Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal 30 szt.

Ocena:
5 of 5
Średnia ocena 5 / 5 na podstawie 1 opinii.
Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 15 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

101,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Ocena:
5 of 5
Średnia ocena 5 / 5 na podstawie 1 opinii.
zadowolony klient
5.0000
bardzo skuteczne soczewki. jakość widzenia bez zarzutu, dyskomfortu również nie odczuwam.

Soczewki Dailies AquaComfort Plus Multifocal to progresywne soczewki jednodniowe zaprojektowane i stworzone przez firmę Alcon.

Są to soczewki multifokalne, czyli przeznaczone do korygowania wady prezbiopii. Wykonane zostały z materiału Nelfilcon A, który doskonale sprawdza się w połączeniu z 69% stopniem uwodnienia soczewki. Soczewki Dailies AquaComfort Plus Multifocal wyposażone zostały w system nawilżający aktywowany mruganiem. Związki nawilżające aktywowane są wraz z każdym mrugnięciem, co zapewnia wysoki komfort noszenia przez cały dzień. Dzięki temu oczy są doskonale nawilżone, a soczewka jest wygodna i wolna od tworzenia się na jej powierzchni osadów.

Soczewki Dailies AquaComfort Plus Multifocal, dzięki unikalnej konstrukcji Precision Profile Design, łączą w sobie dwa najważniejsze aspekty – komfort i wygodę z niezwykłą ostrością widzenia zarówno na bliskie, jak i dalekie odległości. Soczewki posiadają jasnoniebieskie zabarwienie VISITINT, które ułatwia manipulowanie soczewką.

Są to soczewki skierowane do osób powyżej 40. roku życia, mających problem z wyraźnym widzeniem zarówno na bliskie, jak i dalekie odległości. Wybór tych soczewek zupełnie eliminuje problem zmiany okularów w zależności od tego, czy czytamy, czy idziemy na spacer. Są to soczewki jednodniowe, a więc rekomendowane osobom, które w soczewkach cenią sobie komfort zakładania codziennie świeżej pary soczewek, bez konieczności ich pielęgnacji.


Addycja

LO max +1,25

MED max +2,00

HI max +2,50

Sprawdź również inne soczewki z rodziny Dailies AquaComfort:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaDailies
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 15 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dailies Aqua Comfort Plus Multifocal 30 szt.
Twoja ocena