Biotrue 300 ml. WYSYŁKA 24H

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

44,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Biotrue® to wysokiej jakości płyn pielęgnacyjny do soczewek kontaktowych. Spośród innych wyróżnia go to, że powstał w wyniku inspiracji naturalną biologią ludzkiego oka i jest w pełni spójny z potrzebami wzrokowymi każdego użytkownika soczewek. Należy do rodziny najnowszych produktów do pielęgnacji soczewek kontaktowych, stworzonych przez znaną i cenioną markę Bausch & Lomb.

Cechy charakterystyczne płynu do soczewek Biotrue®

Biotrue® jest przeznaczony do pielęgnacji silikonowych i silikonowo-hydrożelowych soczewek kontaktowych. Spełnia kilka zadań. Przede wszystkim dokładnie dezynfekuje i oczyszcza soczewki, usuwając z ich powierzchni groźne zabrudzenia, takie jak osady białkowe, lipidowe, bakterie i grzyby, które niewyeliminowane mogłyby prowadzić do infekcji oczu.

W składzie Biotrue® zawarto hialurornian sodu - silnie nawilżający składnik, występujący naturalnie w ludzkim organizmie. Badania wykazały, że dzięki niemu soczewki są odpowiednio nawilżone nawet po 20 godzinach użytkowania! To bezpośrednio przekłada się na komfort stosowania - zmniejsza ryzyko wyczuwalności soczewek na oczach.

Receptura płynu pielęgnacyjnego Biotrue® została opracowana przez specjalistów w taki sposób, by był on w pełni zgodny z potrzebami organizmu. Naśladuje on działanie produkowanych przez człowieka łez, dzięki czemu utrzymuje naturalne, korzystne warunki na powierzchni gałek ocznych. To pozwala realizować dezynfekująco-oczyszczające działanie preparatu. Płyn Biotrue ma pH zdrowych łez.

Płyn do soczewek Biotrue® jest wyjątkowy z jeszcze jednego powodu. Soczewki zanurzone w nim na co najmniej kilka godzin odzyskują wszystkie swoje korzystne właściwości, a preparat stykający się z filmem łzowym przedłuża żywotność białek filmu łzowego - naturalnych składników o antybakteryjnym działaniu, zapobiegającym również denaturacji. To oznacza lepszą kondycję oczu.

Teraz płyn pielęgnacyjny Biotrue® kupisz w wersji 300 ml - opakowaniu, które wystarcza na jeszcze dłużej i pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze. W naszym sklepie znajdziesz także mniejsze pojemności.

Największe zalety płynu Biotrue®

  • Produkt renomowanej marki - płyn pielęgnacyjny Biotrue® został stworzony przez jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek na świecie: Bausch & Lomb. Możesz mu zaufać.
  • Powstały z inspiracji ludzkim okiem - Biotrue® można nazwać naturalnym płynem pielęgnacyjnym, ponieważ powstał jako wynik inspiracji twórców biologią ludzkiego oka. Zawiera składniki naturalnie występujące w organizmie; ma pH takie, jak Twoje łzy.
  • Kompleksowo dezynfekuje i oczyszcza - Biotrue® nie pozostawia szans jakimkolwiek zabrudzeniom. Usuwa osady białkowe, tłuszczowe, groźne drobnoustroje i kurz. Soczewki zanurzone w nim na co najmniej kilka godzin stają się nieskazitelnie czyste i świeże.
  • Przywraca maksymalne nawilżenie - płyn wzbogacono o liczne substancje nawilżające, w tym hialuronian sodu, dzięki którym soczewki znów stają się doskonale wilgotne i gotowe do całodniowego stosowania. Bez suchości oczu.
  • Dba o oczy na wielu poziomach - płyn Biotrue®, stykając się z Twoim filmem łzowym, przedłuża żywotność skrytych w nim białek. Dzięki temu film ten utrzymuje swoje naturalne działanie antybakteryjne.
  • Duża butelka - to się po prostu opłaca. Zakup Biotrue® o pojemności 300 ml pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Jak korzystać z płynu pielęgnacyjnego Biotrue®?

Kiedy już zdejmiesz soczewkę z oka, połóż ją na zagłębieniu dłoni, wylej na nią dosłownie kilka kropli płynu i oczyść, delikatnie pocierając ją opuszkiem palca. Tak samo postąp z drugą soczewką. Po tym umieść parę w przeznaczonym do tego, czystym etui wypełnionym świeżą porcją płynu pielęgnacyjnego. Istotne jest to, by soczewki całe się w nim zanurzyły. Pozostaw je tam na co najmniej kilka godzin, a najlepiej całą noc.

Zobacz płyn Biotrue w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaBiotrue
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml15,00 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biotrue 300 ml. WYSYŁKA 24H
Twoja ocena