Biotrue ONEday for Presbyopia 90 szt.

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

265,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Z powodu opóźnień dostaw od producenta czas oczekiwania na soczewki ulegnie wydłużeniu. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.  

Zmagasz się z wadą prezbiopii i poszukujesz wysokiej jakości szkieł kontaktowych, które umożliwią Ci ostre i wyraźne widzenie w każdej sytuacji? Poszukujesz produktu idealnego, który zapewni Ci wysoki poziom komfortu oraz zadba o zdrowie i higienę Twoich oczu? W takim razie koniecznie przetestuj soczewki Biotrue ONEday for Presbyopia, będące doskonałym produktem w każdym aspekcie.

Cechy charakterystyczne Biotrue ONEday for Presbyopia

Soczewki Biotrue ONEday for Presbyopia to wysokiej jakości szkła kontaktowe dedykowane osobom, które zmagają się ze starczowzrocznością. Wykonane zostały z innowacyjnego materiału HyperGel, który posiada zdolność naśladowania filmu łzowego - w praktyce oznacza to, że zapewnia on soczewkom wysoki poziom nawilżenia oraz nawodnienia, jak i optymalną przepuszczalność tlenową, dzięki czemu noszenie ich jest bardzo wygodne i komfortowe, a same szkła są praktycznie niewyczuwalne dla oka. Dodatkowo, co równie bardzo istotne, soczewki zostały wyposażone w filtry UV, które skutecznie ochronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Do stworzenia tych innowacyjnych szkieł kontaktowych wykorzystano nowoczesną technologię 3-Zone Progressive Design, która zapewni Ci perfekcyjne widzenie w każdej sytuacji. Dzięki niej z powodzeniem widać cały obraz ostro i wyraźnie, zarówno w dali, jak i w bliży, co jest bardzo istotne dla osób zmagających się z prezbiopią. Jest to o tyle wygodne i korzystne, że te same soczewki mogą być noszone zarówno do czytania książki, jak i oglądania telewizji, w związku z tym nie musisz ich stale zmieniać, tak jak to się ma w przypadku zwykłych okularów korekcyjnych. Soczewki przystosowane są do jednodniowego trybu użytkowania, nie musisz więc tracić czasu na codzienną, regularną ich pielęgnację. Po prostu wieczorem wyrzucasz zużytą parę, a rano sięgasz po następną. W opakowaniu znajdziesz 90 sztuk soczewek, których ilość wystarczy Ci na 45 dni użytkowania.

Dla kogo Biotrue ONEday for Presbyopia?

Soczewki Biotrue ONEday for Presbyopia to produkt, który dedykowany jest osobom zmagającym się z prezbiopią, które pomimo wady wzroku nie chcą rezygnować z aktywnego trybu życia. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wygodę i komfort, oraz nie chcą tracić czasu na codzienną pielęgnację szkieł. Z pewnością będą odpowiednią alternatywą dla zwykłych okularów korekcyjnych, które musisz zmieniać w zależności od aktualnie wykonywanej czynności. W szkłach Biotrue ONEday Presbyopia możesz widzieć doskonale zarówno w dali, jak i w bliży bez potrzeby ich zmieniania.

Zobacz soczewki Biotrue ONEday for Presbyopia w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaBiotrue
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biotrue ONEday for Presbyopia 90 szt.
Twoja ocena