Eyeye All in One z prowitaminą B5 100 ml. WYSYŁKA 24H

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

15,89 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Bioxy Wit B5 to wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny do wszystkich typów soczewek kontaktowych. Daje gwarancję dokładnego oczyszczenia i ochrony - zarówno soczewek, jak i oczu. To produkt polecany przez specjalistów, zaprojektowany i stworzony przez znaną i cenioną markę Barnaux. Dostępny w wygodnej butelce o pojemności 100 ml.

Cechy charakterystyczne płynu do soczewek Bioxy Wit B5

Płyn pielęgnacyjny Bioxy Wit B5 sprawdza się jako preparat do wszystkich soczewek dostępnych na rynku - miękkich i twardych, silikonowych i silikonowo-hydrożelowych. Jego najważniejszym zadaniem jest dokładne oczyszczenie i dezynfekcja. W ich trakcie preparat usuwa z powierzchni soczewek wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, jakie mogą pojawić się w ciągu dnia: osady białkowe, osady tłuszczowe, kurz, bakterie i grzyby. Dzięki temu już po kilku godzinach zanurzenia soczewek w płynie stają się one perfekcyjnie czyste i gotowe do ponownego, bezpiecznego stosowania.

Warto wspomnieć o tym, że płyn Bioxy Wit B5 zawiera prowitaminę B5, wzbogacającą preparat w ramach systemu Hydraflex. Prowitamina ta jest długotrwale, sukcesywnie dozowana. Pielęgnuje oczy, wzmacniając rogówkę i zwiększając jej zdolność do samoregeneracji oraz zmniejszając ryzyko wystąpienia mikrourazów.

Regularne korzystanie z płynu pielęgnacyjnego Bioxy Wit B5 pozwala utrzymać korzystne nawilżenie soczewek i uniknąć problemu ich wyczuwalności na oku czy tzw. piasku pod powiekami. Co więcej, soczewki nawilżone z pomocą preparatu są łatwiejsze w zakładaniu - to fakt, który z pewnością docenią początkujący użytkownicy.

Etui wypełnione świeżą porcją płynu Bioxy Wit B5 to doskonałe środowisko dla nieużywanych soczewek. Umieszczaj je tam przed snem, na całą noc, by mogły odzyskać wszystkie swoje cenne właściwości i przechowuj je w tym miejscu, kiedy aktualnie nie korzystasz z soczewek. Czy wiesz, że płyn Bioxy Wit B5 jest polecany przez specjalistów na całym świecie? Był też nominowany do nagrody ID-NL Jaarprijs za Najlepszy Wynalazek Roku.

Wybierz opakowanie Bioxy Wit B5 o pojemności 100 ml, jeśli do tej pory nie korzystałeś z Bioxy Wit B5 i chcesz wypróbować płyn - zastosować go po raz pierwszy. Wtedy nawet jeśli preparat nie przypadnie Ci do gustu, nie zmarnujesz jego dużej ilości. 100 ml to pojemność polecana również użytkownikom, którzy już znają Bioxy Wit B5, ale potrzebują wygodnego, poręcznego opakowania, na przykład na podróż.

Największe zalety płynu Bioxy Wit B5

  • Do wszystkich typów soczewek - z płynu Bioxy Wit B5 możesz korzystać niezależnie od tego, jakie soczewki nosisz: miękkie czy twarde, silikonowe czy silikonowo-hydrożelowe.
  • Polecany przez specjalistów - płyn ten jest polecany przez specjalistów na całym świecie i był nominowany do nagrody ID-NL Jaarprijs za Najlepszy Wynalazek Roku. Możesz mu zaufać.
  • Kompleksowa dezynfekcja i oczyszczenie - płyn pielęgnacyjny Bioxy Wit B5 to skuteczna broń w walce z zanieczyszczeniami soczewek: osadami białkowymi, lipidowymi, bakteriami, grzybami i kurzem.
  • Przywrócenie korzystnych właściwości - zanurzenie soczewek na całą noc w opisywanym płynie to najlepszy sposób na dbanie o nie: przywrócenie im początkowego nawilżenia i elastyczności.
  • Z prowitaminą B5 - ten dodatkowy składnik sprawia, że płyn pielęgnacyjny dba nie tylko o soczewki, ale również oczy, odżywiając rogówkę, zwiększając jej zdolność do samoregeneracji i zmniejszając ryzyko wystąpienia mikrouszkodzeń.
  • Wygodne opakowanie - o pojemności 100 ml. To w sam raz na wypróbowanie Bioxy Wit B5 oraz na wszystkie dynamiczne sytuacje w życiu, takie jak podróż.

Jak korzystać z płynu pielęgnacyjnego Bioxy Wit B5?

Aby oczyścić soczewki przy pomocy opisywanego płynu, zdejmij je, umieść w zagłębieniu ręki, wylej na nie dosłownie kilka kropli preparatu i przez chwilę delikatnie pocieraj opuszkami palców. Tak oczyszczone soczewki umieść w czystym etui wypełnionym nową porcją płynu i zostaw je tam na co najmniej kilka godzin - tylko w taki sposób odzyskają swoje cenne właściwości. Pamiętaj, by przed i po zabiegu dokładnie umyć i osuszyć dłonie.

Zobacz płyn Eyeye Bioxy Wit B5 w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml15,89 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Eyeye All in One z prowitaminą B5 100 ml. WYSYŁKA 24H
Twoja ocena