Zestaw startowy FitView Advance Monthly 1 szt.

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

7,36 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Super cena

Produkcja soczewek została wstrzymana. W magazynie posiadamy ograniczoną ich ilość. Przed złożeniem zamówienia proszę potwierdzić dostępność wybranych mocy w Biurze Obsługi Klienta.

Świetną alternatywą w korekcji krótkowzroczności oraz nadwzroczności są soczewki kontaktowe FitView Advance Monthly przeznaczone do miesięcznego stosowania. Wysokie wartości poszczególnych parametrów to gwarancja bardzo dużej wygody oraz bezpieczeństwa. Z nimi możesz w ogóle zapomnieć, że borykasz się z jakąkolwiek wadą wzroku!

Cechy charakterystyczne FitView Advance Monthly

Soczewki kontaktowe FitView Advance Monthly wykonano z udoskonalonego materiału drugiej generacji: Filcon II. Cechują go jeszcze lepsze wartości dwóch prawdopodobnie najważniejszych parametrów w przypadku soczewek: uwodnienia (50%) oraz przepuszczalności tlenowej (Dk/t = 23,8). Co to oznacza dla osoby korzystającej z FitView Advance Monthly? Przede wszystkim to, że produkt charakteryzuje się długotrwałym nawilżeniem, dzięki któremu znika problem suchych, drażliwych oczu. Nawet w sytuacjach, gdy spędzasz przed komputerem wiele godzin każdego dnia, a jak wiadomo, wpatrywanie się w ekrany urządzeń elektronicznych mocno obniża częstotliwość mrugania.

FitView Advance Monthly to także podwyższony parametr tlenoprzepuszczalności, która informuje, że soczewki zapewniają oczom swobodny dostęp do tlenu, utrzymując je w zdrowiu oraz dobrej kondycji - wzrok nie męczy się już tak szybko. Dużą wagę, jaką twórcy przywiązują do komfortu oraz bezpieczeństwa stosowania FitView Advance Monthly widać również w udoskonalonej budowie - cieńszych krawędziach, większej miękkości oraz elastyczności. Za sprawą tych cech soczewki są zarówno łatwiejsze w zakładaniu, bo szybko i dokładnie dopasowują się do oczu, jak i wygodniejsze w nawet wielogodzinnym stosowaniu, bo nie podwijają się i pozostają niewyczuwalne.

FitView Advance Monthly powstały z myślą o osobach z krótko- i nadwzrocznością. Szeroki zakres mocy korekcyjnych oferowany w przypadku tych soczewek to szansa na szybkie i łatwe znalezienie pary dopasowanej do Twoich aktualnych potrzeb. FitView Advance Monthly to soczewki miesięczne, a więc w jednej, początkowo wybranej pary możesz korzystać nawet przez 30 dni. Warunek jest jeden - codzienne oczyszczanie i przechowywanie przez co najmniej kilka godzin na dobę w świeżej porcji płynu pielęgnacyjnego. Tylko w ten sposób soczewki nie utracą swoich właściwości i będą bezpieczne oraz wygodne w stosowaniu.

FitView Advance Monthly w opakowaniu z dokładnie jedną soczewką to rozwiązanie dedykowane osobom, które jeszcze nie korzystały z soczewek lub tego konkretnego produktu i chcą je wypróbować, ale bez ryzyka zakupu dużego opakowania, które później, w razie niedopasowania soczewek, okażą się bezużyteczne. Opakowanie na start jest idealne dla początkujących użytkowników!

Największe zalety soczewek FitView Advance Monthly

  • Wielogodzinne nawilżenie - wilgotne soczewki są wygodne i bezpieczne w stosowaniu. Wiedzą o tym twórcy FitView Advance Monthly, dlatego poprawili stopień ich uwodnienia i w ten sposób zapewnili wielogodzinne, intensywne nawilżenie.
  • Zdrowe, wypoczęte oczy - opisywane soczewki są całkowicie bezpieczne. Udział w tym ma podwyższony parametr tlenoprzepuszczalności, który gwarantuje oczom swobodny dostęp do tlenu, utrzymując je w zdrowiu, odporności na infekcje oraz dobrej kondycji, bez przedwczesnego zmęczenia.
  • Niewyczuwalność na oczach - miękki, elastyczny i gładki materiał soczewek bardzo dobrze reaguje i szybko dopasowuje się do indywidualnego kształtu oczu. Dzięki temu FitView Advance Monthly są łatwe w aplikacji i pozostają niewyczuwalne przez wiele godzin od założenia.
  • Skuteczna korekcja wzroku - regularne korzystanie z FitView Advance Monthly to skuteczny sposób na korygowanie wady wzroku: krótkowzroczności lub nadwzroczności.
  • Szeroki zakres mocy optycznych - dodatnich i ujemnych, dzięki czemu znalezienie pary soczewek w pełni dopasowanej do indywidualnych wymagań wzroku jest łatwe i szybkie.
  • Jedna para na miesiąc - FitView Advance Monthly to soczewki miesięczne, co oznacza, że przy ich prawidłowej pielęgnacji można korzystać z jednej pary nawet przez 30 dni.

Zobacz soczewki FitView Advance Monthly w innej wielkości opakowania:

Więcej informacji
ProducentSupervision
MarkaFitView
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw startowy FitView Advance Monthly 1 szt.
Twoja ocena