Dailies TOTAL1 Multifocal 30 szt.

Ocena:
5 of 5
Średnia ocena 5 / 5 na podstawie 1 opinii.
Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 15 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

141,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!


Ocena:
5 of 5
Średnia ocena 5 / 5 na podstawie 1 opinii.
Joanna
5.0000
Cena w porównaniu z markami konkurencyjnymi wysoka choć na mojwzrok i tak dużo taniej niż w innych sklepach. Myślę jednak, że są one warte tej ceny. Dla osób posiadających niewymagające oczy pewnie nie będzie sensu wydawać takiej sumy ale jeżeli ktoś ma wrażliwe oczy i inne soczewki sprawiają trudności w codziennym użytkowaniu to na pewno warto dołożyć i dzięki temu poczuć zadowalający komfort. U mnie te soczewki się sprawdziły i w momencie kiedy już myślałam, że soczewki kontaktowe jednak nie są dla mnie przekonały mnie, że to jednak nie prawda.

Dailies Total 1® Multifocal to codziennej wymiany soczewki multifokalne od firmy Alcon® Vision Care.

Soczewki kontaktowe Dailies Total 1® Multifocal to jednodniowe szkła przeznaczone dla osób cierpiących na prezbiopię, które jako pierwsze i jedyne na świecie posiadają Gradient Uwodnienia. Do ich produkcji wykorzystany został unikalny materiał Delefilcon A. Materiał ten wyposażony jest w gradient uwodnienia, co oznacza, że wewnętrzna warstwa soczewki zawiera 33% wody, jej powierzchnia zmienia się do 80%, a najbardziej zewnętrzna część może dochodzić nawet do 100%. Tak duże nawodnienie soczewki sprawia że, są one bardzo komfortowe podczas noszenia przez cały dzień.

Dailies Total 1® Multifocal wyposażone zostały w technologię SmarTears, zawierającą fosfatydylocholine (naturalny składnik łez), która łagodzi objawy przesuszania się oczu, naturalnie występujące u osób powyżej 40-tego roku życia. Co więcej, soczewki zapewniają ostre widzenie w strefie bliskiej, pośredniej i dalekiej, dzięki konstrukcji Precision Profile, która została zastosowana do produkcji Dailies Total 1 Multifocal.


Soczewki kontaktowe Dailies Total 1 Multifocal przeznaczone są dla osób z wadą prezbiopii, a także zalecane osobą, które chcą nosić soczewki kontaktowe nawet po 50-tym roku życia; nie chcą nosić dwóch par okularów korekcyjnych; doskwiera im problem wysuszania się oczu.


Addycja:

LO do +1,25

MED +1,50 do +2,00

HI +2,25 do +2,50


Materiał: Delefilcon A

Dk/t: 156

Grubość centralna: 0,10mm

Zabarwienie: Light Blue VISITINT

Wewnętrzna zawartość wody: 33%

Powierzchniowa zawartość wody: >80%

Zobacz soczewki Dailies TOTAL1 Multifocal w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaDailies
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 15 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dailies TOTAL1 Multifocal 30 szt.
Twoja ocena