bioview Daily 90 szt.

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

240,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
UWAGA

DO ODWOŁANIA BRAK MOCY:


-3,25, -3,00, -2,50, +1,50


Ultra komfort

#bioView Daily to soczewki kontaktowe jednodniowe, które stanowią doskonały przykład na to, jak nowoczesne technologie mogą iść w parze z naturalnymi potrzebami użytkownika. Zachwycają składem oraz budową maksymalnie zbliżoną do cech ludzkiego oka. Są zarówno niezwykle komfortowe, jak i bezpieczne w stosowaniu i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów na całym świecie.

Cechy charakterystyczne bioview Daily

Podstawą soczewek kontaktowych #bioview Daily jest nowoczesny, silikonowo-hydrożelowy materiał, Olifilcon B. Charakteryzujący się wysokim poziomem uwodnienia oraz przepuszczalności tlenowej decyduje o niezwykle korzystnym komforcie i bezpieczeństwie stosowania. Oczy zawsze wyglądają na zdrowe i wypoczęte - nawet po kilkunastu godzinach od aplikacji soczewek. Nie ma mowy o suchości, drażliwości, podrażnieniach ani zaczerwienieniu. Dobrze dotleniona rogówka to z kolei pewność odporności na infekcje i choroby narządu wzroku.

#bioview Daily cechuje duża elastyczność oraz miękkość powierzchni. Za sprawą tego soczewki błyskawicznie dopasowują się do oczu i przyjmując jedną, najlepszą pozycję, nie podwijają się ani nie wypadają w trakcie. Aplikacja oraz zdejmowanie zajmują dosłownie chwilę, i dotyczy to także osób, które po raz pierwszy sięgają po soczewki. Nie ma się czego obawiać! Fakt ten potęguje obecność jasnoniebieskiego zabarwienia po jednej ze stron każdej soczewki - sygnalizujący, która strona powinna zostać skierowana ku oczom, a która na zewnątrz.

#bioview Daily to jedyne takie soczewki kontaktowe na rynku. W procesie ich tworzenia twórcy inspirowali się biologią ludzkiego oka, dzięki czemu #bioview Daily zyskały maksymalnie naturalny skład oraz budowę. Są więc doceniane również przez zwolenników naturalnych, organicznych rozwiązań w medycynie oraz kosmetyce. Na wyróżnienie zasługuje także fakt, że #bioview Daily znajdują się w blistrze wypełnionym biozgodnym płynem, a przechowywane w nim zachowują pełnię swoich wartościowych właściwości. Gotowe do zastosowania w każdej chwili.

Soczewki jednodniowe #bioview Daily są dostępne w szerokim zakresie ujemnych oraz dodatnich mocy korekcyjnych. Są odpowiednie dla krótko- i dalekowidzów. Gwarantują widzenie w wysokiej rozdzielczości - z prawidłowym nasyceniem kolorów, wyraźnymi konturami, bez szumów i refleksów. Bezpieczeństwo stosowania soczewek #bioview Daily potęguje obecność nowoczesnych filtrów UVA/UVB, chroniących oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.

#bioview Daily są dostępne m.in. w opakowaniu z 90 pojedynczymi soczewkami. To opakowanie idealne zarówno dla osób, które dopiero chcą wypróbować dany produkt, jak i dla tych użytkowników, którzy już znają #bioview Daily i chcą uzupełnić zapasy na kolejne półtora miesiąca codziennego stosowania. Pamiętaj - im większe opakowanie, tym z reguły cena jednej soczewki jest atrakcyjniejsza.

Największe zalety soczewek bioview Daily

  • Oparte na nowoczesnym materiale - o nazwie Olifilcon B, cechującym się wysokimi parametrami przepuszczalności tlenowej i uwodnienia. Dzięki temu soczewki są tak wygodne i bezpieczne w stosowaniu.
  • Inspirowane budową ludzkiego oka - prawdopodobnie jedyne takie soczewki na rynku. Są maksymalnie naturalne i świetnie przyjmowane przez oczy, także te wrażliwe.
  • Technologia zwiększonego nawilżenia - określana jako Wetting Agent. Za jej sprawą soczewki utrzymują intensywne nawilżenie nawet przez kilkanaście godzin od momentu założenia. Nie ma mowy o suchości i drażliwości oczu!
  • Udoskonalony kształt i powierzchnia - #bioview Daily są aksamitnie miękkie i elastyczne. Dzięki temu w kilka sekund dopasowują się do oczu, a ich zakładanie jest łatwe oraz intuicyjne. Deklarują to również początkujący użytkownicy.
  • Dodatkowe filtry UV - a właściwie UVA/UVB, które chronią oczy przed dwoma rodzajami szkodliwego promieniowania ultrafioletowego.
  • Jednodniowy tryb stosowania - każdego dnia sięgasz po nową i świeżą parę #bioview Daily, skrytą w blistrze wypełnionym biozgodnym płynem. Nie przejmujesz się dodatkowymi czynnościami oczyszczania i pielęgnacji.

Zobacz soczewki bioview Daily w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentVisco Technology
Marka#bioview
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:bioview Daily 90 szt.
Twoja ocena

Jak dobrać soczewki #bioview Daily 90 szt.?

Aby dobrać soczewki #bioview Daily 90 szt., można skorzystać z informacji o mocy sferycznej dostępnej na opakowaniu oraz indywidualnych potrzebach wzrokowych. Ponieważ opakowanie zawiera większą ilość soczewek, jest to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących regularnego zaopatrzenia na dłuższy okres czasu. Można także skonsultować się z optometrystą, który pomoże dopasować soczewki do oczekiwań i wymagań.

Czy soczewki #bioview Daily są bezpieczne?

Tak, soczewki #bioview Daily są bezpieczne do użytku, zapewniając wygodę i higienę dzięki swojemu jednodniowemu trybowi wymiany oraz wysokiej jakości produkcyjnej firmy Visco Technology.

Do jakiej wady wzroku #bioview Daily?

Soczewki #bioview Daily są przeznaczone do korekcji krótkowzroczności lub dalekowzroczności, co sprawia, że są uniwersalnym rozwiązaniem dla osób z tymi wadami wzroku.

Jak zakładać soczewki #bioview Daily?

Zakładanie soczewek #bioview Daily jest proste i wygodne. Po umyciu i osuszeniu rąk, należy delikatnie umieścić soczewkę na opuszce palca wskazującego i powoli przybliżyć ją do oka, patrząc prosto przed siebie. Następnie delikatnie pociągnąć dolną powiekę i umieścić soczewkę na rogówce.

Jak zdejmować soczewki #bioview Daily?

Usuwanie soczewek #bioview Daily jest równie łatwe. Po umyciu i osuszeniu rąk, należy delikatnie pociągnąć dolną powiekę i delikatnie przesunąć soczewkę w kierunku bocznej części oka. Następnie można łatwo ją złapać i usunąć.