Eyeye Bioxy Wit B5 All in One 500 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

26,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Używasz na co dzień soczewek kontaktowych i chcesz wyposażyć się w skuteczny preparat pielęgnacyjny, który zapewni Twoim soczewkom dogłębne oczyszczenie oraz nawilżenie i uelastycznienie, kiedy ich nie nosisz? Sięgnij po Bioxy Wit B5 - wielofunkcyjny preparat do czyszczenia soczewek kontaktowych i zapewnij sobie pielęgnację na najwyższym poziomie.

Cechy charakterystyczne Bioxy Wit B5

Bioxy Wit B5 to preparat dedykowany do czyszczenia soczewek kontaktowych. Z jego pomocą skutecznie oczyścisz swoje szkła kontaktowe z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, które mogły zebrać się na ich powierzchni. Produkt ten z łatwością usunie pył, kurz, lipidy oraz tłuszcze, jak i osady białkowe, sprawiając, że soczewki będą na powrót czyste i nieskazitelne tak jak przy pierwszym ich założeniu. Preparat ten dodatkowo pozwoli Ci pozbyć się z soczewek wszelkiego rodzaju bakterii oraz drobnoustrojów, które mogą być odpowiedzialne za wywoływanie niechcianych infekcji. Dzięki niemu pozbędziesz się także podrażnień i mikrourazów oczu, które mogą być spowodowane noszeniem soczewek.

Oprócz kompleksowego oczyszczenia płyn Bioxy Wit B5 zadba także o właściwe nawilżenie soczewek kontaktowych, sprawiając, że Twoje oczy będą świeże, wilgotne i pełne blasku nawet pod koniec dnia. Koniec ze zmęczonymi i wyschniętymi oczami! Ponadto preparat wyposażony został w prowitaminę B5, której działanie umożliwia przyspieszoną regenerację rogówki oka, a jej silne właściwości odżywcze ochronią oczy przed podrażnieniami i zaczerwienieniem. Soczewki kontaktowe możesz także trzymać w płynie pielęgnacyjnym, wtedy gdy akurat ich nie nosisz, wystarczy, że umieścisz je w preparacie i zostawisz na kilka godzin. Podczas oczyszczania soczewki nie stracą swoich cennych właściwości odżywczych, a dodatkowo zostaną dogłębnie nawilżone, odżywione i uelastycznione, dzięki czemu ich noszenie będzie jeszcze bardziej wygodne i komfortowe, a same szkła pozostaną praktycznie niewyczuwalne dla oka.

Dla kogo płyn Bioxy Wit B5?

Płyn do soczewek Bioxy Wit B5 to skuteczny preparat, który umożliwi Ci kompleksowe zadbanie o pielęgnację Twoich soczewek kontaktowych. Doskonale sprawdzi się, jeżeli chcesz profesjonalnie zadbać o swoje szkła, oraz zapewnić sobie wygodne i komfortowe ich użytkowanie przez cały dzień. Czyszczenie soczewek za pomocą tego preparatu to także szybki i błyskawiczny proces, który trwa tylko 4 godziny - będzie więc to dobra opcja dla wszystkich osób, które nie lubią marnować swojego cennego czasu na długą pielęgnację.

Zobacz płyn Bioxy Wit B5 w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml5,40 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Eyeye Bioxy Wit B5 All in One 500 ml
Twoja ocena