Blink intensive tears 10 ml WYSYŁKA 24H

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

24,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Nosisz na co dzień soczewki kontaktowe i z tego względu czasami borykasz się z nieprzyjemnymi dolegliwościami, takimi jak pieczenie, uczucie piasku pod powiekami oraz zaczerwienienie? Potrzebujesz produktu, który przywróci Twoim oczom świeżość, blask i nawilżenie? Sięgnij po blink intensive i zagwarantuj sobie wysokie poczucie komfortu i wygody w łatwy i przystępny sposób.

Cechy charakterystyczne blink intensive

Krople blink intensive powstały z myślą o tych użytkownikach szkieł kontaktowych, którzy często z racji tego mierzą się z różnorakimi objawami, takimi jak podrażnienia oraz nadmierne wysychanie oczu. Dzięki użyciu tych kropli kompleksowo nawilżysz swoje oczy, przynosząc im ulgę i świeżość. Z powodzeniem złagodzisz nieprzyjemne objawy, takie jak pieczenie oczu, ból oraz swędzenie. Krople posiadają skład zbliżony do naturalnego składu naszych łez, w związku z tym nasz narząd wzroku bardzo dobrze je przyjmuje i toleruje. Także aplikacja kropli jest bardzo wygodna i prosta, a co bardzo istotne nie wymaga od Ciebie zdejmowania szkieł, krople możesz bezpośrednio zaaplikować na założone wcześniej soczewki.

Zarówno regularne, jak i doraźne używanie kropli pozwoli Twoim oczom odzyskać zdrowy i świeży wygląd, jednocześnie kojąc i niwelując nieprzyjemne dolegliwości. Dzięki używaniu tych kropli poprawi się także Twoja jakość widzenia, a widziany przez Ciebie obraz, będzie ostry i wyraźny, bez smug, cieniów, efektu halo i refleksów. Preparatu tego możesz także używać po przejściu operacji oczu, są one bowiem bardzo łagodne i doskonale sprawdzą się w tej roli, przynosząc ulgę i ukojenie spowodowane podrażnieniami oraz infekcjami.

Dla kogo krople blink intensive?

Krople do oczu blink intensive będą idealnym wyborem dla każdej osoby, która korzysta ze szkieł kontaktowych i zmaga się z tego powodu z nieprzyjemnym dyskomfortem. Używanie tego preparatu będzie także świetną opcją dla tych osób, które spędzają wiele czasu przed ekranami urządzeń elektrycznych, bądź też pracują w klimatyzowanych lub zadymionych pomieszczeniach. To także dobry wybór dla zawodowych kierowców, których codzienna praca związana jest z wytężaniem wzroku i potrzeba ostrego i wyraźnego widzenia bez żadnych zamgleń oraz zniekształceń. Preparatu można także stosować po operacjach oczu, ukoją one nasz narząd wzroku, kompleksowo dbając o jego prawidłowe nawilżenie oraz zdrowie i higienę. Sięgnij po ten preparat, aby zapewnić sobie zdrowe, czyste i bezpieczne oczy, wolne od podrażnień.

Sprawdź również inne krople do oczu marki Blink:

Więcej informacji
ProducentJOHNSON & JOHNSON
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml249,90 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Blink intensive tears 10 ml WYSYŁKA 24H
Twoja ocena