Eyeye B5 Active 200 ml do twardych soczewek

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

39,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Jeżeli jesteś codziennym użytkownikiem soczewek twardych, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak istotna jest ich prawidłowa, codzienna pielęgnacja. Wiesz także na pewno, że do tej czynności powinno się używać preparatów specjalnie do tego przeznaczonych. Postaw na Eyeye B5 Active i zapewnij swoim soczewkom odpowiednią pielęgnację, a swoim oczom odpowiedni poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Cechy charakterystyczne Eyeye B5 Active

Eyeye B5 Active to innowacyjny, wielofunkcyjny preparat służący do codziennej dezynfekcji soczewek. Jego zadaniem jest dogłębne oczyszczenie szkieł z wszelkiego rodzaju zabrudzeń, które mogły znaleźć się na ich powierzchni. Produkt z powodzeniem usunie zabrudzenia pochodzące z zewnątrz, takie jak kurz, pył i lipidy, oraz osady białkowe, które mogły się tam znaleźć. Dodatkowo płyn usunie bakterie i drobnoustroje, oraz zapobiegnie ich pojawianiu się, dzięki czemu skutecznie uchroni Twoje oczy przed powstawaniem niechcianych infekcji. Oprócz kompleksowego oczyszczenia preparat ten zadba także o skuteczne nawilżenie Twoich soczewek, tak, aby zawsze były odpowiednio wilgotne, a co za tym idzie komfortowe i wygodne podczas użytkowania.

Płyn Eyeye B5 Active wyposażony został dodatkowo w prowitaminę B5, która kompleksowo odżywi Twoje soczewki podczas trzymania ich w płynie. W preparacie możesz także bezpiecznie przechowywać swoje szkła wtedy, gdy z jakiegoś powodu na jakiś okres czasu zrezygnujesz z ich noszenia. Nie stracą tam one swoich cennych właściwości, wręcz przeciwnie, zostaną odżywione i nawilżone, oraz oczyszczone, tak, że będą posiadać takie same właściwości, jakbyś dopiero co wyciągnął je z nowego, nienaruszonego blistra. Trzymanie soczewek w płynie pozwoli także je uelastycznić, w związku z czym, ich noszenie wiązało się będzie z wysokim poziomem wygody i komfortu w każdej sytuacji. Cechą, która wyróżnia ten produkt, jest dodatkowo to, że możesz użyć go jako kropli do oczu. Jeżeli Twoje oczy są suche, zmęczone i podrażnione zakrop nim oczy tak, jak zrobiłbyś to za pomocą kropli. Od razu poczujesz różnicę.

Dla kogo płyn Eyeye B5 Active?

Płyn do soczewek Eyeye B5 Active będzie odpowiednią opcją dla każdego użytkownika soczewek twardych, który chce zadbać o ich profesjonalną pielęgnację. To także dobry wybór w sytuacji częstych podrażnień oraz zaczerwienienia, jak i wysychania oczu, produktu można użyć bowiem także jako kropli. To perfekcyjny wybór dla Ciebie, jeżeli od preparatów do soczewek oczekujesz najwyższej jakości.

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml20,00 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Eyeye B5 Active 200 ml do twardych soczewek
Twoja ocena