AquaView Toric 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

powyżej 14 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

94,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!


Hit

Astygmatyzm jest wadą wzroku dotykającą coraz więcej osób, borykających się do tej pory wyłącznie z krótkowzrocznością lub nadwzrocznością. Zjawisko to zachęciło specjalistów z branży optycznej do stworzenia soczewek dedykowanych tej właśnie wadzie wzroku. Tak powstały miesięczne soczewki kontaktowe AquaView Toric dla astygmatyków. Produkt o doskonałych parametrach, które przekładają się na maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo stosowania.

Cechy charakterystyczne AquaView Toric

Podstawą soczewek AquaView Toric jest innowacyjny materiał Hioxifilcon A, cechujący się aż 55-procentowym poziomem uwodnienia. Odczujesz to już w pierwszy minutach stosowania, ponieważ cecha ta decyduje o nawilżeniu soczewek i tym samym komforcie korzystania z nich. W ten sposób twórcy zminimalizowali ryzyko wysychania i drażliwości oczu, także tych wrażliwych. Wygodę użytkowania AquaView Toric potęguje poprawiony współczynnik tlenoprzepuszczalności, świadczący o tym, ile tlenu z powietrza dociera do rogówki. W tym przypadku przepływ tego pierwiastka jest bardzo korzystny, co uwidacznia się w dobrej kondycji całego narządu wzroku - zdrowych, wypoczętych, białych oczach pozbawionych zaczerwienienia.

Soczewki AquaView Toric charakteryzuje autorska technologia High Definition Vision, odpowiadająca za doskonałą jakość widzenia, dostępnego w tzw. wysokiej rozdzielczości. Po ich założeniu widziany świat jest wyraźny i nasycony kolorami, zarówno z bliska, jak i daleka, również w niezbyt satysfakcjonujących warunkach oświetleniowych. W przypadku soczewek dla astygmatyków bardzo ważne jest, by utrzymywały się one przez cały okres stosowania w jednym, początkowo obranym, odpowiednim miejscu. Bez przesuwania, podwijania ani tym bardziej wypadania. I dzięki systemowi dodatkowej stabilizacji jest to możliwe. AquaView Toric to doskonała propozycja dla astygmatyków.

AquaView Toric są odpowiednie zarówno dla doświadczonych użytkowników soczewek, jak i dla osób, które pierwszy raz zamierzają z nich skorzystać. Dlaczego? Bo twórcy uelastycznili ich powierzchnię oraz wzbogacili jedną ze stron jasnym, niebieskim kolorem, dzięki któremu od razu po wyjęciu soczewek z blistra wiesz, którą stroną je założyć. Spokojnie, ten kolor widoczny jest tylko na niezałożonej soczewce - po aplikacji w żaden sposób nie wpływa na kolor tęczówki.

Jako że AquaView Toric to soczewki miesięczne, gdzie z jednej pary korzystasz nawet przez 30 dni, bardzo ważne jest, aby pamiętać o ich regularnym oczyszczaniu i pielęgnacji. Potrzebujesz przeznaczonego do tego płynu, trochę czasu i cierpliwości. Wystarczy, że po całym dniu korzystania z soczewek wieczorem oczyścisz je, a następnie na noc umieścisz w pojemniczku wypełnionym świeżą porcją preparatu. W ten sposób kolejnego dnia będą nieskazitelnie czyste, ponownie nawilżone i gotowe do dalszego stosowania.

Opakowanie z sześcioma soczewkami AquaView Toric jest doskonałe dla wszystkich osób, które są już zdecydowane na stosowanie tego konkretnego produktu. Wtedy zakup dużego, ekonomicznego opakowania jest oszczędnością - czasu i pieniędzy, niezbędnych w większej ilości w przypadku częstszego zakupu mniejszych zestawów.

Największe zalety soczewek AquaView Toric

  • Intensywnie nawilżone - 55-procentowy stopień uwodnienia charakterystyczny dla soczewek AquaView Toric to gwarancja ich wielogodzinnego, intensywnego nawilżenia, dzięki któremu możesz zapomnieć o suchości oczu i cieszyć się maksymalnie komfortowym stosowaniem.
  • Bezpieczne dla oczu - przede wszystkim dzięki podwyższonemu współczynnikowi przepuszczalności tlenowej, za sprawą którego do oczu dociera większa ilość powietrza, a rogówka jest doskonale dotleniona. To oznacza, że narząd wzroku pozostaje w dobrej kondycji.
  • Dodatkowo ustabilizowane - w korekcji astygmatyzmu bardzo ważna jest stabilność soczewek: by te nie przesuwały się, nie podwijały ani nie wypadały. Dlatego twórcy wzbogacili AquaView Toric o dodatkowy system stabilizujący.
  • Z doskonałą jakością widzenia - stabilność soczewek oraz zastosowanie technologii High Definition Vision pozwoliły na zaoferowanie użytkownikom widzenia w wysokiej rozdzielczości.
  • Łatwe w aplikacji - to zasługa miękkiej, elastycznej powierzchni oraz jasnoniebieskiego zabarwienia po jednej ze stron. Zakładanie soczewek jest więc łatwe i intuicyjne, także dla początkujących użytkowników.
  • Do miesięcznego stosowania - jedna para soczewek nawet na 30 dni? To możliwe. Wystarczy, że będziesz pamiętać o ich oczyszczaniu i pielęgnacji, by AquaView Toric zachowały wszystkie swoje cenne cechy przez ten czas.

Zobacz soczewki AquaView Toric w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćpowyżej 14 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AquaView Toric 6 szt.
Twoja ocena