Crazy Lens UV Glow 2 szt. - soczewki świecące w UV

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Nasza cena:

66,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Soczewki kontaktowe to wygodny i skuteczny sposób nie tylko na korekcję wady wzroku. Teraz, z soczewkami Crazy Lens UV Glow, możesz całkowicie zmienić kolor swoich oczu, za dnia podkreślając ich naturalną barwę, a na imprezie, w otoczeniu światła UV, całkowicie ją odmieniając. To w pełni bezpieczny gadżet stworzony przez cenioną na całym świecie markę, znaną z innowacyjnych rozwiązań optycznych: Maxvue Vision.

Czym charakteryzują się soczewki kontaktowe Crazy Lens UV Glow?

 • Materiał wzbogacony o barwnik fluorescencyjny - czuły na światło UV

  Co to oznacza? Że w towarzystwie światła UV, emitowanego np. przez specjalne reflektory dyskotekowe, soczewki zmieniają kolor, znacząco odmieniając całą stylizację i dodając spojrzeniu niepowtarzalnego charakteru.

 • Podkreślenie naturalnego koloru oczu za dnia

  To, że soczewki nabierają szalonego, intensywnego koloru pod wpływem dyskotekowych reflektorów UV, nie znaczy, że za dnia pozostają bezczynne, o nie! W dziennym świetle skutecznie intensyfikują i podkreślają naturalną barwę oka, dodając całemu spojrzeniu piękna i charakteru.

 • Wiele różnorodnych barw - standardowych i zwariowanych

  W ofercie soczewek kontaktowych Crazy Lens UV Glow każdy znajdzie coś dla Ciebie, bo producent rozbudował swoją ofertę, proponując szkła zarówno o standardowych, znanych barwach (błękit, zieleń), jak i nieszablonowych (róż, żółć, elektryczny błękit). A więc jest to coś odpowiedniego dla zwolenników delikatnie podkreślonego piękna oraz totalnie zwariowanych stylizacji.

 • Intensywny i głęboki kolor

  Dzięki temu, że w trakcie tworzenia opisywanych soczewek barwnik wdrukowano wewnątrz materiału, a nie tylko na jego zewnętrznej powłoce kolor jest intensywny i głęboki oraz o wiele trwalszy. Nie musisz się obawiać, że mimo prawidłowej pielęgnacji soczewki stracą swoje pierwotne piękno, znane z momentu przed otwarciem blistra.

 • Wielogodzinne nawilżenie

  Wykorzystanie nowoczesnego, hydrożelowego, wysoce uwodnionego materiału o nazwie Terpolymer pozwoliło twórcom na uzyskanie niezwykle korzystnego nawilżenia soczewek. Takiego, które utrzymuje się przez wiele godzin od aplikacji i chroni użytkownika przed niewygodną i męczącą suchością oczu.

 • Idealne dopasowanie do kształtu oka

  Miękki i elastyczny materiał ma zdolność do błyskawicznego dopasowania się do indywidualnego kształtu oka. Już w ciągu kilku sekund od prawidłowej aplikacji soczewki przestają być wyczuwalne. Nie ma mowy o uczuciu piasku pod powieką ani jakimkolwiek dyskomforcie, podwijaniu ani wypadaniu szkieł.

 • Roczny tryb stosowania - nawet 12 miesięcy z jedną parą soczewek!

  Czy to nie oszczędne rozwiązanie? Zarówno pod względem ceny, jak i czasu, który przy krótszych trybach stosowania trzeba by poświęcić na ponowne zakupy w salonie optycznym. Jedynym warunkiem jest w tym przypadku staranna i regularna pielęgnacja soczewek.

Jak dbać o soczewki kontaktowe Crazy Lens UV Glow?

Łatwo - wyposażając się w płyn pielęgnacyjny i pojemnik na soczewki. Po zdjęciu szkieł nalej na nie odrobinę preparatu, następnie delikatnym ruchem opuszków palców potrzyj je przez kilka sekund. Na końcu zanurz w pojemniczku wypełnionym płynem. Tam powinny przebywać przez co najmniej kilka godzin, najlepiej całą noc, jeśli korzystasz z soczewek każdego dnia. A jeśli nieregularnie, to po prostu do następnego ich zastosowania.

Sprawdź również inne soczewki marki Crazy Lens:

Więcej informacji
ProducentMAXVUE VISION
MarkaCrazy Lens
Ilość w opakowaniu2 sztuki
Kolor soczewkiElectric Blue, Glow Blue, Glow Green, Glow Orange, Glow Pink, Glow Red, Glow UV Crystal, Glow White, Glow Yellow, Magic Glow
Dostępnośćdo 8 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Crazy Lens UV Glow 2 szt. - soczewki świecące w UV
Twoja ocena