Eyeye 3-N-Zym tabletki odbiałczające - 10 tabletek

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Nasza cena:

19,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Nosisz soczewki kontaktowe i często zmagasz się z dyskomfortem, szczególnie pod koniec dnia? Twoje soczewki są zbyt mocno wyczuwalne, jakość widzenia znacznie spada, a na powierzchni soczewek gromadzą się niepożądane tłuszcze i osady białkowe, które powodują podrażnienia oczu? Zwalcz ten problem w skuteczny i profesjonalny sposób, sięgnij po tabletki odbiałczające Eyeye 3-N-Zym i zapewnij sobie komfort i wygodę na długi czas!

Cechy charakterystyczne Eyeye 3-N-Zym

Eyeye 3-N-Zym to innowacyjne tabletki odbiałczające najnowszej generacji, których przeznaczeniem jest skutecznie oczyszczenie powierzchni Twoich soczewek z osadów białkowych, tłuszczy i innych zanieczyszczeń. Produkt ten bez problemu zlikwiduje je, przynosząc na nowo ulgę i ukojenie Twoim oczom, oraz niwelując dyskomfort wynikający z tego powodu. Eliminacja tych drobnych zanieczyszczeń pozytywnie wpłynie także na jakość widzenia, powodując, że widoczny obraz będzie czysty, ostry i wyraźny. Produktu tego możesz używać do soczewek każdego typu, niezależnie od tego, w jakim trybie je nosisz, skutecznie pozwoli on zlikwidować uczucie obcego ciała w oku, oraz sprawi, że noszenie szkieł będzie wiązać się z wysokim poziomem wygody i komfortu.

Tabletki Eyeye 3-N-Zym cechują się wyjątkowym i całkowicie bezpiecznych składem, ponieważ nie zawierają konserwantów ani żadnych chemicznych dodatków. Dzięki temu produkt ten z powodzeniem może być używany także przez alergików, oraz osoby o wrażliwych oczach. Regularne użytkowanie tych tabletek, znacznie przedłuży okres stosowania soczewek, dzięki czemu będziesz mógł je nosić nawet przez kilkanaście godzin z rzędu i nie odczujesz z tego powodu żadnego dyskomfortu. Produkt ten jest ponadto łatwy w użytkowaniu i nie wymaga od Ciebie praktycznie żadnego wysiłku. Po prostu raz w tygodniu rozpuszczasz w wodzie jedną tabletkę, a następnie w tak przygotowanym roztworze zanurzasz soczewki. Proste i praktyczne!

Dla kogo tabletki Eyeye 3-N-Zym?

Z tego wyjątkowego produktu, najlepiej korzystać w sytuacji, gdy spędzasz w soczewkach bardzo dużo czasu i chcesz, aby wiązało się to z wysokim poczuciem komfortu, nie zaś z podrażnieniami i nadmiernym wysychaniem. Jest to także dobra opcja dla Ciebie, jeżeli często zdarza Ci się odczuwać dyskomfort podczas noszenia szkieł, szczególnie pod koniec dnia. Tabletki odbiałczające Eyeye 3-N-Zym będą także dobrym wyborem dla alergików, ich skład bowiem nie powinien im w żaden sposób zaszkodzić, z racji tego, że pozbawiony jest niepożądanych i niebezpiecznych dla nich substancji i składników.

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Ilość w opakowaniu10 sztuk
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Eyeye 3-N-Zym tabletki odbiałczające - 10 tabletek
Twoja ocena