotowe do użycia, a użytkownik może cieszyć się najwyższym komfortem widzenia.

Dla kogo soczewki AquaView Monthly?

AquaView Monthly to soczewki miesięczne, które wybierane są przez użytkowników regularnie korzystających z tej formy korekcji wady wzroku. Miesięczny tryb użytkowania jest jednym z najpopularniejszych wśród pacjentów z różnymi wadami wzroku.

Zastosowane technologie czuwają nad optymalnym poziomem nawilżenia i tlenoprzepuszczalności. Dzięki temu model ten jest chętnie stosowany przez pacjentów, którzy uskarżają się na suchość oka oraz związane z tym dolegliwości (m.in. zaczerwienienie, podrażnienia). Po AquaView Monthly sięgają także użytkownicy, którzy dotychczas nie byli zadowoleni z innych stosowanych modeli soczewek kontaktowych. Wybierane są przez osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą korekcji wad wzroku, a także użytkowników korzystających ze szkieł kontaktowych już od dłuższego czasu.

AquaView Monthly to połączenie wysokiej jakości obrazu oraz doskonałego komfortu użytkowania. Soczewki są wygodną alternatywą dla tradycyjnej korekcji wad wzroku za pomocą okularów. Wybierają je użytkownicy aktywni oraz osoby, które z jakichś względów nie chcą nosić okularów. Model dostępny w mocach ujemnych i dodatnich - dla krótkowidzów oraz dalekowidzów. W opakowaniu znajdują się 3 sztuki soczewek AquaView Monthly. Zazwyczaj po taką pojemność sięgają osoby z różnowzrocznością, nabywając dwa pudełka soczewek i tworząc zestaw na 3 miesiące codziennego użytkowania.

Zobacz soczewki AquaView Monthly w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AquaView Monthly 3 szt.
Twoja ocena