Zestaw startowy FitView Daily Plus 10 szt.

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Nasza cena:

13,39 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

FitView Daily Plus to soczewki jednodniowe, które nie wymagają codziennej pielęgnacji za pomocą specjalnych płynów. To wygodna alternatywa dla tradycyjnej korekcji okularowej. Zaprojektowane z myślą o krótkowidzach i dalekowidzach. Komfort codziennego użytkowania zapewniają zastosowane technologie, w tym wysoki poziom uwodnienia, przepuszczalności tlenu oraz wykorzystany środek antybakteryjny. Wyprodukowane przez firmę INTEROJO.

Cechy charakterystyczne FitView Daily Plus

FitView Daily Plus to soczewki zaprojektowane do korygowania krótkowzroczności i nadwzroczności. Model ten został wyprodukowany z Methafilcon A, materiału wyróżniającego się wysokim poziomem nawilżenia (56%), który utrzymuje się przez cały dzień. Na komfort użytkowania wpływa również optymalny poziom tlenoprzepuszczalności, który dostarcza do wnętrza oka odpowiednią ilość powietrza (Dk/t=22). Użytkownik może zapomnieć o nieprzyjemnych podrażnieniach i zaczerwienieniu oczu. Za właściwe dopasowanie soczewek do naturalnej krzywizny rogówki użytkownika odpowiada zastosowana technologia wielopłaszczyznowości. FitView Daily Plus charakteryzują się konstrukcją z poszerzonym obszarem krawędzi, dzięki czemu łzy spływają w sposób naturalny, a obraz jest wyraźny, pozbawiony szumów i zniekształceń. Dodatkowym atutem jest środek antybakteryjny, który ogranicza zjawisko gromadzenia się osadów białkowo-lipidowych na powierzchni szkieł kontaktowych. FitView Daily Plus wyposażono także w filtry UV zabezpieczające przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania UVA i UVB.

Dla kogo soczewki FitView Daily Plus?

FitView Daily Plus to jednodniowe soczewki, które zostały wyprodukowane z myślą o użytkownikach preferujących codzienną wymianę szkieł kontaktowych. Tryb jednodniowy nie wymaga stosowania specjalnych płynów do czyszczenia, a także przechowywania soczewek w pojemniczku. Codziennie po zdjęciu soczewek z oczu należy je wyrzucić, aby kolejnego dnia sięgnąć po nową, świeżą parę.

Zastosowane rozwiązania pozwalają cieszyć się komfortem użytkowania przez cały dzień - od momentu założenia aż do zdjęcia soczewek z oczu. Model ten rekomendowany jest zarówno użytkownikom początkującym, jak i korzystającym z takiego rozwiązania optycznego już od jakiegoś czasu. Wyróżnia go łatwość aplikacji. Soczewki FitView Daily Plus doskonale sprawdzą się w przypadku osób uskarżających się na problem związany z suchością oczu. Dzięki konstrukcji, która sprzyja spływaniu łez, po FitView Daily Plus chętnie sięgają użytkownicy, którzy w innych modelach uskarżali się na niewyraźne widzenie.

Szkła kontaktowe FitView Daily Plus dostępne są w mocach ujemnych i dodatnich - dla krótkowidzów oraz dalekowidzów. Jednodniowy tryb użytkowania jest wybierany m.in. przez osoby aktywne fizycznie, uczęszczające na basen, sięgające po soczewki kontaktowe okazjonalnie oraz łączące obie formy korekcji (soczewki kontaktowe i tradycyjne okulary). W opakowaniu znajduje się 10 sztuk soczewek FitView Daily Plus, które w przypadku osób z tą samą wadą wystarczą na 5 dni codziennego użytkowania. To odpowiednia ilość, aby przetestować ten model.

Zobacz soczewki FitView Daily Plus w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaFitView
Ilość w opakowaniu10 sztuk
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw startowy FitView Daily Plus 10 szt.
Twoja ocena