Eyeye Bioxy 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do 15 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

76,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Szukasz idealnych soczewek? Może więc wypróbujesz Eyeye Bioxy™? Optymalne wartości parametrów, atrakcyjna cena i miesięczny, najpopularniejszy tryb stosowania sprawiają, że soczewki te są doceniane przez wielu użytkowników, także początkujących.

Cechy charakterystyczne Eyeye Bioxy™

Wykorzystanie hipoalergicznego materiału Hioxifilcon A rozszerzyło grono zainteresowanych soczewkami Eyeye Bioxy™ o osoby z uczuleniami, także sezonowymi. Materiał ten cechuje się optymalnymi parametrami uwodnienia (57%) oraz przepuszczalności tlenowej, więc spełnia oczekiwania większości użytkowników, chcących przejść z okularów na właśnie takie rozwiązanie optyczne.

Za atrakcyjny uznaje się fakt, że materiał ma takie właściwości, jak naturalny system zwilżania filmu łzowego - dzięki temu Eyeye Bioxy™ nie powodują suchości oczu. Ba! Utrzymują je nawilżone przez wiele godzin od aplikacji. Z kolei korzystna przepuszczalność tlenowa przyczynia się do zachowania dobrej kondycji wrażliwych oczu, bo zapewnia rogówce nieograniczony dostęp do powietrza. Nie musisz więc już obawiać się stosowania soczewek ze względu na zwiększone ryzyko infekcji oczu - wysoki parametr przepuszczalności tlenowej chroni przed tym.

Eyeye Bioxy™ - dzięki udoskonalonej budowie oraz asferycznemu kształtowi - oferują widzenie w wysokiej jakości, bez deformacji obrazu. Soczewki ogniskują promienie słoneczne w jednym miejscu, gwarantując w ten sposób widzenie o znacznie lepszej rozdzielczości, także w niewystarczających warunkach oświetleniowych. Udoskonalony kształt widoczny jest także w jeszcze cieńszych, zaokrąglonych krawędziach, które zmniejszają tarcie między soczewką a powieką. W efekcie tego wzrasta ogólny komfort korzystania z Eyeye Bioxy™ - ich noszenie nie powoduje mikrourazów, nie obciąża nabłonka rogówki, co odpowiada za utrzymanie oczu w dobrej kondycji.

Całości dopełnia fakt, że producent wzbogacił Eyeye Bioxy™ o zabarwienie Light Blue, w ramach którego soczewki zyskały jasnoniebieskie zabarwienie po jednej ze stron. Element ten znacząco ułatwia zakładanie, co doceniają przede wszystkim początkujący użytkownicy, właśnie przechodzący z okularów korekcyjnych na soczewki. Warto zaznaczyć, że to delikatne, niebieskie zabarwienie nie zmienia koloru tęczówek.

Soczewki kontaktowe Eyeye Bioxy™ są dostępne w opakowaniu z 6 sztukami. Przy miesięcznym trybie stosowania, do którego są przeznaczone daje to zapas na około 3 miesiące, jeśli tylko soczewki będą odpowiednio oczyszczane i pielęgnowane. Jak dokładnie? Eyeye Bioxy™ wymagają cowieczornego oczyszczenia przy pomocy przeznaczonego do tego płynu pielęgnacyjnego oraz nocnego przechowywania w pojemniczku wypełnionym nową porcją płynu.

Największe zalety soczewek Eyeye Bioxy™:

 • Materiał odpowiedni dla alergików - producent chce, by Eyeye Bioxy™ były dostępne dla jeszcze większego grona użytkowników, dlatego oparł je na hipoalergicznym materiale, odpowiednim dla alergików, także sezonowych.
 • Naturalne właściwości nawilżające - soczewki posiadają właściwości zbliżone do naturalnego systemu zwilżania filmu łzowego, dlatego są gwarancją odpowiednio nawilżonych oczu, i to przez wiele godzin. To eliminuje ryzyko suchości, szczypania, zaczerwienienia.
 • Korzystna przepuszczalność tlenu - dzięki wysokiemu parametrowi przepuszczalności tlenowej soczewki nie ograniczają rogówce dostępu do tlenu. Odpowiednio dotleniona jest gwarancją dobrej kondycji oczu, bez infekcji i związanego z tym dyskomfortu.
 • Cieńsze, zaokrąglone krawędzie - to kolejny parametr, mający niebagatelny wpływ na ogólny komfort korzystania. Udoskonalona budowa ogranicza bowiem tarcie na linii soczewka-powieka, zmniejszając ryzyko mikrourazów.
 • Asferyczna budowa - dzięki niej Eyeye Bioxy™ zapewniają widzenie w wysokiej rozdzielczości, bo wiązki światła skupiają się w jednym miejscu na soczewce. Nie ma mowy o deformacji obrazu - o szumie, refleksach, zamgleniach czy przekłamaniu kolorów.
 • Ekonomiczne opakowanie - zakup opakowania z 6 sztukami soczewek to prawdziwa oszczędność - zarówno pieniędzy, jak i energii. Przy miesięcznym trybie stosowania Eyeye Bioxy™ taki zestaw oferuje około trzymiesięczny dostęp do wysokiej klasy soczewek i wyraźnego widzenia.

Dla kogo soczewki Eyeye Bioxy™?

 • dla osób zmęczonych codziennym noszeniem okularów korekcyjnych,
 • dla osób chcących po raz pierwszy wypróbować soczewki kontaktowe,
 • dla osób, którym zdarza się borykać z suchością oczu,
 • dla pracowników biurowych, spędzających wiele godzin przed ekranem komputera,
 • dla alergików, także sezonowych,
 • dla osób o wrażliwych oczach, skłonnych do zaczerwienienia i podrażnień,
 • dla krótko- i dalekowidzów,
 • dla osób poszukujących w pełni bezpiecznego i komfortowego rozwiązania optycznego.

Zobacz soczewki Eyeye Bioxy™ w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo 15 dni roboczych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Eyeye Bioxy 6 szt.
Twoja ocena