bioview Daily 180 szt.

Ilość w opakowaniu:

180 sztuk

Dostępność:

do 3 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

180 sztuk

Nasza cena:

400,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

 

 

 

Ultra komfort

Szukasz wysokiej jakości jednodniowych soczewek kontaktowych, które zwiększą komfort Twojego codziennego życia i pozwolą w pełni się nim cieszyć? Wypróbuj #bioview Daily, które prawdopodobnie jako jedyne na rynku powstały w wyniku inspiracji biologią ludzkiego oka i dzięki temu są maksymalnie wygodne oraz bezpieczne w stosowaniu. Charakteryzują się wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz szerokim zakresem dostępnych mocy optycznych. Za ich sprawą spełniają oczekiwania wielu użytkowników na całym świecie.

Cechy charakterystyczne bioview Daily

W pierwszej kolejności należy wspomnieć o silikonowo-hydrożelowym materiale najnowszej generacji - Olifilcon B. To na nim oparto soczewki i dzięki niemu uzyskano wysokie wartości poszczególnych parametrów: uwodnienia i tlenoprzepuszczalności. Te z kolei decydują o wielogodzinnym nawilżeniu soczewek, obecnym nawet po długim czasie spędzonym przed komputerem lub w pomieszczeniu z suchym powietrzem, a także swobodzie przepływu tlenu z otoczenia do rogówki. Dotlenione oko jest zdrowe i białe - ładnie wygląda i pozostaje odporne na infekcje oraz podrażnienia. Nawilżenie spotęgowano, wykorzystując innowacyjną technologię Wetting Agent, zwiększającą zdolność soczewek do przyciągania i zatrzymywania cząsteczek wody.

#bioview Daily to soczewki niezwykle wygodne w stosowaniu. Zasługa leży po stronie m.in. udoskonalonej powierzchni, która w ramach technologii Surface Grafting stała się jeszcze bardziej elastyczna i miękka. Dzięki temu w kilka sekund dopasowuje się do oka, a soczewki są niewyczuwalne przez cały okres użytkowania. Klienci deklarują również, że #bioview Daily zakłada się łatwo i intuicyjnie, nawet jeśli robi się to po raz pierwszy. Tym bardziej, że twórcy wzbogacili soczewki o jasnoniebieskie zabarwienie obecne na jednej ze stron, podpowiadające, która strona powinna znaleźć się na oku.

Aby korzystanie z #bioview Daily było maksymalnie bezpieczne i wartościowe, w każdej pojedynczej soczewce umieszczono kompleks nowoczesnych filtrów UVA/UVB, blokujących dwa rodzaje niebezpiecznego promieniowania słonecznego.

Jednodniowy tryb stosowania oznacza, że nie musisz inwestować w dodatkowe płyny i pojemniki. Po prostu rano wyciągasz z blistra nową parę, zakładasz, nosisz, a wieczorem zdejmujesz i wyrzucasz, by kolejnego dnia sięgnąć po następne, nieskazitelnie czyste soczewki. To duża oszczędność czasu, doceniana zwłaszcza przez użytkowników, prowadzących aktywny tryb życia.

Duże, ekonomiczne opakowanie z 180 soczewkami to zapas na około trzy miesiące regularnego stosowania! Kupujesz raz i przez następne 90 dni nie musisz myśleć o ponownym zakupie soczewek. Co więcej, w przypadku takich opakowań cena za pojedynczą soczewkę jest znacznie atrakcyjniejsza, więc oszczędzasz nie tylko czas, ale również pieniądze.

To rozwiązanie polecane przede wszystkim tym użytkownikom, którzy mają doświadczenie w korzystaniu z soczewek i którzy już w przeszłości wypróbowali soczewki #bioview Daily i wiedzą, czym charakteryzują się one w codziennym stosowaniu. Początkującym użytkownikom polecamy zestawy startowe i mniejsze opakowania - 30 i 90 szt.

Największe zalety soczewek bioview Daily

 • Naturalne i zgodne z fizjologią oka - w procesie tworzenia twórcy inspirowali się tym, jak działa i czego potrzebuje ludzkie oko, dlatego soczewki #bioview Daily można nazwać naturalnymi, ze składem i budową spójną z fizjologią organizmu.
 • Nowoczesny materiał - silikonowo-hydrożelowy o nazwie Olifilcon B. To dzięki niemu soczewki charakteryzują się podwyższonymi wartościami wszystkich istotnych parametrów.
 • Technologia zwiększająca nawilżenie - mowa o technologii Wetting Agent, w ramach której soczewki przyciągają do siebie cząsteczki wody i zatrzymują je na dłużej, zapewniając nawet kilkunastogodzinne nawilżenie.
 • Miękka i elastyczna powierzchnia - uzyskana w ramach rozwiązania Surface Grafting. Dzięki temu soczewki znacznie szybciej oraz dokładniej dopasowują się do oczu i pozostają niewyczuwalne przez cały dzień noszenia.
 • Filtry chroniące przed UV - w tym dwoma rodzajami tego promieniowania: UVA i UVB. Soczewki są jak tarcza chroniąca Twoje oczy przed szkodliwością promieni słonecznych.
 • Ekonomiczne opakowanie - to się naprawdę opłaca, bo 180 soczewek w jednym opakowaniu wiąże się z atrakcyjniejszą ceną każdej pojedynczej i oszczędza zarówno Twój czas, jak i pieniądze.

Dla kogo soczewki bioview Daily?

 • dla osób, ceniących naturalne rozwiązania inspirowane biologią ludzkiego organizmu;
 • dla osób aktywnych i wymagających;
 • dla użytkowników, którym najbardziej zależy na komforcie i bezpieczeństwie stosowania soczewek;
 • dla krótkowidzów i dalekowidzów;
 • dla osób, nieprzepadających za obowiązkiem dodatkowej pielęgnacji soczewek;
 • dla osób, które cenią produkty renomowanych, sprawdzonych marek;
 • dla osób, chcących zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze.

Zobacz soczewki bioview Daily w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentVisco Technology
Marka#bioview
Ilość w opakowaniu180 sztuk
Dostępnośćdo 3 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:bioview Daily 180 szt.
Twoja ocena