bioview Daily 90 szt.

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

240,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
UWAGA

DO ODWOŁANIA BRAK MOCY:


-3,25, -3,00, -2,50, +1,50


Ultra komfort

#bioView Daily to soczewki kontaktowe jednodniowe, które stanowią doskonały przykład na to, jak nowoczesne technologie mogą iść w parze z naturalnymi potrzebami użytkownika. Zachwycają składem oraz budową maksymalnie zbliżoną do cech ludzkiego oka. Są zarówno niezwykle komfortowe, jak i bezpieczne w stosowaniu i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów na całym świecie.

Cechy charakterystyczne bioview Daily

Podstawą soczewek kontaktowych #bioview Daily jest nowoczesny, silikonowo-hydrożelowy materiał, Olifilcon B. Charakteryzujący się wysokim poziomem uwodnienia oraz przepuszczalności tlenowej decyduje o niezwykle korzystnym komforcie i bezpieczeństwie stosowania. Oczy zawsze wyglądają na zdrowe i wypoczęte - nawet po kilkunastu godzinach od aplikacji soczewek. Nie ma mowy o suchości, drażliwości, podrażnieniach ani zaczerwienieniu. Dobrze dotleniona rogówka to z kolei pewność odporności na infekcje i choroby narządu wzroku.

#bioview Daily cechuje duża elastyczność oraz miękkość powierzchni. Za sprawą tego soczewki błyskawicznie dopasowują się do oczu i przyjmując jedną, najlepszą pozycję, nie podwijają się ani nie wypadają w trakcie. Aplikacja oraz zdejmowanie zajmują dosłownie chwilę, i dotyczy to także osób, które po raz pierwszy sięgają po soczewki. Nie ma się czego obawiać! Fakt ten potęguje obecność jasnoniebieskiego zabarwienia po jednej ze stron każdej soczewki - sygnalizujący, która strona powinna zostać skierowana ku oczom, a która na zewnątrz.

#bioview Daily to jedyne takie soczewki kontaktowe na rynku. W procesie ich tworzenia twórcy inspirowali się biologią ludzkiego oka, dzięki czemu #bioview Daily zyskały maksymalnie naturalny skład oraz budowę. Są więc doceniane również przez zwolenników naturalnych, organicznych rozwiązań w medycynie oraz kosmetyce. Na wyróżnienie zasługuje także fakt, że #bioview Daily znajdują się w blistrze wypełnionym biozgodnym płynem, a przechowywane w nim zachowują pełnię swoich wartościowych właściwości. Gotowe do zastosowania w każdej chwili.

Soczewki jednodniowe #bioview Daily są dostępne w szerokim zakresie ujemnych oraz dodatnich mocy korekcyjnych. Są odpowiednie dla krótko- i dalekowidzów. Gwarantują widzenie w wysokiej rozdzielczości - z prawidłowym nasyceniem kolorów, wyraźnymi konturami, bez szumów i refleksów. Bezpieczeństwo stosowania soczewek #bioview Daily potęguje obecność nowoczesnych filtrów UVA/UVB, chroniących oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.

#bioview Daily są dostępne m.in. w opakowaniu z 90 pojedynczymi soczewkami. To opakowanie idealne zarówno dla osób, które dopiero chcą wypróbować dany produkt, jak i dla tych użytkowników, którzy już znają #bioview Daily i chcą uzupełnić zapasy na kolejne półtora miesiąca codziennego stosowania. Pamiętaj - im większe opakowanie, tym z reguły cena jednej soczewki jest atrakcyjniejsza.

Największe zalety soczewek bioview Daily

  • Oparte na nowoczesnym materiale - o nazwie Olifilcon B, cechującym się wysokimi parametrami przepuszczalności tlenowej i uwodnienia. Dzięki temu soczewki są tak wygodne i bezpieczne w stosowaniu.
  • Inspirowane budową ludzkiego oka - prawdopodobnie jedyne takie soczewki na rynku. Są maksymalnie naturalne i świetnie przyjmowane przez oczy, także te wrażliwe.
  • Technologia zwiększonego nawilżenia - określana jako Wetting Agent. Za jej sprawą soczewki utrzymują intensywne nawilżenie nawet przez kilkanaście godzin od momentu założenia. Nie ma mowy o suchości i drażliwości oczu!
  • Udoskonalony kształt i powierzchnia - #bioview Daily są aksamitnie miękkie i elastyczne. Dzięki temu w kilka sekund dopasowują się do oczu, a ich zakładanie jest łatwe oraz intuicyjne. Deklarują to również początkujący użytkownicy.
  • Dodatkowe filtry UV - a właściwie UVA/UVB, które chronią oczy przed dwoma rodzajami szkodliwego promieniowania ultrafioletowego.
  • Jednodniowy tryb stosowania - każdego dnia sięgasz po nową i świeżą parę #bioview Daily, skrytą w blistrze wypełnionym biozgodnym płynem. Nie przejmujesz się dodatkowymi czynnościami oczyszczania i pielęgnacji.

Zobacz soczewki bioview Daily w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentVisco Technology
Marka#bioview
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:bioview Daily 90 szt.
Twoja ocena