Eyeye Crystal Cleaner 40 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

24,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Nosisz na co dzień szkła kontaktowe i chcesz zadbać o ich odpowiednią pielęgnację i dezynfekcję każdego dnia? Wybierz profesjonalny produkt wysokiej jakości - Eyeye Crystal Cleaner i zapewnij swoim soczewkom dogłębne oczyszczenie i wysoki poziom nawilżenia, a swoim oczom komfort i wygodę, które od teraz będą wiązały się z użytkowaniem soczewek.

Cechy charakterystyczne Eyeye Crystal Cleaner

Eyeye Crystal Cleaner to innowacyjny, wielofunkcyjny preparat przeznaczony do codziennego oczyszczania oraz odkażania soczewek kontaktowych twardych, oraz soczewek gazoprzepuszczalnych. Stworzony został na bazie najlepszej jakości składników, dlatego cechuje się wyjątkowym działaniem oraz zapewni Twoim oczom maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas noszenia szkieł. Zadaniem tego preparatu jest dogłębne oczyszczenie soczewek kontaktowych z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, takich jak pył, kurz, lipidy czy osady białkowe, które mogły osadzić się na ich powierzchni. Skutecznie zdezynfekuje Twoje soczewki, przywracając komfort i wygodę podczas ich noszenia. Dodatkowo, co również jest bardzo istotne, produkt ten oprócz oczyszczenia szkieł, zapewni im także kompleksowy poziom nawilżenia, likwidując nadmierną suchość oczu oraz niwelując ich podrażnienia.

Preparat posiada także silne działanie bakteriobójcze oraz przeciwgrzybicze, dzięki czemu z powodzeniem usunie wszelkiego rodzaju bakterie i drobnoustroje, chroniąc Twoje oczy przed występowaniem infekcji. Będzie także idealnym wyborem, jeżeli na jakiś czas chcesz zrezygnować z noszenia soczewek, wystarczy, że umieścisz je w płynie, a preparat ten skutecznie nawilży je i uelastyczni, przygotowując na dalsze ich noszenie. Dodatkowo, przechowywanie soczewek w tym preparacie nie sprawi, że Twoje szkła utracą swoje cenne właściwości, wręcz przeciwnie, zachowają je i dodatkowo wzmocnią ich działanie.

Dla kogo płyn Eyeye Crystal Cleaner?

Płyn do soczewek Eyeye Crystal Cleaner stworzony został z myślą o użytkownikach niestandardowych soczewek, czyli twardych i gazoprzepuszczalnych. Jego wybór będzie idealną opcją dla Ciebie, jeżeli chcesz zadbać o odpowiednią pielęgnację swoich szkieł, w sposób dla nich bezpieczny i przede wszystkim skuteczny. Warto postawić także na ten preparat, jeżeli często zmagasz się z nadmierną suchością oraz zaczerwienieniem oczu podczas użytkowania soczewek. Jego regularne stosowane zadba o Twoje soczewki, zapewniając Ci maksymalną wilgotność oczu i wolność od podrażnień.

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml62,48 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Eyeye Crystal Cleaner 40 ml
Twoja ocena