Eyeye Bioxy 12 szt.

Ilość w opakowaniu:

12 sztuk

Dostępność:

do 15 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

12 sztuk

Nasza cena:

154,09 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Soczewki miesięczne Eyeye Bioxy wykonano z wysokiej jakości hipoalergicznego materiału Hioxifilcon A. Rozwiązanie to chętnie wybierają alergicy oraz osoby z oczami wrażliwymi. Zastosowanie systemu zbliżonego do naturalnego zwilżania filmu łzowego BioxyGMA chroni narząd wzroku przed zaczerwienieniem oraz wysychaniem. Model ten został zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Barnaux.

Cechy charakterystyczne Eyeye Bioxy

Eyeye Bioxy są asferycznymi soczewkami wyprodukowanymi z hipoalergicznego materiału o nazwie Hioxifilcon A. Jest on rekomendowany w przypadku produktów dla alergików. Jego właściwości są zbliżone do systemu naturalnego zwilżania filmu łzowego. Model ten wykorzystuje BioxyGMA, który odwzorowuje naturalny film łzowy występujący w ludzkim oku. To pozwala cieszyć się komfortem użytkowania przez cały miesiąc.

Wysoki poziom uwodnienia (57%) oraz tlenoprzepuszczalności sprawia, że narząd wzroku jest odpowiednio nawilżony i dotleniony. To natomiast minimalizuje ryzyko powstawania podrażnień, zaczerwienień oraz rozwoju infekcji.

Asferyczna konstrukcja wraz z zaokrąglonymi krawędziami przekładają się na wygodę użytkowania. Obraz jest pozbawiony zniekształceń, a zaokrąglone krawędzie nie podrażniają rogówki. Zastosowane rozwiązania korygują aberracje. Delikatne jasnoniebieskie zabarwienie szkieł kontaktowych pomaga w aplikacji oraz manipulowaniu nimi na oku. Jednocześnie nie zmienia naturalnej barwy tęczówki użytkownika.

Dla kogo Eyeye Bioxy?

Eyeye Bioxy dostępne są w mocach ujemnych oraz dodatnich, dlatego też mogą z nich korzystać zarówno osoby krótkowzroczne, jak i dalekowzroczne. Zastosowane technologie sprawiają, że są one rekomendowane m.in. pacjentom z oczami wrażliwymi oraz podatnymi na alergie. Ponadto model ten polecany jest kierowcom, którzy przemieszczają się w późnych godzinach (po zmroku). To wszystko dzięki wiernemu odwzorowaniu kontrastów.

Optymalny poziom uwodnienia oraz tlenoprzepuszczalności sprawia, że chętnie sięgają po nie osoby z oczami narażonymi na podrażnienia oraz zaczerwienienia. Model ten wybierany jest także przez pacjentów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą korekcji wady wzroku. Są to soczewki miesięczne, które wymagają odpowiedniej, codziennej pielęgnacji, aby zachowały swoje właściwości przez 30 dni użytkowania.

Eyeye Bioxy dostępne są w dużym ekonomicznym opakowaniu - 12 sztuk. Osoby z tą samą wadą wzroku zakupując jedno pudełko, mogą zapewnić sobie pół roku użytkowania szkieł kontaktowych. Model ten dostępny jest także w wersji z mniejszą liczbą sztuk w opakowaniu 6 sztuk.

Eyeye Bioxy to soczewki planowanej wymiany. Z tego też względu wymagają odpowiedniej pielęgnacji, aby zachować swoje właściwości na najwyższym poziomie przez cały miesiąc. Codziennie po zdjęciu szkieł kontaktowych z oczu należy zanurzyć je w pojemniczku wypełnionym specjalnym płynem do dezynfekcji. Po kilku godzinach będą one ponownie gotowe do użycia.

Zobacz soczewki Eyeye Bioxy w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Ilość w opakowaniu12 sztuk
Dostępnośćdo 15 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Eyeye Bioxy 12 szt.
Twoja ocena