Biofinity Energys™ 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

62,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Miesięczne soczewki Biofinity Energys charakteryzują się wyjątkowym systemem optycznym oraz materiałem, z którego zostały stworzone. Powstały specjalnie z myślą o osobach, które dziennie bardzo długo przebywają w cyfrowym świecie. Soczewki pomagają Twoim oczom walczyć z ich przemęczeniem oraz suchością, spowodowaną przez wielogodzinne korzystanie z urządzeń cyfrowych. System optyczny Digital Zone Optics pomaga przeciwdziałać zmęczeniu oczu wynikającemu z patrzenia na ekrany urządzeń cyfrowych z niewielkiej odległości.

Cyfrowy świat i problemy ze wzrokiem z nim związane

Pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że patrzenie w ekran smartfona lub tabletu może być bardzo obciążające dla Twoich oczu, a jednak z wielu powodów robisz to codziennie. Współczesny świat nie jest zbyt łaskawy dla ludzkich oczu. Każdy z nas, z obowiązku lub dla przyjemności korzysta z dobrodziejstw Internetu i możliwości płynących z użytkowania urządzeń mobilnych. Niezależnie, czy jest to Instagram, Facebook, czytanie wiadomości, czy granie ze znajomymi w grę. To dla przyjemności. W pracy korespondencja mailowa na smartfonie także należy już do codzienności. Następnie już po pracy idziesz na siłownię, po drodze prowadzisz smsową konwersację ze znajomymi, a wieczorem na telefonie oglądasz film z ulubionym youtuberem. Kolejność oczywiście może być inna, ale musisz przyznać, że to wszystko brzmi bardzo znajomo. Tak obecnie wygląda rzeczywistość każdego z nas.

Korzystanie z urządzeń cyfrowych tj. smartfony, tablety, czy laptopy dziś stało się koniecznością. Niestety coraz bardziej cierpią na tym Twoje oczy. Można powiedzieć, że nie mają one ani chwili odpoczynku, poza tymi godzinami, kiedy śpisz. Przerzucanie wzroku z monitorów na dalekie odległości i z powrotem jest bardzo obciążające dla Twoich oczu. Możesz czuć, że są one przemęczone, przesuszone i bardzo zaczerwienione. Właśnie dla Ciebie, Cooper Vision stworzył unikalne soczewki Biofinity Energys, wyposażone w system optyczny Digital Zone Optics.

Biofinity Energys - soczewki z unikatową technologią Aquaform

Ta technologia wiąże wodę w materiale soczewki kontaktowej i powoduje, że utrzymuje ona elastyczność. To z kolei sprawia, że soczewki kontaktowe są o wiele bardziej komfortowe w noszeniu. To naturalne nawilżenie pomaga hamować suchość oczu, nawet wtedy, gdy częstość mrugania zacznie spadać, a ma to miejsce w przypadku patrzenia na ekran urządzenia cyfrowego.

Zobacz soczewki Biofinity Energys w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaBiofinity
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biofinity Energys™ 3 szt.
Twoja ocena