BioAir OPTIMUM 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

powyżej 14 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

26,79 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Wypuszczając na rynek soczewki kontaktowe BioAir OPTIMUM, marka Horien pokazała co potrafi i co jest dla niej ważne. Producent stawia na innowacyjność, która ma pociągać za sobą komfort użytkowania oraz najwyższe bezpieczeństwo stosowania. Z tego powodu BioAir OPTIMUM to soczewki o wysokim stopniu uwodnienia, a więc odpowiednim nawilżeniu, poprawionym kształcie oraz przepuszczalności tlenowej. Jaki jest tego efekt? Miesięczne soczewki w atrakcyjnej cenie, są odpowiednie nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.

Gwarancja doskonałego nawilżenia i wygody

Miękki, cienki, elastyczny, mocno nawilżony i przepuszczalny materiał. To dzięki niemu soczewki są tak wygodne w stosowaniu - założone o poranku pozostają niewyczuwalne przez cały dzień, także ten pełen aktywności i zadań do wykonania. Nie ma mowy o podrażnieniach, zaczerwienieniu, uczuciu ziarenek piasku pod powiekami. Oczy są białe i wypoczęte; wolne od infekcji. Mają stały dostęp do powietrza, dzięki czemu wykazują większą odporność i nie poddają się groźnym drobnoustrojom.

Udoskonalony kształt - dla jeszcze większego komfortu

Soczewki BioAir OPTIMUM to cienkie krawędzie i większa średnica, dzięki czemu dokładniej pokrywają oko i szybko dopasowują się do jego kształtu. Dzięki temu wzrasta komfort stosowania, a korekcja wzroku jest skuteczniejsza.

Stworzone z myślą o krótkowidzach

BioAir OPTIMUM są dostępne w szerokim zakresie ujemnych mocy (od -7,50 do -0,50 D), co oznacza, że są przeznaczone do korygowania krótkowzroczności. Ostrość widzenia przedmiotów daleko położonych? Jak najbardziej.

Widzenie w wysokiej rozdzielczości - ostre i bez szumów

Wybierając BioAir OPTIMUM, stawiasz na widzenie z najwyższej półki - zawsze ostre i odpowiednio nasycone, niezależnie od warunków oświetleniowych. Nie musisz martwić się szumem, zamgleniami i przekłamaniami kolorów.

Dla kogo soczewki kontaktowe BioAir OPTIMUM?

Chcesz wypróbować soczewki kontaktowe, ale przy tym nie wydać fortuny, tym bardziej, że to Twój pierwszy raz? A może już korzystałeś z soczewek, ale nie trafiłeś na odpowiedni produkt i szukasz dalej? Przy tym nie masz problemu z regularnością czynności pielęgnacyjnych?

BioAir OPTIMUM to soczewki planowej, miesięcznej wymiany, co oznacza, że wymagają codziennego oczyszczania przy pomocy przeznaczonego do tego płynu. Ale za to odwdzięczają się doskonałą jakością każdego dnia i wszystkimi obiecanymi parametrami utrzymującymi się przez zapowiedziany miesiąc. Jedna para i 30 dni wyraźnego widzenia, jakiego potrzebujesz.

Soczewki kontaktowe BioAir OPTIMUM są dostępne w opakowaniu zawierającym 3 sztuki. To w sam raz zarówno na wypróbowanie, jak i stworzenie zestawu dopasowanego w pełni do Twoich indywidualnych potrzeb, tym bardziej, jeśli każde Twoje oko to wada wzroku o innej wartości.

Więcej informacji
ProducentHORIEN
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćpowyżej 14 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BioAir OPTIMUM 3 szt.
Twoja ocena