FitView Monthly 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

47,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!

Soczewki mogą być sprzedawane bez opakowania zbiorczego.        

Zmagasz się z wadą krótkowzroczności lub nadwzroczności i szukasz profesjonalnych szkieł kontaktowych, które zapewnią Ci komfort i wygodę oraz perfekcyjne widzenie w każdej sytuacji? Sięgnij po FitView Monthly, model soczewek miesięcznych należących do jednych z najlepszych na rynku.

Cechy charakterystyczne FitView Monthly

FitView Monthly to wysokiej jakości miesięczne soczewki kontaktowe dedykowane krótkowidzom oraz dalekowidzom. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiału o wysokim poziomie uwodnienia, dzięki czemu ich noszenie wiąże się z wysokim poziomem wygody i komfortu, a oczy użytkownika są odpowiednio nawilżone i zachowują świeżość i blask przez wiele godzin. Ponadto produkt ten cechuje się optymalną przepuszczalnością tlenową, co przekłada się na stały dostęp rogówki do tlenu, dzięki czemu skutecznie można zażegnać takie niechciane problemy jak podrażnienia oraz wysychanie oczu. Dodatkowo szkła te posiadają wysoką odporność na gromadzenie się osadów białkowych na swojej powierzchni, dzięki czemu zapewnią Twoim oczom skuteczną ochronę również przed występowaniem stanów zapalnych i infekcji.

Soczewki FitView Monthly posiadają specjalnie poszerzone krawędzie, dzięki czemu oko ich użytkownika jeszcze doskonalej się do nich dopasowuje, sprawiając, że ich noszenie jest praktycznie niewyczuwalne dla oka. Szkła wyposażono także w filtry UV, które ochronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Z jednej pary szkieł możesz korzystać nawet przez okres jednego miesiąca, a jedyne, o czym musisz pamiętać, to codzienna pielęgnacja soczewek za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych preparatów czyszczących. W opakowaniu znajdziesz 6 sztuk soczewek, zawartość ta więc z powodzeniem wystarczy Ci na 3 miesiące użytkowania szkieł, bez konieczności odwiedzania salonu optycznego.

Dla kogo soczewki FitView Monthly?

Soczewki miesięczne FitView Monthly to produkt stworzony z myślą o osobach zmagających się z krótkowzrocznością lub nadwzrocznością, są więc dostępne są w szerokim zakresie mocy sferycznych zarówno dodatnich, jak i ujemnych. Produkt ten będzie idealną opcją dla tych osób, które preferują noszenie szkieł planowej wymiany, oraz cenią sobie wysoki poziom komfortu i wygody wynikający z ich noszenia. Będzie to także świetny wybór dla Ciebie, jeżeli chcesz, aby noszenie szkieł przestało kojarzyć się z wysychaniem oraz podrażnieniami oczu. Produkt ten skutecznie zwalczy te dolegliwości, zapewniając Ci najlepszą jakość bezpieczeństwa oraz widzenia w każdej sytuacji.

Zobacz soczewki FitView Monthly w innych wielkościach opakowań:

Więcej informacji
ProducentPEGAVISION
MarkaFitView
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępność24 godziny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FitView Monthly 6 szt.
Twoja ocena