Clean Active Premium Drops 15 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

19,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Nosisz soczewki kontaktowe i zmagasz się z tego względu z różnymi, nieprzyjemnymi dolegliwościami takimi jak pieczenie oczu, podrażnienie oraz zaczerwienienie? A może spędzasz wiele czasu przed ekranem komputera, dlatego Twoje oczy są stale suche i zmęczone? Zwalcz ten niechciany dyskomfort w szybki i bezpieczny sposób, sięgając po krople Clean Active Premium Drops, które zapewnią Twoim oczom maksymalny poziom komfortu.

Cechy charakterystyczne Clean Active Premium Drops

Clean Active Premium Drops stworzone zostały ze składników najwyższej jakości, dzięki czemu ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne, oraz przede wszystkim cechuje się wysokim poziomem skuteczności. Ich regularne stosowanie pozwoli Ci skutecznie ustabilizować problem łzawiących oczu, oraz kompleksowo nawilży Twoje oczy, oraz dogłębnie je oczyści. Hialuronian sodu zawarty w ich składzie, stworzy na powierzchni oka barierę ochronną, która skutecznie zapobiegnie podrażnieniom oraz nadmiernemu wysychaniu oczu, czyniąc je świeżymi i pełnymi blasku. Dodatkowo zwiększy się wilgotność oczu, dzięki czemu zniwelowany zostanie ból oraz podrażnienie wynikające ze stanów zapalnych.

Preparat ten także dogłębnie oczyści oczy ich użytkownika z wszelkiego rodzaju drobnych zanieczyszczeń, z powodzeniem eliminując pył i kurz, oraz drobne bakterie, które mogły znaleźć się na ich powierzchni. Dzięki temu możliwe będzie zlikwidowanie uczucia obcego ciała w oku, które jest bardzo częstym objawem na przykład podczas noszenia soczewek kontaktowych. Krople pozwolą także skutecznie zregenerować Twoje oczy i utrzymają je w zdrowiu, chroniąc przed mikrourazami oraz podrażnieniami. Wszystko to, czyli kompleksowe odżywienie oraz dogłębne nawilżenie wpłynie pozytywnie na widziany obraz, niwelując szumy, refleksy i cienie, które wcześniej mogły Ci towarzyszyć. Twój wzrok będzie ostrzejszy i dużo bardziej wyraźny niż kiedykolwiek.

Dla kogo krople Clean Active Premium Drops?

Krople do oczu Clean Active Premium Drops sprawdzą się przede wszystkim w łagodzeniu objawów syndromu suchego oka, skutecznie przynosząc ulgę w bólu i pieczeniu, oraz kojąc oczy za pomocą odpowiedniego poziomu potrzebnego im nawilżenia. Produkt ten będzie także świetną opcją dla tych osób, których praca związana jest z częstym użytkowaniem ekranów urządzeń elektrycznych, bądź też z przebywaniem w klimatyzowanych i zadymionych pomieszczeniach. Kompaktowa buteleczka kropli, którą zmieścisz nawet w małej kieszeni, sprawdzi się natomiast u osób często podróżujących, chcących zadbać o odpowiedni poziom nawilżenia swoich oczu w każdej sytuacji.

Więcej informacji
ProducentDISOP
MarkaClean Active
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml133,27 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Clean Active Premium Drops 15 ml
Twoja ocena