Biofinity 3 szt.

Ocena:
4.35 of 5
Średnia ocena 4.35 / 5 na podstawie 3 opinii.
Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

47,88 zł
Kupując więcej oszczędzasz!


Ocena:
4.35 of 5
Średnia ocena 4.35 / 5 na podstawie 3 opinii.
Monika
5.0000
Super soczewki. Pierwszy raz testowałam noszenie soczewek w trybie rozszerzonym. Przyznam, że trochę się obawiałam zasypiania w soczewkach ale szybko okazało się, że w Biofinity jest to wygodne i bezproblemowe. Jestem bardzo zadowolona i teraz wysoko sobie cenię brak konieczności zdejmowania soczewek.
Tadeusz
5.0000
Podobno ten sam produkt nie może być jednocześnie tani i dobry ale w przypadku soczewek Biofinity firmy Cooper Vision tak jest w rzeczywistości. Cenowo wychodzą znacznie lepiej niż konkurencja innych firm, a jakościowo te konkurencyjne oferty przewyższają. Super soczewki, super poziom i szybkość realizacji zamówienie a mojwzrok.pl. Polecam jedno i drugie.
Jan
3.0000
Zaletą soczewek była cena, jednak po wycofaniu przetestowałem konkurencyjny wybór i jestem bardziej zadowolony.

Biofinity to miesięczne soczewki kontaktowe przeznaczone do noszenia w trybie dzień i noc. Komfortowe i utrzymujące odpowiednie nawilżenie.

 • tryb wymiany: miesięczny
 • tryb noszenia: dzień i noc
 • moce dodatnie oraz ujemne
 • technologia Aquaform
 • silikonowo- hydrożelowy materiał
 • renomowany producent CooperVision


Oczekujesz od soczewek kontaktowych zapewnienia maksymalnego komfortu przez cały czas? Preferujesz soczewki o przedłużonym trybie noszenia, których nie musisz zdejmować na noc? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco to soczewki Biofinity są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Biofinity są to luksusowe, miękkie soczewki kontaktowe wykonane z silikonowo- hydrożelowego materiału przy wykorzystaniu najnowszych technologii w celu zapewnienia Ci pełni komfortu i znakomitej jakości widzenia niezależnie od okoliczności.

MIESIĘCZNE SOCZEWKI BIOFINITY TO WYBÓR DLA CIEBIE JEŻELI:

 • oczekujesz od soczewek zapewnienia najwyższego poczucia komfortu;
 • chcesz aby Twoje oczy mogły oddychać dzięki wysokiej przepuszczalności tlenu;
 • zależy Ci na odpowiednim nawilżeniu, nie wymagającym dodatkowego stosowania kropli do oczu;
 • cierpisz na krótkowzroczność lub nadwzroczność;
 • przedkładasz soczewki wielokrotnego użytku nad jednodniowe;
 • zależy Ci na wygodzie soczewek o przedłużonym trybie noszenia;
 • nie czujesz się w pełni komfortowo w aktualnie noszonych soczewkach lub szukasz swoich pierwszych soczewek.

UNIKALNA TECHNOLOGIA AQUAFORM

W produkcji soczewek z rodziny Biofinity wykorzystywana jest unikalna technologia Aquaform stosowana jedynie w produktach firmy CooperVision. Aquaform jest unikalnym i nowatorskim rozwiązaniem wykorzystującym szereg technologii materiałowych w celu zagwarantowania jak najlepszego komfortu użytkowania soczewek. Soczewki wykorzystujące technologię Aquaform cechują się między innymi bardzo dobrą oddychalnością, dzięki wykorzystaniu materiału o wysokiej przepuszczalności tlenu. Skutkiem tego białka Twoich oczu pozostaną białe, a Twoje oczy zdrowe. Technologia Aquaform sprawia również, że soczewki Biofinity są odpowiednio miękkie i elastyczne co także wpływa na wygodę ich stosowania. Podobnie jak optymalny kształt soczewek ograniczający ich tarcie pod powiekami. Wreszcie, technologia ta odpowiada również za równomierne nawilżenie soczewek, dzięki czemu pozostają one gładkie maksymalizując Twoje poczucie komfortu.

NAWET 30 DNI CIĄGŁEGO NOSZENIA

Soczewki Biofinity stosowane mogą być zarówno w trybie noszenia dziennym jak i rozszerzonym. W rozszerzonym trybie możesz nosić je bez zdejmowania przez 30 dni i 29 nocy. Wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań składających się na opisaną wyżej technologię Aquaform zapewnia, że pomimo nieustannego noszenia soczewek przez miesiąc czasu pozostaną one przez ten okres odpowiednio nawilżone, komfortowe i bezpieczne dla Twoich oczu.

aquaform biofinity

JAK DBAĆ O SOCZEWKI BIOFINITY?

Do soczewek Biofinity polecamy płyny do soczewek Careview Aqua Premium dostępne w pojemnościach 100 ml oraz 500 ml. Płyny te oferują znakomity stosunek ceny do jakości.

SZUKASZ INNYCH SOCZEWEK Z RODZINY BIOFINITY?

Soczewki Biofinity znajdziesz u nas również w opakowaniu 6 sztuk. Jeżeli posiadasz dużą wadę wzroku sprawdź soczewki Biofinity XR. Dla astygmatyków polecamy Biofinity Toric, a dla osób cierpiących na prezbiopię Biofinity Multifocal.

Możliwość sprzedaży bez opakowania zbiorczego.

W niektórych sporadycznych przypadkach czas realizacji wynosi 5 dni roboczych.

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaBiofinity
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biofinity 3 szt.
Twoja ocena