Clariti Multifocal 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

81,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

UWAGA !!! 
SOCZEWKI WYCOFANE Z PRODUKCJI I DOSTĘPNE DO WYCZERPANIA ASORTYMENTU. PRZED ZAMÓWIENIEM PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM OBSŁUGI KLIENTA CELEM POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI.

Clariti Multifocal to miękkie soczewki miesięczne wyprodukowane przez firmę Cooper Vision. Są one odpowiednie dla osób cierpiących na starczowzroczność. Za sprawą progresywnych soczewek Clariti Multifocal widziany przez nie obraz staje się krystalicznie czysty, natomiast ostrość widzenia pozostaje perfekcyjna niezależnie od odległości. Dzięki nim można dobrze widzieć zarówno z odległości bliskiej, dalekiej, jak i pośredniej. Są one odpowiednie do noszenia w trybie dziennym przez 30 kolejnych dni.

Clariti Multifocal - z jakiego materiału powstały?

Multifokalne soczewki Clariti Multifocal wytworzono z materiału Somofilcon A. To bardzo innowacyjne silikonowo-hydrożelowe tworzywo, które bardzo dobrze transportuje tlen do rogówki. To sprawia, że użytkownicy soczewek kontaktowych mogą się poczuć o wiele bardziej komfortowo, a ich oczy nie są przemęczone, ani przekrwione. Wygoda jest zagwarantowana również przez wysokie uwodnienie na poziomie 56%. W soczewkach Clariti Multifocal została również zastosowana technologia AquaGen, a same szkła posiadają wyjątkowo cienkie krawędzie. To wszystko sprawia, że nie podrażniają one oczu, nawet tych wrażliwych, podatnych na podrażnienia. W dodatku Clariti Multifocal wyposażono w filtry UV, które są skuteczną barierą przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Clariti Multifocal - o różnym stopniu addycji

Addycja to dodatek do mocy widzenia, który jest różnicą między korekcją do bliży a korekcją do dali. Pierwsza z nich to LOW, czyli niska, która jest odpowiednia do korygowania wczesnej starczowzroczności. Druga to HIGH, czyli wysoka, właściwa do korygowania wysokiej prezbiopii.

Clariti Multifocal - najważniejsze zalety

Clariti Multifocal gwarantują precyzyjne widzenie z różnych odległości i przepuszczalność tlenu do rogówki na wysokim poziomie. Dodatkowo mają wysoką zawartość procentową wody, co jest związane z dobrym nawilżeniem progresywnych soczewek kontaktowych.

Sprawdź również inne soczewki progresywne marki Clariti:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaClariti
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Clariti Multifocal 3 szt.
Twoja ocena