Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black 30 szt. - zerówki

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

133,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Chcesz w bezpieczny i skuteczny sposób podkreślić kolor swojej tęczówki oraz optycznie ją powiększyć? Teraz to możliwe dzięki Dailies FreshLook Illuminate Jet Black, kolorowym soczewkom które nie tylko nadadzą Ci efektowny wygląd i głębię spojrzenia, ale pozwolą również zadbać o prawidłową korekcję wzroku.

Cechy charakterystyczne Dailies FreshLook Illuminate Jet Black

Soczewki Dailies FreshLook Illuminate Jet Black wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, dlatego możesz być pewny, że korzystając z tych szkieł, decydujesz się na to, co najlepsze. Dedykowane są osobom, które marzą o wzmocnieniu naturalnej barwy swojego oka, oraz o jego optycznym powiększeniu. Jest to model stworzony dla osób, które z natury posiadają ciemny kolor tęczówki. Łatwo i przede wszystkim w bezpieczny sposób skutecznie powiększa oczy, nadając wyrazistości i głębi spojrzeniu, co możliwe jest dzięki nadrukowaniu ciemnego pierścienia na powierzchni soczewki. Technologia LightStream, którą zastosowano w ich produkcji, sprawia ponadto, że soczewki są bardzo wygodne, a ich użytkowanie wiąże się z dużym poziomem komfortu.

Oprócz nadania głębi spojrzeniu oraz blasku Twoim oczom produkt ten również kompleksowo nawilży Twoje oczy, sprawiając, że będą zawsze odpowiednio wilgotne i wolne od zaczerwienienia oraz podrażnień. Dodatkowo soczewki te cechują się wysokim poziomem przepuszczalności tlenu, dzięki czemu podczas ich noszenia rogówka ma do niego stały i swobodny dostęp, co znacząco niweluje powstawanie niechcianych infekcji. Szkła też skutecznie zadbają o prawidłową korekcję Twojego wzroku, zapewniając Ci ostry i wyraźny obraz zawsze i wszędzie. Z powodzeniem mogą być stosowane zarówno przez krótkowidzów, jak i dalekowidzów. Przeznaczone są do noszenia w trybie jednodniowym, co oznacza, że nie musisz poddawać ich codziennej pielęgnacji. Po prostu wieczorem wyrzucasz zużytą parę soczewek, a rano sięgasz po całkiem nową. To proste i wygodne.

Dla kogo Dailies FreshLook Illuminate Jet Black?

Soczewki kolorowe Dailies FreshLook Illuminate Jet Black to produkt stworzony z myślą o osobach chcących nadać głębi i charakteru swojemu spojrzeniu. Dedykowane są osobom o naturalnie ciemnych tęczówkach. Oprócz zmiany koloru zapewniają również prawidłową korekcję wzroku, mogą więc z nich korzystać osoby zmagające się z ujemną, jak i dodatnią wadą wzroku. Jest to produkt idealny, jeżeli chcesz używać go okazjonalnie, a także jeżeli chcesz korzystać z niego na co dzień. Wybór należy do Ciebie.

Zobacz soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black w wersji z mocami korekcyjnymi:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black 30 szt. - zerówki
Twoja ocena