Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown 30 szt. - zerówki

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

133,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Marzysz o optycznym powiększeniu oczu i nadaniu głębi swojemu spojrzeniu przy naturalnym upiększeniu ich koloru? Posiadasz oczy o jasnych tęczówkach i szukasz produktu, który wydobędzie z nich maksymalny poziom piękna? Sięgnij po Dailies FreshLook Illuminate Rich Brown i zapewnij sobie wyjątkowy wygląd oraz oryginalny styl, dbając jednocześnie o prawidłową korekcję swojej wady wzroku.

Cechy charakterystyczne Dailies FreshLook Illuminate Rich Brown

Soczewki Dailies FreshLook Illuminate Rich Brown to innowacyjny produkt najnowszej generacji, który stworzony został w celu optycznego powiększenia soczewki oka, oraz podkreśleniu jej naturalnej barwy. Produkt ten dedykowany jest użytkownikom o jasnych tęczówkach, oraz osobom zmagającym się z krótkowzrocznością. W naturalny i efektowny sposób podkreśli kolor Twojej tęczówki, sprawiając, że Twoje oczy będą wyglądać piękniej niż dotychczas. Ta wyjątkowa zmiana koloru oczu dostępna jest dzięki nadrukowaniu ciemnego pierścienia na powierzchni soczewki, jest to więc w pełni bezpieczny proces. Do wykonania tych szkieł użyto innowacyjnej technologii LightStream, która nadała im cienkie krawędzie i aksamitność, dlatego ich użytkowanie wiąże się także z najwyższym poziomem komfortu i wygody.

Dailies FreshLook Illuminate Rich Brown dostępne są w szerokim zakresie mocy ujemnych, będą więc odpowiednim wyborem dla osób zmagających się z krótkowzrocznością. Oprócz nadania Twojemu spojrzeniu niecodziennej głębi i piękna zapewnią także Twoim oczom maksymalny poziom nawilżenia, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu technologii AquaComfort, sprawiającej, że oczy wzbogacają się o cenne składniki odżywcze z każdym mrugnięciem. Produkt jest bardzo wygodny w użyciu, a same soczewki pozostają praktycznie niewyczuwalne dla oka, nie odczujesz więc żadnego dyskomfortu podczas ich noszenia. Te wyjątkowe szkła przeznaczone są do użytkowania w trybie jednodniowym, co oznacza, że nie wymagają od Ciebie codziennej pielęgnacji. Po prostu wieczorem wyrzucasz zużytą parę szkieł, a rano sięgasz po następną, czystą i świeżą.

Dla kogo Dailies FreshLook Illuminate Rich Brown?

Jednodniowe soczewki kolorowe Dailies FreshLook Illuminate Rich Brown stworzone zostały z myślą o osobach, które posiadają naturalnie jasny kolor oczu. Dedykowane są osobom, które marzą o bezpiecznym i jednocześnie widocznym upiększeniu swojego spojrzenia, oraz o optycznym powiększeniu soczewki. Będą idealnym wyborem dla krótkowidzów, bowiem oprócz nadania piękna Twoim oczom, zadbają także o odpowiednią korekcję Twojej wady wzroku.

Zobacz soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown 30 szt. w wersji z mocami korekcyjnymi:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown 30 szt. - zerówki
Twoja ocena