FitView Daily Plus 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

46,89 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Super cena

Osobom, które preferują codzienną wymianę soczewek - bez dodatkowych zabiegów oczyszczania i pielęgnacji, do gustu mogą przypaść soczewki kontaktowe FitView Daily Plus zaprojektowane i wyprodukowane przez renomowaną markę Interojo. Dostępne w szerokim zakresie mocy korekcyjnych są odpowiednie dla osób krótko- i dalekowzrocznych, zarówno z niewielkimi, jak i pogłębionymi wadami wzroku. A wysokie parametry to gwarancja wygody i bezpieczeństwa codziennego stosowania.

Cechy charakterystyczne FitView Daily Plus

U podstaw soczewek kontaktowych FitView Daily Plus znajduje się materiał o nazwie Methafilcon A. Jest on niczym fundament, dzięki któremu soczewki zyskują wszystkie swoje cenne właściwości. To m.in. wysoki stopień uwodnienia (56%), dzięki któremu użytkownik doświadcza wielogodzinnego nawilżenia i wynikającego z tego komfortu - braku suchości i drażliwości oczu. Dotyczy to także osób o stwierdzonym syndromie suchego oka oraz osób spędzających wiele godzin przed ekranem komputera lub w mocno klimatyzowanych pomieszczeniach - warunkach sprzyjających wysychaniu oczu. Z zastosowania innowacyjnego materiału wynika również inna, atrakcyjna cecha - wysokiej jakości tlenoprzepuszczalność. Parametr ten informuje o swobodnym przepływie tlenu z otoczenia do rogówki oka. Dobrze dotleniona jest gwarancją zdrowia oraz dobrej kondycji całego narządu wzroku.

FitView Daily Plus są łatwe i wygodne w zakładaniu oraz pozostają niewyczuwalne nawet przy wielogodzinnym stosowaniu, także w dynamicznych sytuacjach, jak trening czy podróż. Zasługa leży po stronie wielopłaszczyznowości oraz poszerzonego obszaru krawędzi soczewki. Ta szybko i dokładnie dopasowuje się do oka i umożliwia naturalne spływanie łez. Udoskonalona budowa przekłada się również na ulepszoną jakość widzenia - widziany obraz jest ostry, nasycony i odporny na przekłamania.

Choć jednodniowe soczewki kontaktowe uznaje się za najbezpieczniejsze, bo wymieniane każdego dnia nie nadążają gromadzić groźnych zanieczyszczeń, to dla maksymalnej pewności bezpieczeństwa twórcy wzbogacili FitView Daily Plus o środek antybakteryjny na ich powierzchni. Dzięki temu soczewki są jeszcze bardziej odporne na zbieranie zabrudzeń takich jak osady białkowe, lipidowe, czy drobnoustroje.

FitView Daily Plus sprawdzają się doskonale podczas aktywności na świeżym powietrzu i nie tylko, a w ich przypadku bezpieczeństwo nabiera zupełnie nowego wymiaru. Dlaczego? Bo w ich strukturze zawarto kompleks nowoczesnych filtrów UVA/UVB, które zabezpieczają oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego, w obecnych czasach bardzo niebezpiecznego dla narządu wzroku.

FitView Daily Plus to jednodniowe soczewki kontaktowe, więc nie musisz przejmować się obowiązkiem dodatkowej pielęgnacji czy oczyszczania. Wystarczy, że każdego poranka założysz nową, dopiero co wyjętą z blistra parę.

Największe zalety soczewek FitView Daily Plus

 • Materiał o wysokich parametrach - to Methafilcon A, który charakteryzuje 56-procentowym uwodnieniem oraz atrakcyjnym współczynnikiem tlenotransmisyjności. To gwarancja doskonałego komfortu stosowania.
 • Łatwiejsze dopasowanie do oczu - uzyskany za pomocą wielopłaszczyznowości i zwiększonej powierzchni krawędzi. FitView Daily Plus szybko i dokładnie dopasowują się do oczu, pozostając niewyczuwalne już po zaledwie kilku sekundach od aplikacji.
 • Wysoka jakość widzenia - udoskonalona budowa soczewek dała jeszcze jeden niezwykle korzystny efekt: wysoką jakość widzenia, dzięki której widziany obraz jest wyraźny i nasycony kolorami oraz odporny na przekłamania.
 • Specjalny środek antybakteryjny - nie dość, że jednodniowy tryb stosowania soczewek zapewnia zwiększone bezpieczeństwo stosowania, to twórcy FitView Daily Plus wzbogacili je także o środek antybakteryjny na powierzchni. Osady i drobnoustroje nie mają szans!
 • Ochrona przed promieniowaniem UV - to możliwe, dzięki zawarciu w soczewkach nowoczesnych filtrów UVA/UVB, blokujących ponad 80% szkodliwego promieniowania słonecznego.
 • Każdy dzień z nową parą soczewek - to cecha charakteryzująca soczewki codziennej wymiany. Zdejmuje z Twoich barków obowiązek ich regularnej pielęgnacji.

Dla kogo soczewki FitView Daily Plus?

 • dla osób prowadzących aktywny tryb życia;
 • dla osób ceniących ponad wszystko wygodę i bezpieczeństwo;
 • dla osób, które do tej pory korzystały z innych soczewek i nie były z nich w pełni zadowolone;
 • dla początkujących użytkowników - osób, które po raz pierwszy sięgają po soczewki kontaktowe;
 • dla osób o wrażliwych oczach, skłonnych do suchości i podrażnień;
 • dla osób spędzających wiele godzin przed komputerem;
 • dla pracowników klimatyzowanych biur;
 • dla osób doceniających dobry stosunek jakości do ceny produktu;
 • dla osób, dla których istotna jest obecność nowoczesnych rozwiązań.

W przypadku soczewek jednodniowych, 30 sztuk FitView Daily Plus daje zapas na około dwa tygodnie regularnego stosowania. Jest to więc opakowanie odpowiednie zarówno dla osób, chcących wypróbować takie rozwiązanie optyczne (przy przechodzeniu z okularów korekcyjnych na soczewki), jak i dla osób, które już wiedzą, z czym wiąże się stosowanie FitView Daily Plus, ale z jakiegoś powodu nie chcą tworzyć większego zapasu produktu.

Zobacz soczewki FitView Daily Plus w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaFitView
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FitView Daily Plus 30 szt.
Twoja ocena