Eyeye Saline 360 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

29,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Soczewki kontaktowe to niezbędny element Twojego codziennego wyposażenia? Chcesz zapewnić swoim oczom ochronę i komfort, dbając o skuteczną i profesjonalną pielęgnację swoich szkieł, kiedy ich nie nosisz? Sięgnij po Eyeye Saline - wysokiej jakości płyn do soczewek, który zagwarantuje Ci kompleksowe oczyszczenie oraz dogłębne nawilżenie, niwelując podrażnienia i zaczerwienienia wynikające z noszenia soczewek.

Cechy charakterystyczne Eyeye Saline

Eyeye Saline to wysokiej jakości roztwór soli izotonicznej, przeznaczony do codziennego płukania oraz dezynfekcji soczewek kontaktowych. Sprawi on, że Twoje soczewki zostaną w pełni oczyszczone ze wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, osadów białkowych oraz protein, które mogły usadzić się na ich powierzchni. Kompleksowo usunie także kurz, pył, oraz inne zabrudzenia, sprawiając, że noszenie soczewek nie będzie już wiązało się z uczuciem obcego ciała w oku, dzięki czemu będzie zdecydowanie bardziej komfortowe i wygodne. Korzystanie z tego płynu zapewni także Twoim soczewkom wysoki poziom nawilżenia, przygotowując je na dalsze noszenie, niwelując ich nadmierną suchość oraz pieczenie i niechciane podrażnienia.

Płyn Eyeye Saline to w pełni bezpieczny dla Twoich oczu preparat, z powodzeniem możesz więc używać go także jeżeli jesteś alergikiem, lub zmagasz się z nadmierną wrażliwością oczu. Cechuje się on bardzo delikatnym i subtelnym działaniem i nie powoduje żadnych podrażnień, niwelując zaczerwienienie oraz pieczenie oczu. Regularne użytkowanie tego preparatu pozwoli Twoim soczewkom zachować wysoki poziom odporności oraz zapewni im wysoki poziom elastyczności, dzięki czemu ich noszenie będzie bardzo wygodne i komfortowe. Produkt ten chroni także soczewki przed uszkodzeniami, oraz mikro urazami, które mogą występować na ich powierzchni. W płynie tym możesz przechowywać soczewki w czasie, gdy ich nie nosisz. Nie musisz martwić się o to, że utracą one wówczas swoje cenne właściwości, wręcz przeciwnie, wzmocnią je, przygotowując na dalsze, wygodne ich użytkowanie.

Dla kogo płyn Eyeye Saline?

Płyn pielęgnacyjny Eyeye Saline to produkt dedykowany wszystkim użytkownikom soczewek kontaktowych, którzy chcą zadbać o kompleksową i w pełni profesjonalną pielęgnację swoich szkieł. Skutecznie nawilży i zdezynfekuje, przywracając soczewkom ich odżywcze właściwości. Z preparatu tego mogą korzystać także osoby, które zmagają się z nadwrażliwością oczu, bądź są stałymi lub sezonowymi alergikami, jego skład jest bowiem dla nich w pełni bezpieczny.

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml8,33 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Eyeye Saline 360 ml
Twoja ocena