Clean Active Premium 100 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

21,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Nosisz soczewki kontaktowe na co dzień i chcesz wyposażyć się w profesjonalny preparat do ich pielęgnacji, który zapewni Ci najwyższy poziom satysfakcji? Sięgnij po Clean Active Premium, wydajny preparat do dezynfekcji szkieł, który sprawi, że ich użytkowanie już zawsze będzie komfortowe i wygodne, bez podrażnień oraz infekcji!

Cechy charakteryczne Clean Active Premium

Clean Active Premium to innowacyjny preparat najnowszej generacji, którego zadaniem jest kompleksowe oczyszczanie szkieł kontaktowych. Produkt ten z powodzeniem zlikwiduje wszelkiego rodzaju zabrudzenia, które mogły znaleźć się na powierzchni soczewek, takie jak pył, kurz, osady białkowe oraz tłuszcze. Dodatkowo za pomocą tego preparatu pozbędziesz się także drobnoustrojów oraz groźnych bakterii, dzięki czemu będziesz w pełni bezpieczny oraz wolny od niepożądanych infekcji. Oprócz kompleksowego oczyszczenia szkieł produkt ten zapewni im także maksymalny stopień nawilżenia, a wszystko to jest możliwe dzięki obecności w nim wyjątkowych substancji, takich jak hialuronian sodu oraz polyquaternium. Za ich pomocą Twoje oczy uzyskają odpowiednią wilgotność i będą świeże i pełne blasku przez cały dzień, bez podrażnień i nadmiernego wysychania.

Dodatkowo, jeżeli zdecydujesz się na użytkowanie tego preparatu, pozwoli Ci on także zadbać o niwelację mikrourazów powstałych na powierzchni oka, które mogą wiązać się z nieprzyjemnymi dolegliwościami, takimi jak pieczenie i swędzenie. Zawarte w nim substancje przyspieszają proces gojenia się urazów, sprawiając, że Twoje oczy będą w pełni zdrowe i bezpieczne przez długi czas. Warto postawić na ten produkt także wtedy, gdy z jakiegoś powodu zdecydujesz się na krótką przerwę od noszenia soczewek. Nie musisz wtedy wyrzucać niezużytej do końca pary. Wystarczy, że umieścisz ją w płynie. Nie utraci ona swoich właściwości odżywczych, wręcz przeciwnie, zachowa je, a substancje zawarte w preparacie dodatkową uelastycznią szkła, przygotowując je na dalsze noszenie.

Dla kogo płyn Clean Active Premium?

Płyn do soczewek Clean Active Premium to dobra opcja dla każdego użytkownika soczewek, który ceni sobie profesjonalizm i najlepszą jakość. Produkt ten pozwoli Ci zadbać kompleksowo o Twoje szkła, sprawiając, że ich noszenie nie będzie już nigdy więcej wiązało się z dyskomfortem. Warto postawić na wybór tego preparatu także wtedy, gdy Twoje oczy mają tendencję do powstawania na nich mikrourazów. Płyn ten skutecznie zadba o regenerację oczu i ich optymalne nawilżenie oraz odżywienie.

Zobacz płyn Clean Active Premium w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentDISOP
MarkaClean Active
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml21,99 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Clean Active Premium 100 ml
Twoja ocena