Biofinity XR 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do 15 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

62,88 zł
Kupując więcej oszczędzasz!


Biofinity XR to luksusowe, miesięczne soczewki kontaktowe dedykowane specjalnie dla osób o bardzo dużych wadach wzroku, zarówno krótkowzroczności jak i nadwzroczności.

 • tryb wymiany: miesięczny
 • możliwość noszenia w trybie rozszerzonym
 • moce dodatnie aż do +15 D
 • moce ujemne nawet od -20 D
 • technologia Aquaform
 • silikonowo- hydrożelowy materiał
 • renomowany producent CooperVision


Posiadasz dużą wadę krótkowzroczności lub dalekowzroczności? Masz problemy ze znalezieniem dla siebie odpowiednich soczewek kontaktowych? Biofinity XR zostały stworzone właśnie dla takich osób jak Ty. Soczewki te zapewniają tak samo skuteczną korekcję wzroku jak zwykłe soczewki Biofinity, dają one również porównywalny komfort użytkowania. Występują jednak w mocach o wysokich wartościach- przeznaczonych dla osób o dużej wadzie wzroku.

SOCZEWKI BIOFINITY XR BĘDĄ IDEALNE DLA CIEBIE GDY:

 • masz problem ze znalezieniem odpowiednich soczewek ze względu na dużą wadę wzroku;
 • pragniesz aby soczewki zapewniały Ci najwyższe poczucie komfortu;
 • oczekujesz wysokiej przepuszczalności tlenu, który pozwoli Twoim oczom oddychać;
 • chcesz aby Twoje oczy były odpowiednio nawilżone bez dodatkowego stosowania kropli;
 • preferujesz soczewki wielokrotnego użytku nad jednodniowe;
 • aktualnie noszone soczewki nie gwarantują Ci pełni satysfakcji.

ROZWIĄZANIE DLA OSÓB Z DUŻĄ WADĄ WZROKU

Biofinity XR to wersja soczewek Biofinity o poszerzonym zakresie mocy. Jeżeli posiadasz dużą wadę nadwzroczności lub krótkowzroczności i masz w związku z tym kłopoty ze znalezieniem odpowiednich soczewek kontaktowych w swoich mocach Biofinity XR są rozwiązaniem dla Ciebie. Soczewki te zostały stworzone specjalnie z myślą o osobach takich jak Ty, posiadających duże wady wzroku, nie obejmowane zakresem mocy większości soczewek kontaktowych. Biofinity w wersji XR posiadają zakresy mocy ujemnych od -20,00 do -12,50 oraz mocy dodatnich od +8,50 do +15,00. Biofinity XR zapewniają tak samo skuteczną korekcję wzroku oraz taki sam komfort noszenia jak zwykłe soczewki Biofinity. Dodatkową zaletą jest fakt, że mogą one być również stosowane w trybie ciągłym do 7 dni i 6 nocy. Nie musisz więc kłopotać się z porannym zakładaniem soczewek i ich wieczornym zdejmowaniem- nosząc je przez tydzień bez przerwy.

NOWATORSKA TECHNOLOGIA AQUAFORM

Biofinity XR podobnie jak pozostałe soczewki z tej rodziny korzystają z innowacyjnych rozwiązań technologii Aquaform, wykorzystywanej wyłącznie w produktach producenta CooperVision. Pod nazwą Aquaform kryje się szereg unikalnych metod poprawiających komfort i bezpieczeństwo użytkowania soczewek. Wśród nich znajdują się te dbające o odpowiednie nawilżenie powierzchni soczewek czy jak najlepszą przepuszczalność tlenu. Ponadto ważną rolę odgrywa odpowiedni kształt soczewki oraz miękki i elastyczny materiał, z którego została wykonana. Wszystkie wymienione rozwiązania zastosowano po to aby codzienne noszenie soczewek wiązało się z jak najmniejszym dyskomfortem dla Twoich oczu, jednocześnie kładąc jak największy nacisk na ich zdrowie i bezpieczeństwo.

aquaform biofinity

CODZIENNA PIELĘGNACJA SOCZEWEK BIOFINITY XR

Do soczewek Biofinity XR polecamy płyny pielęgnacyjne Careview Aqua Premium. Płyny tej marki oferują najlepszy stosunek jakości do ceny. Dostępne są one w naszym sklepie w pojemnościach 100 ml oraz 500 ml.

ZOBACZ INNE SOCZEWKI BIOFINITY

Jeżeli posiadasz mniejszą wadę wzroku sprawdź zwykłe soczewki Biofinity w opakowaniach 3 sztuki oraz 6 sztuk. Astygmatykom polecamy Biofinity Toric, osobom cierpiącym na prezbiopię natomiast Biofinity Multifocal.

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaBiofinity
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo 15 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biofinity XR 3 szt.
Twoja ocena