Aseptyczny pojemniczek na soczewki

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

6,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Jako użytkownicy szkieł kontaktowych na pewno dbamy o nie, zapewniając im profesjonalny poziom pielęgnacji, który możliwy jest dzięki odpowiednio do tego dobranym preparatom. Kompleksowo czyścimy i dezynfekujemy nasze szkła, aby zapewnić swoim oczom maksymalny poziom higieny, bezpieczeństwa i zdrowia. A co z przechowywaniem soczewek? Powinniśmy wiedzieć o tym, że jest również ważne jak ich odpowiednia pielęgnacja. Dlatego do przechowywania soczewek powinniśmy używać specjalnie do tego stworzonych pojemników, które zapewnią soczewkom najlepsze możliwe warunki.

Aseptyczny pojemniczek na soczewki to oryginalny i wyjątkowy produkt, który wyróżnia się tym, że stworzony został w oparciu o nanotechnologię. Oznacza to, że produkt ten został pokryty specjalną warstwą srebra, które pomaga prawidłowo oczyszczać i dezynfekować soczewki, kiedy są one umieszczone w płynie pielęgnacyjnym, oraz zapewnia im skuteczną ochronę przed drobnoustrojami, oraz bakteriami. Dzięki temu możemy mieć pewność, że soczewki kontaktowe, których aktualnie nie nosimy, są w bezpiecznym dla nich środowisku, a ich dalsze użytkowanie po wyjęciu z pojemniczka wiązało się będzie z wysokim poziomem bezpieczeństwa i zdrowia dla naszych oczu.

Warto wyposażyć się w ten drobny i poręczny gadżet, który możemy zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Skutecznie sprawdzi się do przechowywania soczewek, w czasie, w którym akurat ich nie nosimy. Pozwoli nam to zadbać o kompleksową pielęgnację i sterylność naszych szkieł, przekładając się na komfortowe ich użytkowanie oraz prawidłową ochronę naszego wzroku.

Więcej informacji
ProducentPOLYTECH CHEM.
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Aseptyczny pojemniczek na soczewki
Twoja ocena