Biotrue ONEday 90 szt.

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

164,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Z powodu opóźnień dostaw od producenta czas oczekiwania na soczewki ulegnie wydłużeniu. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.  


Zakładasz rano, a zdejmujesz wieczorem i wyrzucasz - bez dodatkowej pielęgnacji i ponadprogramowych preparatów. Kolejnego dnia sięgasz po prostu po nową parę, znów mając pewność, że soczewki zapewnią maksymalny komfort i będą bezpieczne dla oczu. Mowa o Biotrue® ONEday, czyli jednodniowych soczewkach kontaktowych firmy Bausch&Lomb. Produkcie wysokiej klasy, dla najbardziej wymagających użytkowników.

Cechy charakterystyczne Biotrue® ONEday

Przedrostek bio– nie jest przypadkiem. Biotrue® ONEday to jedyne soczewki na rynku inspirowane biologią ludzkiego oka. Co to znaczy? Że producenci w procesie tworzenia wykorzystali materiał najnowszej generacji, ze zminimalizowaną zawartością sztucznych dodatków oraz świetnie przyjmowany przez ludzkie oko. Dzięki temu soczewki kontaktowe zyskały aż 78-procentowy stopień uwodnienia, który gwarantuje całodniowe nawilżenie oczu. Bez suchości, pocierania, zaczerwienienia. Cechę tę potęguje technologia zintegrowanej łzy.

Twórcom zależało, by Biotrue® ONEday były lekkie, niewyczuwalne i bezpieczne. Dlatego zwiększyli parametr przepuszczalności tlenowej, zapewniając oczom użytkowników swobodny dostęp do tlenu, a rogówce zdrowie. Nie musisz obawiać się infekcji i podrażnień oczu. Nowoczesny materiał, Nesofilcon A, pozwolił na zaoferowanie użytkownikom jeszcze lepszej jakości widzenia. A jako, że soczewki są dostępne w szerokim zakresie dodatnich oraz ujemnych mocy korekcyjnych, z ostrego i nasyconego kolorami mogą korzystać zarówno krótko-, jak i dalekowidzowie.

Jednodniowe soczewki Biotrue® ONEday są dostępne w opakowaniu z 90 sztukami, co przy jednodniowym trybie stosowania zapewnia wyraźne widzenie przez około półtora miesiąca (zakładając, że każdego dnia wykorzystasz jedną parę). Tak duże opakowanie wiąże się z atrakcyjną ceną soczewek - około 1,68 zł za sztukę.

Największe zalety soczewek Biotrue® ONEday

 • Technologia intensywnego nawilżenia - martwisz się, że soczewki powodują suchość oczu? Niepotrzebnie, bo Biotrue® ONEday oparto na unikalnej technologii zintegrowanej łzy, a stopień uwodnienia zwiększono do 78%, jednej z największych wartości tego parametru na rynku.
 • Zdrowa, bo dotleniona rogówka - opisywane soczewki nie tworzą między okiem a otoczeniem nieprzepuszczalnej bariery. Wręcz przeciwnie, zapewniają swobodę przepływu tlenu, dzięki czemu rogówka jest doskonale dotleniona, a całe oko zdrowie i odporne na infekcje.
 • Niewyczuwalność na oku - soczewki stworzono na podstawie materiału najnowszej generacji, inspirowanego biologią ludzkiego oka, pozbawionego zbędnych, sztucznych dodatków. Dzięki temu Biotrue® ONEday są niewyczuwalne i świetnie przyjmowane przez oczy, nawet te najbardziej wrażliwe.
 • Widzenie w wysokiej jakości - bez zamgleń, utraty ostrości, szumów czy refleksów. Jeśli tylko odpowiednio dobierzesz moc korekcyjną, zgodnie ze swoimi optycznymi potrzebami, soczewki umożliwią Ci cieszenie się wyraźnym widzeniem wszystkiego wokół, z dokładnością do każdego detalu.
 • Każdego dnia nowa para - z Biotrue® ONEday nie musisz myśleć o dodatkowej pielęgnacji czy dokupowaniu dodatkowych płynów czy pojemników. Są to bowiem soczewki do jednodniowego stosowania, co oznacza, że codziennie sięgasz po nową, nieskazitelnie czystą parę.
 • Większe opakowanie, atrakcyjna cena - w jednym opakowaniu znajdziesz 90 sztuk soczewek, co przy codziennym wykorzystaniu jednej pary daje zapas na około półtora miesiąca. Przy tak dużym opakowaniu cena jest jeszcze atrakcyjniejsza.

Dla kogo soczewki Biotrue® ONEday?

 • dla osób lubiących to, co naturalne i bliskie ludzkiemu organizmowi;
 • dla osób, borykających się z problemem suchości oczu;
 • dla użytkowników ceniących maksymalny komfort i bezpieczeństwo;
 • dla krótko- oraz dalekowidzów;
 • dla osób, które nie chcą iść na kompromisy, jeśli chodzi o jakość i komfort życia;
 • dla sezonowych alergików;
 • dla pracowników spędzających wiele godzin przed komputerem;
 • dla aktywnych osób.

Biotrue® ONEday to soczewki jednodniowe, których nie musisz oczyszczać ani przechowywać w pojemniku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym. Wystarczy, że każdego dnia wymienisz je na nową i świeżą parę.

Zobacz soczewki Biotrue® ONEday w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaBiotrue
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biotrue ONEday 90 szt.
Twoja ocena