Dailies Total 1 for Astigmatism 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

136,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Zmagasz się z wadą astygmatyzmu, a Twoim oczom towarzyszy nadmierna suchość i podrażnienie? Szukasz produktu, który zapewni Ci perfekcyjne i wyraźne widzenie w każdej sytuacji, a Twoim oczom zagwarantuje maksymalny poziom nawilżenia i doskonałą wilgotność, która pozwoli zwalczyć objawy syndromu suchego oka? Sięgnij po wyróżniające się na rynku optycznym soczewki Dailies Total 1 for Astigmatism przeznaczone do użytkowania w trybie dziennym i pozwól sobie na komfort i wygodę na najwyższym poziomie.

Dailies Total 1 for Astigmatism - podstawowe informacje o produkcie

Dailies Total 1 for Astigmatism to soczewki jednodniowe od producenta znanego na całym świecie - Alcon Vision Care - jednego ze światowych liderów na rynku optycznym. Rozwiązanie to dostosowane jest do potrzeb astygmatyków i stworzone zostały z myślą o ich potrzebach. Dostępne są w szerokim zakresie mocy sferycznych, jak i cylindrycznych, dzięki czemu każdy dobierze parę idealną dla siebie, dostosowaną do posiadanej wady wzroku, niezależnie od tego, czy jest ona niewielka, średnia, czy też głęboka. Podczas tworzenia soczewek zastosowano nowoczesny gradient uwodnienia, dzięki czemu są one wysoce uwodnione, a zawartość wody w soczewce dochodzi nawet do 100% w jej zewnętrznej warstwie - przekłada się to na optymalną wilgotność narządu wzroku przez cały dzień oraz gwarantuje wolność od wysychania i podrażnień oczu. Ponadto do produkcji soczewek wykorzystano innowacyjną technologię SmarTears, która polega na dostarczaniu do soczewki składnika naturalnego dla ludzkich łez - dzięki temu są one przyjazne dla oka i bezpieczne w użytkowaniu.

Soczewki toryczne Dailies Total 1 for Astigmatism posiadają wysoki poziom przepuszczalności tlenowej, dzięki czemu rogówka posiada stały i swobodny dostęp do tlenu, co ma znaczący wpływ na zwiększenie komfortu użytkownika szkieł. Należy również zaznaczyć, że soczewki wyposażone zostały w doskonały stabilizator, który niweluje problem wypadania, oraz podwijania się soczewki, zapewniając tym samym wygodę podczas ich noszenia - również dzięki zastosowaniu tego mechanizmu soczewki gwarantują wyjątkową jakość i stabilność widzenia, pozostając praktycznie niewyczuwalne dla oka. Produkt wzbogacono ponadto w filtry UV, chroniące oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, a także w filtr redukujący HEVL, który gwarantuje im protekcję przed światłem niebieskim, emitowanym głównie przez ekrany urządzeń elektronicznych. W opakowaniu znajduje się 30 sztuk soczewek, co spokojnie wystarczy na ich użytkowanie przez okres 14 dni.

6 kluczowych cech soczewek torycznych Dailies Total 1 for Astigmatism

  • Wygodne użytkowanie - soczewki dostosowane są do noszenia w trybie jednodniowym, co oznacza, że nie wymagają one codziennej pielęgnacji. Po prostu wieczorem wyrzucasz zużytą już parę, a rano sięgasz po nową, czystą i świeżą. To doskonałe rozwiązanie dla tych użytkowników, którzy nie lubią tracić czasu na regularne czyszczenie soczewek.
  • Doskonałe nawilżenie - Dailies Total 1 for Astigmatism posiadają nowoczesny gradient uwodnienia (od 33% do nawet 100%), co przekłada się na ich wygodne i komfortowe użytkowanie, bez występowania podrażnień oraz nadmiernego wysychania oczu.
  • Balans i precyzja - wykorzystano w nich nowoczesny stabilizator, który w znacznym stopniu niweluje problem podwijania się oraz wypadania soczewek. Ponadto dzięki temu mechanizmowi soczewki są praktycznie niewyczuwalne dla oka oraz zapewniają perfekcyjną widoczność.
  • Maksymalna ochrona - rozwiązanie optyczne wyposażone w filtry UV, chroniące przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym oraz w filtr redukujący HEVL, pełniący tę samą funkcję względem światła niebieskiego, którego źródłem są z reguły ekrany urządzeń elektronicznych.
  • Szeroki zakres dostępnych mocy - soczewki dostępne są w szerokim zakresie mocy cylindrycznych oraz sferycznych, dzięki czemu ich użytkownikiem może zostać praktycznie każda osoba zmagająca się z astygmatyzmem, niezależnie od tego, czy posiadana przez nią wada wzroku jest niewielka, czy też bardzo poważna.
  • Naturalna ochrona - produkt posiada wbudowaną technologię SmarTears, której zadaniem jest dostarczanie soczewce składnika ludzkich łez - fosfatydylocholiny - dzięki temu jest ona przyjazna dla ludzkiego narządu wzroku, a jej użytkowanie jest bezpieczne i praktycznie niewyczuwalne.

Zobacz soczewki Dailies Total 1 for Astigmatism w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaDailies
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 8 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dailies Total 1 for Astigmatism 30 szt.
Twoja ocena