Zestaw startowy AquaView Toric 1 szt.

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

powyżej 14 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

24,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

UWAGA!!!
Z POWODU OPÓŹNIEŃ W DOSTAWACH POSIADAMY OGRANICZONE STANY MAGAZYNOWE

Hit

AquaView Toric to miesięczne soczewki kontaktowe, które zostały zaprojektowane z myślą o pacjentach z astygmatyzmem. Przeznaczony jest dla osób, które chcą wypróbować ten model szkieł kontaktowych lub dopiero rozpoczynają swoją przygodę z takim rozwiązaniem optycznym. Soczewki wyróżniają się optymalnymi parametrami nawilżenia i tlenoprzepuszczalności, dzięki czemu zapewniają najwyższy komfort użytkowania.

Cechy charakterystyczne AquaView Toric

AquaView Toric to miesięczne soczewki toryczne dla astygmatyków. Zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiału o nazwie Hioxifilcon A. Charakteryzuje się od optymalnym poziomem uwodnienia (55%), dzięki czemu oczy są stale nawilżone, a ryzyko ich wysuszenia ograniczone. Nawilżenie to utrzymuje się przez cały czas - od momentu założenia aż do zdjęcia ich z oczu. Współczynnik przepuszczalności tlenu Dk/t wynosi 23. Oczy są nie tylko wolne od podrażnień i zaczerwienienia, ale także zmniejszone zostaje prawdopodobieństwo rozwoju groźnych infekcji.

Model ten wyróżnia się również zastosowaniem technologii High Definition Vision, która odpowiada za zapewnienie wysokiej jakości widzenia w każdych warunkach i na każdą odległość bez względu na warunki oświetlenia. AquaView Toric, dzięki systemowi stabilizacji doskonale przylegają do naturalnej krzywizny rogówki. Prism Ballasted Design zapobiega przemieszczaniu się soczewek po oczach. Szkła kontaktowe są niewyczuwalne natychmiast po aplikacji. Warto zwrócić uwagę również na jasnoniebieskie zabarwienie, które ułatwia aplikację tego modelu. Cecha ta doceniana jest przede wszystkim przez początkujących użytkowników.

Dla kogo soczewki AquaView Toric?

AquaView Toric zaprojektowano z myślą o osobach z astygmatyzmem, które zdecydowały się na wypróbowanie tego modelu szkieł kontaktowych. Soczewki toryczne tego producenta zapewniają szybkie dopasowanie do naturalnej krzywizny rogówki, a tym samym najwyższą ostrość widzenia i wysoki komfort użytkowania na co dzień. Model ten przeznaczony jest również dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą korekcji wady wzroku.

Są to miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone do noszenia w trybie dziennym. Zastosowane rozwiązania czuwają nad komfortem użytkowania w każdych warunkach. Jako szkła toryczne charakteryzują się nieco inną konstrukcją, dzięki czemu doskonale przylegają do oka. Optymalny poziom nawilżenia i tlenoprzepuszczalności eliminuje ryzyko pojawienia się podrażnień i zaczerwienień. Za łatwiejszą aplikację odpowiedzialne jest delikatne, jasnoniebieskie zabarwienie.

Toryczne soczewki kontaktowe AquaView Toric to wygodna alternatywa dla okularów korygujących wadę wzroku, którą jest astygmatyzm. To rozwiązanie, po które sięgają zarówno osoby aktywne fizycznie, jak i takie, które z jakichś względów nie chcą nosić tradycyjnych okularów. Soczewki AquaView Toric produkowaną jest w mocach dodatnich i ujemnych, a w prezentowanym opakowaniu umieszczono 1 sztukę produktu. Dzięki temu użytkownik może wypróbować ten model i zdecydować, czy spełnia jego oczekiwania. Wystarczy zestawić ze sobą dwa pudełka, aby stworzyć parę soczewek torycznych na miesiąc codziennego korzystania.

Zobacz soczewki AquaView Toric w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Dostępnośćpowyżej 14 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw startowy AquaView Toric 1 szt.
Twoja ocena