bioview Monthly 1 szt.

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

20,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!


Ultra komfort

Zmagasz się z wadą krótkowzroczności lub nadwzroczności i poszukujesz szkieł kontaktowych, które będą idealne dla Ciebie? A może masz problem z nadmiernym wysychaniem oczu i częstymi ich podrażnieniami i potrzebujesz produktu, który pozwoli Ci zniwelować te negatywne objawy? Sięgnij zatem po bioview Monthly, innowacyjny produkt wysokiej jakości, który zadba o zdrowie Twoich oczu, serwując im wysoki poziom komfortu.

Cechy charakterystyczne bioview Monthly

Soczewki bioview Monthly to innowacyjny produkt dedykowany krótkowidzom oraz dalekowidzom, który dostępny jest w szerokim zakresie mocy sferycznych, dzięki czemu z powodzeniem znajdziesz idealną parę dla siebie. Soczewki zostały wykonane z nowoczesnego materiału Olifilcon A, który nadaje im wysokiego poziomu przepuszczalności tlenowej oraz zapewnia optymalny poziom nawilżenia, dzięki czemu ich noszenie jest bardzo wygodne i komfortowe oraz praktycznie niewyczuwalne dla oka. Technologie Wetting Agent i Surface Grafting, których użyto w ich tworzeniu, nadaje im niesamowitej elastyczności oraz aksamitnej miękkości, dzięki czemu są bardzo łatwe w aplikacji oraz nie wypadają ani nie podwijają się.

Produkt jest ponadto wyposażony w specjalne niebieskie oznaczenia, które dodatkową ułatwiają zakładanie soczewek, w związku z tym z powodzeniem używać ich mogą również niedoświadczeni użytkownicy. Dodatkowo soczewki zostały wyposażone w filtry UV, których zadaniem jest ochrona Twoich oczu przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Soczewki dostosowane są do miesięcznego trybu noszenia, co oznacza, że codziennie wieczorem wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Produkt umieszczasz po prostu w specjalnie do tego przeznaczonym preparacie, a następnie rano wyciągasz z płynu. Soczewki te są więc bardzo łatwe zarówno w obsłudze, jak i w pielęgnacji. W opakowaniu znajduje się 1 sztuka soczewek, jest to więc idealny wybór, jeżeli chcesz połączyć dwa różne rodzaje soczewek w jedną parę, bądź też po prostu wypróbować produkt.

Dla kogo bioview Monthly?

Soczewki bioview Monthly to produkt idealny dla wszystkich tych osób, które zmagają się z nadmiernym wysychaniem oraz częstymi podrażnieniami oczu, które mimo posiadanej wady wzroku nadal chcą prowadzić aktywne życie. Jest to dobry wybór zarówno dla dalekowidzów, jak i krótkowidzów, dostępny jest bowiem w wysokim zakresie mocy zarówno ujemnych, jak i dodatnich. Produkt ten dodatkowo wymaga codziennej pielęgnacji, co nie oznacza jednocześnie, że może być stosowany tylko w domu. Z łatwością możesz zabrać pojemniczek na soczewki i płyn dezynfekujący ze sobą, gdzie tylko zechcesz i korzystać z nich na wiele aktywnych sposobów.

Zobacz soczewki bioview Monthly w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentVisco Technology
Marka#bioview
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:bioview Monthly 1 szt.
Twoja ocena